Damian Zduńczyk “Stifler” – kim jest, wiek, Warsaw Shore, dziewczyna, biografia

Damian Zduńczyk „Stifler” – kim jest, wiek, Warsaw Shore, dziewczyna, biografia (2)

W obecnych czasach dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu pojawia się coraz więcej gwiazd internetowych i celebrytów, którzy swoją sławę zawdzięczają dzięki występom w różnych telewizyjnych show czy na galach sztuk walki. W związku z tym takie osoby zyskują w dość zastraszającym tempie szeroki rozgłos i w ten sposób stają się popularni na takich platformach, jak Facebook, Instagram, czy TikTok.

Sprawdź również – kim jest Rafał Zaorski?

W dzisiejszym wpisie weźmiemy na tapet jednego z popularnych uczestników kontrowersyjnego Reality Show – Warsaw Shore Damiana Zduńczyka, który wszystkim jest znany pod pseudonimem Polski Stifler. Przede wszystkim jest to dość ciekawa i zwracająca na siebie uwagę postać. Sięgając wstecz zyskał on główną sławę poprzez uczestnictwo w show, które było jakiś czas temu emitowane na MTV „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. W tym programie dość mocno zwracał on na siebie uwagę, ponieważ przeszedł on dość zauważalną zmianę. Po upływie wielu lat powrócił w wielkim stylu do programu już w 2015 roku.

Jego sława i passa ciągle trwa, w związku z tym w sieci pojawia się wiele zapytań odnośnie tej osoby. Przede wszystkim im ktoś jest bardziej sławny, tym publiczność zaczyna się dogłębniej interesować życiem prywatnym takiej osoby. Każdy wie, że Stifler uwielbia dobrą zabawę, wysokie ryzyko i tatuaże, bo sam ma ich bardzo wiele. Oczywiście zyskał również miano „babiarza” chodź jakiś czas temu związał się z jedną z uczestniczek Anastasiyą Yandaltsavą.

W dalszej części wpisu postanowiliśmy opisać dokładniej kim jest ta barwna postać – Damian Zduńczyk, jaki jest jego wiek i waga, co go łączy z Kubą Wojewódzkim, przeanalizujemy skąd wzięła się jego popularność na Instagramie, a następnie sprawdzimy, czy ma siostrę, o co chodzi z jego biografią i skąd się wziął pseudonim i czemu Stifler 16cm to jego kolejny pseudonim? Zapraszamy do obszernej lektury!

Kim jest Stifler – Damian Zduńczyk?

W takim razie, kim jest Polski Stifler – Damian Zduńczyk i skąd się wzięła jego sława? Przede wszystkim większość osób zastanawia się nad tym kim tak naprawdę jest Stifler. Polski Stifler pojawił się pierwszy raz w Ekipie z Warszawy i jest również znany z determinacji, ponieważ bardzo mocno udziela się na siłowni i to właśnie tam przeszedł jedną z największych metamorfoz w swoim życiu. Damian Zduńczyk Stifler ciężko pracował nad swoim ciałem poświęcając wiele sił, czasu i energii na siłowni zwiększając przy tym swoją wagę, a co warto podkreślić, jego wzrost przewyższa niejedną osobę. Jest to z pewnością kluczowy element, który wpłynął na jego sławę i rozpoznawalność.

Stifler cieszy się dużą popularnością wśród widzów, a przede wszystkim wśród kobiet. W odpowiedzi na pytanie o to, kim jest Stifler, przed przyjściem do programu był zwykłą osobą, jednak dzięki wysiłkowi i ciężkiej pracy zyskał to na co zasługuje. Aczkolwiek wiele osób neguje tego rodzaju stwierdzenia, ponieważ pojawiają się pewni antyfani, którzy poniżają Stiflera za jego styl i zachowanie, oczywiście każdy celebryta się z tym mierzy, w tym przypadku tego rodzaju zagrywki nie przeszkadzają Stiflerowi w prowadzeniu jego dalszej działalności.

Obecnie Stifler aktywnie uczestniczy poza Reality Show w MTV w różnych galach sztuk walki, a nawet sam w takiej walce uczestniczył. Stifler jest również bardzo aktywny na Facebooku i na Instagramie, gdzie cieszy się olbrzymią popularnością i bije rekordy polubień. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jaki jest jego wiek i waga, a następnie opiszemy jego słynne występy, które miały miejsce w Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy.

Stifler – wiek, waga, wzrost

Kolejnym dość często pojawiającym się pytaniem w sieci jest to, jakiego wzrostu, w jakim wieku i jakiej wagi jest Stifler – Damian Zduńczyk. W tym przypadku można dość mocno opisywać jego muskulaturę i wygląd. Tak, jak już wspomnieliśmy, warunki fizyczne Damiana Zduńczyka Stiflera są na całkiem dobrym poziomie. Jaki jednak jest jego wiek, wzrost i waga? Polski Stifler obecnie ma 35 lat i urodził się on w dniu 18.11.1987 roku. Zważając na jego wiek i wracając do Ekipy z Warszawy był on w wieku 24 lat uczestnicząc w tym programie.

Jaki jest jego wiek i waga? Takie informacje można było pozyskać w trakcie przeprowadzanej gali MMA. Na podstawie analizy wskazuje się to, że wzrost Stifler to 190 centymetrów, a jego waga waha się w okolicach 95 kilogramów. Oczywiście należy pamiętać o tym, że waga może ulegać ciągłej zmianie, ponieważ prowadzi on dość aktywny tryb życia, a przed każda walką musi się dostosowywać do określonych wymagań. W dalszej części wpisu omówimy jego karierę w Warsaw Shore.

Damian Zduńczyk Polski Stifler – Warsaw Shore

W takim razie, jak wyglądał przebieg uczestnictwa w programie Warsaw Shore przez Polskiego Stiflera Damiana Zduńczyka? Pierwszy raz Stifler pojawił się w niezwykle kontrowersyjnym programie MTV Ekipa z Warszawy już w 2015 roku. Już na samym początku uczestnictwa zyskał on pseudonim „Świeżaka” i prezentował się on jako niezwykle porywczy babiarz i imprezowicz, lubiący dobrą zabawę i ryzyko. Swoim zachowaniem prezentował naganną postawę, jako osoba, która nie przepuści jakiejkolwiek okazji do odbycia stosunku. Oczywiście warto podkreślić to, że mimo swojego trybu awanturniczego i słabości do alkoholu, miał w sobie to coś, co przyciągało do niego kobiety jak magnes, może chodziło o jego wzrost i wagę, a może i nawet o sam wiek?

Damian Zduńczyk Stifler – kim jest, wiek, Warsaw Shore, dziewczyna, biografia

Damian Zduńczyk Stifler mimo swojego zachowania w dość szybkim tempie zyskał zaufanie i pewnego rodzaju szacunek wśród innych uczestników programu Ekipa z Warszawy, tym samym stał się pełnoprawnym członkiem Ekipy Warsaw Shore. Ciekawostką dość dziwną jest to, że Stifler przyjął pewną zasadę, która mówi to, że musi uprawiać stosunek płciowy przynajmniej dwa razy w ciągu doby. Kim jest Stifler? Dlaczego tak bardzo zaczęto zwracać na niego uwagę w Ekipie z Warszawy? Być może chodzi o swego rodzaju inne podejście do życia, być może chodzi o to, że jest szaleńcem, który lubi zwracać na siebie uwagę i wychodzi mu to dobrze.

Damian Zduńczyk Polski Stifler brał udział w Ekipie z Warszawy przez kilka edycji, aż w końcu związał się z dziewczyną Anastazją, która była również uczestnikiem pewnej edycji Warsaw Shore. Bliżej o relacji Anastazji i Stiflera przyjrzymy się bliżej w dalszej części wpisu. Dodatkowo sprawdzimy, co go łączy z Kubą Wojewódzkim, jak wygląda jego profil na Instagramie, czym jest biografia Stiflera i sprawdzimy, czy ma siostrę.

Stifler – dziewczyna Anastazja

W takim razie, kim jest dziewczyna Stiflera Anastazja? Anastasiya Yandaltsava bo tak nazywa się była dziewczyna Stiflera, jest pochodzenia Białorusińskiego. Stifler i Anastazja poznali się dokładnie w trakcie trwania 11 edycji programu Warsaw Shore Ekipa z Warszawy. Oczywiście warto wspomnieć to, że to właśnie oni między sobą rywalizowali o to, aby być najbardziej kontrowersyjną postacią w tej edycji, choć los chciał inaczej, stali się parą. Może was zdziwić fakt, związek nie trwał zbyt długo.

Stifler i dziewczyna Anastazja, przez większą część związku dogadywali się bez problemu, do momentu, w którym pojawił się pewien impas. Do dnia dzisiejszego tak naprawdę nie wiadomo dokładnie o co poszło w ich związku, mimo to pojawiają się pewne pogłoski mówiące o tym, że Stifler posądził swoją dziewczyną Anastazję o zdradę. W tej sprawie nie pojawiało się zbyt wiele głosów od samych uczestników. Mimo wszystko między wierszami można było wyczytać to, że Stifler negował zachowanie Anastazji, które nawiązywało do tego, że lubiła flirtować z innymi mężczyznami.

Choć w dniu dzisiejszym Anastasiya Yandaltsava i Damian Zduńczyk nie są już parą zdecydowali się wziąć udział w kolejnym kontrowersyjnym reality show One Night Squad. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. W dalszej części wpisu sprawdzimy Instagram Stiflera, co go łączy z Kubą Wojewódzkim, sprawdzimy jego biografię a następnie przeanalizujemy to, czy ma siostrę.

Stifler – Instagram

Każdy celebryta, gwiazda Internetu, aktor oraz inne znane, szanowane osobistości posiadają konto na Instagramie, tak i w tym przypadku na Instagramie znajdziemy Damiana Zduńczyka – Stiflera z Ekipy z Warszawy. Wbrew pozorom to właśnie dzięki uczestnictwu w Ekipie z Warszawy Stifler zyskał olbrzymi rozgłos i sławę, szerokie grono fanów i fanek. Stifler nie mógł przejść obok tego obojętnie i zaczął pojawiać się na mediach społecznościowych i tym samym wykorzystał chwilę.

Damian Zduńczyk Stifler – kim jest, wiek, Warsaw Shore, dziewczyna, biografia

Jak wygląda Instagram Stiflera? Obecnie na jego Instagramie pojawia się ponad 150 postów, na których widnieje on sam niekiedy reklamuje różne produkty bądź wydarzenia, jego ubiór przyciąga wzrok, w związku z tym zyskuje kolejnych odbiorców. Obecnie posiada również ponad 500 tysięcy followersów co jest niezwykle dobrym wynikiem. Jego nazwa profilu na Instagramie wskazuje pewną informację nawiązującą do jego przyrodzenia chodzi o pseudonim Stifler16cm. W pewnym momencie jego sława rozrosła się na tyle mocno, że otrzymał zaproszenie do Kuby Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki Stifler – o co chodzi?

Kuba Wojewódzki to kolejny kontrowersyjny i bardzo popularny aktor i prowadzący swój własny program w TVN, w którym zaprasza znane osobistości. W pewnym z odcinków u Kuby Wojewódzkiego pojawili się uczestnicy reality show One Night Squad, a w nim m.in. Stifler Damian Zduńczyk i Adrianna Śledź z Love Island.

Sam przebieg rozmowy mógł pozostawić wiele do życzenia, bowiem pojawiły się dyskusje nt. przyrodzenia, podrywu, a nawet w pewnym momencie padło nazwisko Latkowskiego. W sieci po tym wystąpieniu pojawiały się komentarze, że u Kuby Wojewódzkiego pojawiła się jedna z największych patologii, które występują w TV, sam Kuba Wojewódzki skwitował ten komentarz odpowiadając „Właśnie dlatego są u mnie”.

Biografia Stiflera

Czym jest biografia Stiflera? Przede wszystkim sława i popularność doprowadziła Stiflera do takiego poziomu, że postanowił on napisać własną autobiografię, czym tak właściwie ona jest? Przede wszystkim biografia pt. „Kryształowy Chłopak” to opowieść, którą jak sam podkreśla opisuje jego uzależnienie od niebezpiecznych substancji. Trzeba przyznać jedno, że Stifler ma smykałkę do przyciągania uwagi i przekształcania tego w biznes.

Damian Zduńczyk Stifler – kim jest, wiek, Warsaw Shore, dziewczyna, biografia

W jednym z wywiadów Stifler podkreślił, jak ważne było wydanie biografii dla niego, był to jeden z ważnych momentów w jego życiu, ponieważ mógł on podzielić się swoim dotychczasowym życiem z innymi. W biografii przedstawia on nie tylko uzależnienie od mefy, ale i również od wielu innych niebezpiecznych substancji. Opisuje również moment wyjścia z nałogu.

Czemu Stifler 16 cm?

Czemu Stifler 16cm, skąd się wzięła taka ksywka? Już na samym początku pojawienia się w programie Warsaw Shore, Stifler Damian Zduńczyk zyskał pseudonim „świeżaka”, jednak o co chodzi, czemu Stifler 16cm? W pierwszej kolejności warto podkreślić to, że w jednym z dość kontrowersyjnych wywiadów, jakie przeprowadził Stifler odpowiedział dziennikarzowi to, że posiada 42- centymetrowe przyrodzenie. Wypowiedź ta wywołała lawinę hejtu i wyśmiewano się z niego. Nastąpiła po szybkim czasie korekta z jego strony, uściślił, że chodzi o tatuaż 42 centymetrowe przyrodzenie, który zlokalizowany jest na jego udzie. Z kolei Stifler 16 cm to jego nazwa na Instagramie, wskazująca realne rozmiary przyrodzenia.

Siostra Stiflera

Na sam koniec poruszymy kwestię tego, czy Stifler posiada siostrę? Damian Zduńczyk jak wskazują oficjalne doniesienia, nie ma siostry. Jednak na Instagramie w pewnym poście udostępnił wpis, w którym jak widać, pojawia się w towarzystwie również kontrowersyjnych postaci – Siostrami Godlewskimi.

Reklama