V-dolce za darmo – jak je zdobyć? Oto prosty sposób!

[Reklama]
[Reklama]

Fortnite to niezwykle popularna gra online z kategorii Battle-Royal. Cała akcja gry ma miejsce na wielkiej arenie. Gra oferuje wiele trybów rozgrywki, zaczynając od singleplayer, kończąc na kooperacji w grupach ze swoimi znajomymi, dodatkowo Fortnite jest za darmo. Głównym celem całej rozgrywki Fortnite jest to, aby zlikwidować wszystkich, innych graczy znajdujących się na wyspie, do momentu, aż zostanie jeden zwycięzca albo grupa. Dodatkowo gra Fortnite wymaga stałej interakcji, ponieważ arena jest stopniowo zmniejszana a bezpieczna strefa kurczy się.

Sprawdź również – jak zdobyć darmowe spiny Coin Master?

Wyjście poza granicę bezpiecznej strefy wiąże się z utratą punktów zdrowia, a w skrajnych przypadkach do śmierci bohatera. Gracze, aby przetrwać muszą poszukiwać broń do obrony przed napastnikami, te przedmioty znaleźć można praktycznie w każdej części areny. Oczywiście można pójść na skróty i kupić takie przedmiot, jednak w tym przypadku będą nam potrzebne v-dolce. W takim razie czym są v-dolce, jak zdobyć v-dolce za darmo, jak kupić v-dolce do Fortnite i czym są generatory v-dolców?

Jak zdobyć v dolce za darmo?

Czym są v-dolce i jak je zdobyć za darmo? V-dolce to waluta używana w Fortnite. Jeżeli chcesz je zdobyć za darmo, to trzeba wiedzieć najpierw jak. Większość graczy nie zdaje sobie sprawy, że istnieje taka możliwość zdobycia v-dolców za darmo. Za v-dolce można przede wszystkim kupić wiele cennych przedmiotów, które wspomogą Twoją rozgrywkę i nie tylko. Takie przedmioty, to między innymi karnety bojowe, outfity, kilofy, czy emotki. Jest wielu graczy, którzy nie chcą wydawać realnych pieniędzy na gry, więc szuka różnych sposobów na to, jak zdobyć v-dolce za darmo. Tak naprawdę nic w tym dziwnego, że ludzie szukają takich rozwiązań. Wbrew powszechnej opinii, zdobycie v-dolców za darmo jest niezwykle proste. W tym przypadku, wystarczy odpowiednio się przygotować i rozeznać. Sposobów na darmową walutę jest kilka, wśród nich znajduje się generator v-dolców Fortnite.

[Reklama]

Poza generatorem, zdobycie v-dolców za darmo jest również możliwe dzięki wykonywaniu zwykłych misji. W tym przypadku potrzebny jest specjalny tryb, tutaj pojawia się problem, ponieważ podstawowa edycja tego trybu kosztuje około 120 złotych. Oczywiście można poczekać na różne, atrakcyjne przeceny, jednak można się zdziwić, ponieważ takie przeceny zdarzają się niezwykle rzadko. W związku z tym, warto zastanowić się nad pozostałymi metodami, które umożliwia zdobycie darmowych v-dolców, takie metody to turnieje społecznościowe czy wyzwania w grze.

Generator v dolców Fortnite

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, generatory v-dolców Fortnite, to metoda na zdobycie darmowej waluty. Oczywiście jest to niestandardowy sposób na szybką kasę i dość niebezpieczny. Takie generatory v-dolców Fortnite posiadają kody, które właśnie można wymienić na darmową walutę. W sieci znaleźć można olbrzymią ilość darmowych generatorów do Fortnite, dlatego warto zaczerpnąć opinii doświadczonych graczy, aby uniknąć tych niebezpiecznych i zawirusowanych generatorów. Z kolei jest też olbrzymia ilość witryn, które po prostu generują nieaktualne kody.

Oczywiście w sieci, poza generatorami, organizowane są również różne współpracę z dość znanymi przedsiębiorstwami, które organizują różne akcje promocyjne. W tym przypadku wymienić można markę Samsung, która w ramach nadchodzącej premiery nowego telefonu, zorganizowała dość atrakcyjną promocję. Dzięki tej promocji, istniała możliwość zdobycia v-dolców za darmo, bez generatorów do Fortnite. W jaki sposób można było zdobyć za darmo v-dolce? Waluta była przyznawana do każdego zakupionego zestawu Smartfona – Samsunga. Oczywiście marka, stale aktualizuje swoją ofertę, więc warto sprawdzać na bieżąco, czy nie pojawiła się jakaś promocja na darmowe v-dolce do Fortnite.

Jak kupić v dolce do Fortnite?

Oczywiście, jeżeli należysz do tych osób, którym nie chce się stosować do powyższych metoda na to, jak zdobyć v-dolce za darmo, czy korzystać z generatorów v-dolce Fortnite, to może je po prostu kupić. W takim razie, jak kupić v-dolce do Fortnite? W tym przypadku możliwości jest wiele, zaczynając od Pay-Pala, a kończąc na wysłanym SMS. W pierwszej kolejności, sposobem na to, jak kupić v-dolce do Fortnite, jest wejście na stronę Epic Games, następnie otwieramy panel logowania, który znajduje się w prawym górnym rogu. W kolejnym kroku przechodzimy do czynności logowania się na swoje konto, a następnie do panelu klienta gry Fortnite. Jak kupić v-dolce? Wybieramy panel sklepu, a później ilość v-dolców, jaką chcemy kupić. Po zatwierdzeniu pożądanej ilości v-dolców, wybieramy sposób płatności. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, aby kupić v-dolce do Fortnite, mamy dwie możliwości: przelew, albo SMS. Po zrealizowanej płatności, otrzymujemy kod, który wpisujemy w wyznaczonym miejscu.

Podsumowując i odpowiadając na pytania o to, jak zdobyć v-dolce za darmo, to poza generatorami do Fortnite, istnieje wiele metod. Przy tym pamiętaj, aby zachować szczególną ostrożność podczas korzystania z różnych programów czy właśnie wcześniej wspomnianych generatorów. Najbezpieczniejszą formą zdobycia waluty w Fortnite jest właśnie kupno v-dolców, bezpośrednio u producenta.

Linki dla dzieci - porównaj na Ceneo.pl [Reklama]
[Reklama] Linki dla kobiet na Ceneo

Wojciech Kamiński

Na portalu eFakty24.pl ciągle się rozwija w roli redaktora. Ukończył studia ekonomiczne i budownictwo. Jest na bieżąco z pojawiającymi się nowinkami technologicznymi i trendami modowymi. Poza  rolą redaktora, w wolnym czasie uwielbia spędzać czas na wnikliwej eksploracji Internetu oraz preferuje wymagające gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *