Euro 2024 na niemieckich boiskach – zapowiedź turnieju!

euro-2024-na-niemieckich-boiskach-zapowiedz-turnieju-bukmacher

Do rozpoczęcia mistrzostw Europy na niemieckich boiskach pozostało już mniej niż 2 miesiące. 14 czerwca odbędzie się pierwsze spotkanie na tym turnieju, w którym reprezentacja Niemiec zmierzy się ze Szkotami. Kto aktualnie ma największe szanse na zwycięstwo podczas Euro 2024 na podstawie ofert typów długoterminowych proponowanych przez bukmachera?

Grupy śmierci

Tuż po losowaniu pojawiły się opinie, że na turnieju finałowym będziemy mieli do czynienia z dwoma grupami śmierci. W pierwszej z nich znalazły się takie reprezentacje jak Włochy, Chorwacja, Hiszpania oraz Albania. W składzie tej grupy znajduje się więc 3 potencjalnych kandydatów do wywalczenia medalu na mistrzostwach Europy. Włosi są obrońcą tytułu z poprzedniego turnieju. Hiszpanie dotarli wtedy do półfinału, natomiast Chorwaci to drużyna, która wywalczyła medal na 2 ostatnich mundialach. Tak naprawdę skazywana na pożarcie jest tutaj reprezentacja Albanii, która wraca na mistrzostwo Europy po 8 latach.

Za drugą z grup śmierci na tym turnieju uznawana jest grupa D, w której wystąpi reprezentacja Polski. Wynika to przede wszystkim z faktu, że w tabeli znajdują się również Francuzi, Holendrzy oraz kandydaci do miana czarnego konia tej imprezy, czyli Austriacy. Austria bardzo dobrze wypadła w eliminacjach i zrobiła wrażenie również w marcowych meczach towarzyskich, dlatego też jest to drużyna, którą część ekspertów uznaje za potencjalną niespodziankę tego turnieju. Francja i Holandia to z kolei kandydaci do zwycięstwa w całej imprezie. Na podstawie proponowanych kursów przez legalnego bukmachera Francuzi obok Anglików mają największe szanse na triumf na niemieckich boiskach. Wszystkie propozycje, które przygotował bukmacher znajdziesz na stronie comeon.pl.

Jak poradzą sobie gospodarze?

Od dłuższego czasu w niemieckich mediach trwała dyskusja na temat szans reprezentacji gospodarzy na sukces podczas mistrzostw Europy. Umówmy się, że jeszcze rok temu przewidywania nie były zbyt optymistyczne, ponieważ Niemcy przegrywali w kolejnych meczach towarzyskich, a w jednym z nich nie dali rady pokonać reprezentacji Polski na Stadionie Narodowym. Od tego czasu wiele się jednak zmieniło, ponieważ reprezentacja Niemiec ma obecnie nowego trenera. Został nim były szkoleniowiec Bayernu Monachium Julian Nagelsmann. Niemiec doskonale odnalazł się na tym stanowisku i poprowadził swoją drużynę do 2 cennych zwycięstw w meczach towarzyskich podczas marcowego zgrupowania. Gospodarze mistrzostw Europy pokonali w tych starciach Francuzów, a także Holendrów. Było to więc potwierdzenie rosnącej formy gospodarzy, którzy mogą być głównym kandydatem do zwycięstwa. Aktualnie proponowane kursy przez zakłady bukmacherskie wskazują, że Niemcy są plasowani mniej więcej na trzeciej pozycji w kontekście największych szans na zwycięstwo w tym turnieju.

Jakie szanse ma reprezentacja Polski?

Reprezentacja Polski do samego końca musiała walczyć o awans na Mistrzostwa Europy. O ostatecznym udziale naszego zespołu zdecydowało finałowe starcie, w którym Polacy okazali się lepsi od reprezentacji Walii po rzutach karnych.

Biało-czerwoni nie będą mieli jednak łatwego zadania podczas turnieju finałowego. Zakłady bukmacherskie online ustawiają naszą drużynę na ostatnim miejscu w klasyfikacji typów długoterminowych na grupę D. Z drugiej strony Polska będzie mogła jednak zagrać na tym turnieju bez większej presji, a już sporym osiągnięciem naszego zespołu jest po prostu występ na tej imprezie, ponieważ jeszcze kilka miesięcy temu nic na to nie wskazywało.

Polecamy zaopatrzenie się w odpowiednią technologię, aby śledzić Euro 2024!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022).

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej!

[Materiał partnera]

Reklama