O nas

Serwis informacyjny eFakty24.pl to portal Internetowy, który zajmuje się istotnymi aspektami związanymi z budową, remontami, doradztwem wnętrz, pielęgnowaniem ogrodów, analizie opinii różnych produktów oraz firm, zdrowiem, rozrywką, modą oraz porusza ważne kwestie związane z biznesem. Projekt ten rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2021 roku, od tej pory treści, które pojawiają się na stronie są systematycznie rozwijane i aktualizowane, tym samym codziennie są dodawane również nowe informacje. Zespół eFakty24.pl tworzą dwie fantastyczne osoby, mające olbrzymie doświadczenie i specjalizujące się w różnych dziedzinach.

eFakty24 – odkrywamy fakty!

Portal eFakty24.pl ma pewną określoną strategię oraz prostą i klarowną misję, przede wszystkim zależy nam na tym, aby dostarczać naszym użytkownikom cenną i wartościową treść, która pomoże w podejmowaniu różnych decyzji życiowych, poszerzaniu wiedzy oraz poznawaniu nowych faktów. Przede wszystkim wykorzystujemy w tym celu naszą ekspertyzę omawiając wiele ciekawych tematów. W ramach pojawiających się treści na portalu eFakty24.pl będziemy omawiać i recenzować różne produkty, poddawać analizie pewne rozwiązania, oraz poruszać niekiedy trudne wątki. Cała misja zrodziła się z faktu oraz potrzeby umieszczania takich treści na polskim Internecie, wspomagając tym samym naszych użytkowników w podejmowaniu decyzji oraz wspieraniu ich w wykonywaniu pewnych czynności. Przede wszystkim każdy z nas w życiu podejmuje różne decyzje zakupowe, dlatego naszą główną ideą portalu jest rzetelna treść. Nasz zespół eFakty24.pl dokłada wszelkich starań, aby opisywane przez nas przedsiębiorstwa, porady oraz produkty były opisywane w sposób subiektywnych, każdy wpis poddawany jest niezwykle długiej i wnikliwej analizie.

Głównym założeniem tego portalu jest to, aby każda treść rozwiewała pewne wątpliwości pojawiające się z daną tematyką, każdy artykuł tworzony jest w taki sposób, aby wyczerpywać dany temat, a w rezultacie czytelnik otrzymywał najważniejsze informacje. Nie chodzi tutaj o to, aby czytelnik po przeczytaniu stał się od razu ekspertem w danej tematyce, lecz zależy nam na tym, aby pozyskał wiedzę, która pomoże mu w podjęciu, niekiedy trudnej decyzji. Podczas tworzenia każdego artykułu opieramy się na wiarygodnych źródłach, tym samym niektóre wpisy zanim ujrzą światło dzienne są efektem niezwykle długiego procesu związany z analizą i researchem, oraz zebraniu wielu opinii pojawiających się w sieci. Staramy się również informować w takich wpisach z jakiego źródła pochodzą dane informacje po to, aby czytelnik wiedział, że takie informacje nie pojawiają się znikąd.

Doskonale wiemy o tym, że rynek, produkty, przedsiębiorstwa, moda i trendy zmieniają się w niezwykle dynamicznym tempie, w związku z tym każda treść jest stale aktualizowana o pojawiające się nowości, tym samym zależy nam na tym, aby czytelnik otrzymywał w miarę świeże, i spójne informacje. Oczywiście w tym wszystkim zależy nam na tym, aby uzyskać pewny dialog, w związku z tym jeżeli macie pewne sugestie związane z tym co warto dodać, opisać i jaki temat poruszyć, warto skontaktować się z nami. Przede wszystkim stawiamy wiarygodność na pierwszym miejscu. Jeżeli chodzi o pojawiające się treści na portalu eFakty24.pl współpracujemy z różnymi ekspertami danej dziedziny, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie funkcjonowania serwisu, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Bądź skontaktuj się bezpośrednio na kontakt@efakty24.pl

Pozdrawiamy i życzymy dobrej lektury – zespół eFakty24.pl