Anapolon – opinie, cykl, dawkowanie, skutki uboczne, jaka cena?

[Reklama]
[Reklama]

Często w sieci usłyszeć można to, że substancja o nazwie Oxymetholone przyczyniają się do tego, że poziom testosteronu zwiększa się w organizmie, a co za tym idzie – masa mięśniowa i synteza białek. To wszystko sprzyja znacznej poprawie regeneracji mięśni, dodaje znaczącej siły i wzmacnia wytrzymałość. Przyczyniają się do zwiększenia całkowitej produkcji czerwonych krwinek w ludzkim organizmie, można w pewien sposób skutecznie zwiększyć dostarczania istotnej substancji, jakim jest tlen do organizmu. W ten sposób zapobiegamy utracie cennej energii oraz przemęczeniu.

W takim razie pojawia się pytanie, czym jest preparat o nazwie Anapolon? Jakie pojawiają się opinie w świecie kulturystyki nt. tego preparatu? Jak wygląda cykl i dawkowanie Anapolonem? Czy występują po nim jakieś skutki uboczne? Jaka jest jego cena? Na te wszystkie i inne pytania odpowiemy w dalszej części wpisu.

Anapolon – opinie

W takim razie, jakie pojawiają się opinie o Anapolon? Przede wszystkim Anapolon występuje w syntetycznej formie i jest męskim hormonem (bardzo podobny do testosteronu propionat). Najczęściej Anapolon znajduje swoje zastosowanie w preparatach syntetycznych przy zwalczaniu niskiej ilości czerwonych krwinek w ludzkim organizmie. Anapolon to preparat, który zwiększa również ilość erytropoetyny, która jest produkowana w organizmie. Pomaga nie tylko w zwiększaniu pewnej produkcji krwinek, ale i również poprawia całkowitą wydolność i transport tlenu. Tego rodzaju wsparcie jest często pomocne w przypadku osób, które cierpią na chorobę anemii, które może być spowodowana ciężką i dotkliwą chemioterapią. Oczywiście Anapolon ze względu na swoje niebotyczne właściwości zyskało popularność i pozytywne opinie wśród kulturystów.

[Reklama]

Dlaczego? Przede wszystkim oprócz wcześniej wspomnianych właściwości,, i pozytywnych opinii, Anapolon wspomaga zdolność natleniania naszych mięśni. W momencie, gdy nasze mięśnie nie otrzymują odpowiedniej ilości tlenu, nasz organizm męczy się, a my sami tracimy moc do dalszego wysiłku. W przypadku stosowania Anapolon, który cieszy się pochlebnymi opiniami, dotleniamy mięśnie i dostarczamy w ten sposób więcej tlenu, w rezultacie Anapolon przyspiesza pełną regenerację i wzrost mięśni. Oczywiście należy pamiętać o tym, że wszystkie wspomniane wyżej opinie pochodzą z różnych for internetowych, dlatego warto przed użyciem Anapolon skontaktować się z lekarzem, który przeprowadzi w tym kierunku odpowiednie badania.

Anapolon – cykl, dawkowanie

W takim razie, jak wygląda cykl i dawkowanie Anapolonu? Przede wszystkim Anapolon to preparat, który można przyjmować doustnie, a nie tak, jak w większości innych preparatów – w formie zastrzyków. Anapolon jest dostępny w tabletkach o masie 25 mg i 50 mg. Na różnych forach internetowych znaleźć można opinie o tym, że Anapolon przyjmuje się zawsze każdego dnia o stałej godzinie, w tym przypadku zaleca się, aby dawkować wraz z posiłkiem, a najlepiej z mlekiem po to, aby zapobiec ewentualnym zaburzeniom funkcjonowania żołądka. 

Nie ma z góry określonego cyklu, jak przyjmować Anapolon, w sieci krążą opinie o tym, że warto stosować Anapolon do 2 miesięcy i taki powinien być cykl. Wszystko zależy tak naprawdę od stanu zdrowia oraz całkowitej masy ciała. 

Lekarze zalecają dzienną dawkę leczniczą w przypadku dzieci oraz u osób dorosłych, która wynosi od 1 mg do 5 mg na kilogram masy ciała. Dla większości osób jest to dawka wynoszą do 2 mg na kilogram dziennie. Oczywiście należy pamiętać o tym, że w przypadku stosowania Anapolonu w kulturystyka, ta dawka będzie całkiem inna. Oczywiście pamiętaj o tym, żeby skonsultować dawkowanie z lekarzem, który wyda odpowiednią opinie.

Anapolon – jakie są skutki uboczne?

Czy po stosowaniu preparatów Anapolon mogą wystąpić skutki uboczne? Przede wszystkim bez względu na to, czy Anapolon przyjmuje się w celach przyrostu masy mięśniowej, czy po chemioterapii, skutki uboczne zawsze będą takie same. Anapolon mimo wielu zalet i pozytywnych opinii, oraz przystępnej cenie, przynosi wiele skutków ubocznych, niektóre z nich mogą należeć do tych mniej przyjemnych skutków ubocznych. Najczęściej występującymi skutkami ubocznymi Anapolonu jest retencja wody, która może być niezwykle groźna dla organizmu, może również pojawić się nadmiar owłosienia, albo wręcz przeciwnie – łysienie. Uszkodzenia wątroby, to groźne zjawisko, które może doprowadzić do długotrwałych uszkodzeń w organizmie, w tym celu, warto stosować różne osłony. Problem ze snem to również często występujące zjawisko.

Poprzez stosowanie Anapolonu osłabiamy w pewien sposób układ odpornościowy i cały organizmu w rezultacie nasze ciało jest podatniejsze na siniaki, krwawienie dziąseł, czy wszelkie inne krwawienia, które są ciężkie do zatrzymania. W tym przypadku lista skutków ubocznych jest długa, dlatego warto zastanowić się dokładnie nad tym, czy chcemy się wspomagać takimi preparatami. Oczywiście pamiętaj o tym, aby nie przyjmować tego bez odpowiedniej konsultacji z lekarzem.

Anapolon – jaka cena?

W takim razie, jaka jest cena Anapolonu? Cena tego preparatu najczęściej jest zależna od stężenia Oxymetholonu, które jest zawarta w tabletce. W sieci pojawia się wiele różnych ofert, cena jest właśnie zależna od źródła, ale najczęściej cena za opakowanie, w którym znajduje się 100 tabletek waha się w okolicach 200 złotych. Cena za 100 tabletek 50 mg waha się w okolicach 280 złotych. Najczęściej jedno opakowanie starcza do trzech tygodni, dlatego cena za cały cykl (2 miesiące) waha się w okolicach 500 złotych. Należy być ostrożnym przy nabywaniu tego preparatu w sklepach internetowych, być może skusisz się niską ceną, ale należy nabywać Anapolon ze sprawdzonych źródeł.

Linki dla dzieci - porównaj na Ceneo.pl [Reklama]
[Reklama] Linki dla kobiet na Ceneo

Wojciech Kamiński

Na portalu eFakty24.pl ciągle się rozwija w roli redaktora. Ukończył studia ekonomiczne i budownictwo. Jest na bieżąco z pojawiającymi się nowinkami technologicznymi i trendami modowymi. Poza  rolą redaktora, w wolnym czasie uwielbia spędzać czas na wnikliwej eksploracji Internetu oraz preferuje wymagające gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *