Testosteron propionat – cena, dawkowanie, jakie posiada opinie?

[Reklama]
[Reklama]

Kulturystyka jest sportem, na który decyduje się niewielka tylko część społeczeństwa. Budowanie i rzeźbienie sylwetki to zadanie, które wymaga czasu, cierpliwości i wytrwałości, a także ogromnej ilości silnej woli. Mówi się, że najtrudniejsze są zawsze początki i zniechęcające opinie, jednak w przypadku kulturystyki nie ma znaczenia, jak długo ją uprawiamy – zawsze musimy być czujni, oraz ilość poświęcanego temu czasu, nie może się zmieniać. Biorąc pod uwagę te czynniki, już jakiś czas temu popularne stało się zażywanie preparatów, które będą pomagać nam budować sylwetkę w szybszym tempie. Na rynku możemy znaleźć wiele produktów, które w mniej czy bardziej inwazyjny sposób wspomagają nas w naszych wysiłkach. Jednym z takich środków, który cieszy się dobrą opinią jest Testosteron Propionat, rodzaj hormonu używany wśród społeczności kulturystów.

Jest to środek, który ma na celu budowanie mięśni, oraz przyrost masy mięśniowej. Jest to preparat syntetyczny, który przez wielu uznawany jest za bardzo delikatny i niewchodzący w zbyt dużą reakcję z organizmem, należy jednak pamiętać, że nie zmienia to faktu, że jest to inwazyjny preparat, który wprowadza modyfikacje w organizmie. Tak samo, jak Anapolon – Testosteron Propionat działa przez bardzo krótkie okresy czasu, dlatego musi być zażywany przynajmniej raz na dwa dni, lub nawet codziennie. Preparat wprowadza się do organizmu poprzez wstrzykiwanie, należy więc pamiętać, że zbyt długie przyjmowanie go, może doprowadzić do nieodwracalnych skutków. Preparat ten utrzymuje się w organizmie to 3 tygodni, należy o tym pamiętać po każdej iniekcji. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie o Testosteronie Propionat, jak przebiega dawkowanie, jaka jest jego cena, efekty i jak wygląda cykl.

Dawkowanie Testosteron Propionat

Według opinii ekspertów, dawkowanie preparatu Testosteron Propionat powinno następować stosunkowo często. Środek wstrzykuje się bezpośrednio do mięśni, używając odpowiedniej do tego strzykawki. Środek uwalnia się i działa do 48 h, przez co przyjmowanie kolejnych dawek, powinno następować nie rzadziej niż co dwa dni. Wielu kulturystów uważa, że dawkowanie środka Testosteron Propionat powinno następować codziennie, jednak stosowanie takiego rozwiązania przez zbyt długi okres czasu, może powodować nieprzyjemne skutki. Powinno się zażywać od 50 mg do 250 mg dziennie, a w pojedynczej ampułce znajdziemy około 100 mg preparatu.

[Reklama]

Efekty stosowania Testosteron Propionat

Testosteron Propionat jest preparatem, który zażywa się w celu budowania masy mięśniowej i utrzymywania umięśnionej, rozbudowanej sylwetki, dlatego zyskuje wiele pozytywnych opinii. Efekty stosowania preparatu następują stosunkowo szybko, a masa mięśniowa buduje się porównywalnie szybciej niż wtedy, kiedy budujemy ją bez wspomagania się tym środkiem. Pomaga on też w redukcji tkanki tłuszczowej, co ułatwia proces budowy mięśni. Testosteron Propionat może też powodować niechciane efekty uboczne, mniej czy bardziej nieprzyjemne w skutkach.

Jedne z najmniej przyjemnych i najbardziej uciążliwych skutków ubocznych, to nadmierna agresja, a także uszkodzenie komórek w wątrobie. Opinie lekarzy odnoszą się również do tego, że preparat może też powodować nadciśnienie, zaburzenia pracy serca, nadmierny i uporczywy wzrost owłosienia, okropne bóle stawów, problemy ze skórą, takie jak trądzik i osłabienie odporności, a w najgorszych przypadkach, nawet problemy z płodnością. Jeśli mamy wątpliwości co do stosowania go, lub jeśli zauważmy, że pojawiają się u nas któreś z wymienionych skutków ubocznych, należy skonsultować się z lekarzem.

Testosteron Propionat– cykl, opinie

W takim razie, jak wygląda cykl, i jakie pojawiają się opinie o Testosteronie Propionat? Według wielu specjalistów od kulturystyki Testosteron Propionat jest dobrym środkiem na pierwszy cykl przyjmowania preparatów. Jest to środek stosunkowo delikatny w porównaniu do innych, jednak zgodnie z opinią wielu początkujących, ilość iniekcji środka jest porażająco duża. Kolejnym z powodów, dla których Testosteron Propionat nadaje się na środek na pierwszy cykl przyjmowania preparatów, jest to, że efekty, które się pojawiają, następują szybko i zachęcają do kontynuowania stosowania takich preparatów, o ile oczywiście nie pojawiają się nam po nich żadne skutki uboczne.

Cena preparatu Testosteron Propionat w aptece

Odpowiadając na pytanie, jakie są apteczne ceny Testosteron Propionat, należy nadmienić, że tego środka nie dostaniemy w żadnej aptece. Żadne apteki w kraju nie podejmują się sprzedaży tego typu preparatów, ze względu na pojawiające się opinie. Możemy go kupić natomiast w sklepach internetowych, gdzie zazwyczaj występuje pod postacią pojedynczych zestawów do wstrzykiwania. Zazwyczaj preparaty takie są sprzedawane w cenach od 60 zł do 70 zł, ale może być większa, w zależności od stężenia preparatu, który zawarty jest w preparacie. Cena środka Testosteron Propionat nie powala wysokością, dlatego też jest to preparat kupowany i stosowany dosyć często.

Linki dla dzieci - porównaj na Ceneo.pl [Reklama]
[Reklama] Linki dla kobiet na Ceneo

Wojciech Kamiński

Na portalu eFakty24.pl ciągle się rozwija w roli redaktora. Ukończył studia ekonomiczne i budownictwo. Jest na bieżąco z pojawiającymi się nowinkami technologicznymi i trendami modowymi. Poza  rolą redaktora, w wolnym czasie uwielbia spędzać czas na wnikliwej eksploracji Internetu oraz preferuje wymagające gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *