Spekulant i trader Rafał Zaorski – wiek, kim jest, Wikipedia, wykształcenie

Spekulant i Trader Rafał Zaorski – wiek, kim jest, Wikipedia, wykształcenie

W obecnych czasach w świecie finansów dochodzi do wielu różnych zjawisk, które zaskakują i stają się również tematem zażartych dyskusji i tematem kontrowersji. Stopy procentowe szaleją, dodatkowo dochodzi do tego konflikt na bliskim wschodzie, wszystko to powoduje niezwykłe zawirowania na rynkach finansowych. Jedni stają się z dnia na dzień bogaci, drudzy tracą całe majątki. W ten sposób wyłaniają się gwiazdy i przegrani. W pierwszym przypadku można mówić o wschodzącej gwieździe, jakim jest spekulant Rafał Zaorski, który jest założycielem TJS – Trading Jam Session i zaskakuje swoją osobowością.

Sprawdź również – Premier Mateusz Morawiecki wiek i wykształcenie

Wszechobecny dostęp do Internetu oraz rozwój technologiczny przyczynia się do tego, że obecnie niewiele potrzeba do tego, aby stać się traderem, czy spekulantem. Ot wystarczy założyć konto maklerskie i wpłacić pierwsze pieniądze. To wszystko można zrobić bez wychodzenia z domu, wystarczy kilka klików, a po chwili stajesz się dumnym posiadaczem akcji takich firm, jak Meta Platform, Amazon, czy Alibaba.

Traderem w ten sposób może zostać każdy, bez względu na rasę czy pochodzenie. Tłumacząc na polski, słowo „Trader” oznacza bycie handlowcem. Przede wszystkim tego rodzaju znaczenia, jak wskazują opinie, bardzo często są mylone z inwestowaniem. Nic w tym dziwnego, ponieważ w rzeczywistości trader może być inwestorem i na odwrót. Wracając do tematu i naszej osoby, Rafał Zaorski już od kilku lat cieszy się olbrzymią popularnością, zarówno na Facebooku, Twitterze, jak i na YouTube, który gościnnie występuje na różnych kanał m.in. XTB, czy jego słynny występ w Hejt Parku, tym samym bijąc rekordy oglądalności.

W związku z tym, jego popularność rośnie, a w poniższym wpisie postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jego sylwetce i co nie co opowiemy o jego życiu prywatnym. Informacje, które zostaną tutaj zawarte zostały pozyskane z różnych źródeł, w tym m.in. opinie z for internetowych, jak i z grup takich, jak Trading Jam Session. W dalszej części wpisu, sprawdzimy wiek Rafała Zaorskiego, kim jest dokładnie, co go łączy z TJS – Trading Jam Session, czy ma żonę, o co chodzi z akcją CDR, jakie jest jego wykształcenie i co znajdziemy o nim na platformie Wikipedia. Zapraszamy do dalszej lektury!

Rafał Zaorski – kim jest założyciel Trading Jam Session?

W takim razie, kim jest założyciel TJS – Trading Jam Session Rafał Zaorski, jaki jest jego wiek, ile ma lat i jakie jest jego wykształcenie? Przede wszystkim odpowiadając na te zapytania, cofniemy się kilkanaście lat wstecz, aby sprawdzić od czego zaczynał i ja wyglądała jego historia. Historia Rafała Zaorskiego rozpoczęła się od prowadzenia firmy, która zajmowała się serwisem komputerów i laptopów, dodatkowo zajmował się tworzeniem stron internetowych na zamówienie, jak widać, już w młodym wieku potrafił sobie radzić. Kim jest Rafał Zaorski? Mimo młodego wieku inwestował swoje pierwsze zarobione pieniądze, jednak zanim udało mu się uzyskać pokaźne kwoty na rachunku, zajęło mu to wiele lat.

Rafał Zaorski założyciel TJS, spekulant CDR, XTB, po wielu latach postanowił zjednoczyć wielu innych inwestorów tworząc grupę Trading Jam Session i tym samym zajął się zwalczaniem finansowych naciągaczy – inaczej zwanych „szkoleniowców”. W trakcie swojej kariery finansowej Rafał Zaorski dzięki swoim trafnym decyzjom, zgromadził pokaźne kwoty, które sięgały kilka milionów złotych, kwota robi ogromne wrażenie.

Odpowiadając na pytanie „kim jest Rafał Zaorski?” warto wspomnieć o tym, że jest on nie tylko spekulantem, traderem, założycielem Trading Jam Session, ale i również perfekcyjnym przedsiębiorcą. Na podstawie zgromadzonych danych, Rafał Zaorski jest skromną osobą, jak przyznaje w programie „Hejt Park”, w którym występował jako gość, stwierdził, że pomimo posiadanych milionów na koncie, jego największy wydatek dotyczył kupna zegarka za około 30 tysięcy. Oczywiście zdradził on również to, że jest w posiadaniu kilku apartamentów w Warszawie.

Spekulant i Trader Rafał Zaorski – wiek, kim jest, Wikipedia, wykształcenie

Rafał Zaorski założyciel TJS nieraz pokazywał na publicznym forum to, jakie udało mu się ugrać na rynkach finansowych kwoty. Jak wskazują informacje, pochwalił się, że w trakcie trwania konfliktu na bliskim wschodzie udało mu się uzyskać zysk na poziomie około 25 milionów, kwota robi wrażenie prawda? Rafał Zaorski ma obrzydzenia do traderów, którzy czerpią zyski na szkoleniach i doradztwie, uważa on bowiem, że prawdziwy trader to osoba, która zarabia tylko i wyłącznie na rynku. Wiemy już, kim jest Rafał Zaorski założyciel TJS, w dalszej części wpisu, sprawdzimy, ile ma lat, co wskazują źródła o jego żonie, o co chodziło z akcją na CDR, co mówią opinie publiczności, a następnie sprawdzimy co pisze o nim Wikipedia.

Rafał Zaorski – żona 

Kim jest żona Rafał Zaorskiego i czy w ogóle jest żonaty? Przede wszystkim duża popularność wiąże się z tym, że coraz większa ilość osób, zaczyna dogłębnie analizować prywatne życie takich gwiazd i wystawiać na ich temat opinie i sprawdza wykształcenie takich osób. Jednym z dość często wyszukującym w sieci zapytaniem, jest to, czy Rafał Zaorski posiada żonę. Jest to spowodowane tym, że Rafał Zaorski założyciel TJS wchodzi w skład jednych z najmłodszych polskich milionerów, oczywiście nie każdy wie w jakim wieku jest Rafał Zaorski, a jego aparycja często wprowadza w błąd.

Czy Rafał Zaorski ma żonę? Do tej pory zauważyć można to, że Rafał Zaorski bardzo aktywnie udziela się w sieci, zajmuje się tym samym tylko i wyłącznie pomnażaniem zgromadzonych kwot, po przeprowadzanych wywiadach i występach gościnnych w różnych programach, dostrzec można w nim to, że bycie spekulantem i traderem to dla niego całe życie, poświęca się temu w 100%. Przechodząc do meritum i pytania o żonę, przede wszystkim mimo olbrzymiej aktywności w sieci, Rafał Zaorski niezwykle pilnie strzeże swojego prywatnego życia. Postaraliśmy się przejrzeć dokładnie to, czy ma żonę, jednak bezskutecznie, w związku z tym wersja nieoficjalna brzmi tak, że Rafał Zaorski nie ma żony, jednak mimo wszystko prawda może okazać się zupełnie inna. Kto wie, może nas kiedyś Rafał Zaorski zaskoczy. W dalszej części wpisu sprawdzimy w jakim wieku jest Rafał Zaorski i wyjaśnimy o co dokładnie chodziło z akcją CDR i XTB.

Rafał Zaorski CD Projekt – sprawdzamy opinie 

Rafał Zaorski już od kilku lat pojawia się na arenie finansowej i jest znaną osobistością w Polsce, który zyskuje pochlebne opinie. Pojawia się wiele osób, które go nienawidzą, z kolei nowi inwestorzy, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na rynkach finansowych traktują Rafał Zaorskiego, jak guru mimo jego wieku. Jest to spowodowane tym, że jako założyciel fundacji Trading Jam Session postanowił dzielić się swoją zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Zyskuje on dość pozytywne opinie z tego względu, że transmituje dość często na live swoje poczynania, jednym z ciekawych transmisji było to, jak zaczynał generować zyski zaczynając od 30 tysięcy i w ten sposób udało mu się uzyskać okrągły milion czystego zysku.

Spekulant i Trader Rafał Zaorski – wiek, kim jest, Wikipedia, wykształcenie

O co tak właściwie chodzi z akcją przeprowadzoną na CD Projekt? Rafał Zaorski wraz z innymi inwestorami wchodzącymi w skład grupy Trading Jam Session postawili za cel usunięcie funduszy, które w tamtym czasie grały na spadki, mowa tutaj o czasie 2021 roku. Całą strategia Rafał Zaorskiego z CD Projekt polegała na tym, aby inwestorzy, którzy za nim podążali grali na wzrost kursu powyżej pułapu 400 złotych. W dalszej części wpisu sprawdzimy wiek i jakie jest wykształcenie Rafał Zaorskiego.

Rafał Zaorski – jakie jest jego wykształcenie?

Poza pytaniem o żonę Rafała Zaorskiego, wiek, i Wikipedię, wiele osób zastanawia się nad tym, jakie ma wykształcenie ten niezwykle popularny spekulant. W związku z tym w poszukiwaniu informacji o wykształceniu, analizując dostępne wywiady i komentarze na forach TJS niewiele można znaleźć informacji o jego wykształceniu. Oczywiście zgadujemy, że Rafał Zaorski z pewnością ma wykształcenie średnie i to, że ukończył technikum, jednak nie wiadomo nic więcej na ten temat. Tak, jak już wcześniej wspominaliśmy, Rafał Zaorski niezwykle mocno przywiązuje wagę do tego, aby pilnować sferę prywatności.

Spekulant i Trader Rafał Zaorski – wiek, kim jest, Wikipedia, wykształcenie

Rafał Zaorski – wiek, ile ma lat?

Do tej pory wiemy już kim jest Rafał Zaorski, jednak wiele internautów główkuje się nad tym, ile ma lat, jaki jest jego wiek i data urodzenia? Przede wszystkim trzeba na wstępie przyznać to, że Rafał Zaorski dba o siebie, widać to po nim, i być może zaskoczy was fakt, że Rafał Zaorski jest w wieku 44 lat. Urodził się on bowiem w 1978 roku, jak podają oficjalne media. Jego wiek jest dla wielu osób zaskoczeniem, bowiem na forach pojawiają się różne wpisy, które odnoszą się do tego, że Rafał Zaorski wygląda, jakby był w wieku 25-30 lat. Przede wszystkim wiek nie gra tutaj żadnej roli, pierwsze poważne pieniądze zaczął zarabiać już mając 35 lat.

Rafał Zaorski – data urodzenia

Wiemy dokładnie w jakim roku się urodził i w jakim wieku jest Rafał Zaorski, jednak pojawia się wiele zapytań, które odnoszą się do tego, jaka jest jego data urodzenia. Tutaj pojawia się pewien problem, bowiem pomimo wielu istotnych informacji o tej osobie nie ma konkretnych informacji odnośnie daty urodzenia Rafała Zaorskiego. Przeszukując wnikliwie sieć w poszukiwaniu tej informacji udało nam się zlokalizować odpowiedź w trakcie jednego z przeprowadzonych przez niego wywiadów. Rafał Zaorski i jego data urodzenia to 22 październik 1978 roku. Mamy nadzieję, że dzięki tej wiadomości zaspokoiliśmy Państwa ciekawość co do tej niezwykle interesującej osoby.

Rafał Zaorski – to bankrut? 

Rafał Zaorski jest znany ze swojego ryzyka i z pewnością zdziwi Was fakt, że ten spekulant nie raz stawał się bankrutem. Jak wskazują opinie, nie raz Rafał Zaorski tracił cały swój majątek, by później zaczynać od zera i wspinać się na szczyt. Oczywiście tego rodzaju sytuacje i popularność jaka bije od Rafał Zaorskiego sprawia, że media są pazerne na tego rodzaju informacje i tym samym przyczyniają się do szerzenia różnych plotek wypuszczając różne publikacji z nagłówki „Rafał Zaorski to bankrut!”. Oczywiście nie jest to prawa, bowiem mimo kilku potknięć udało mu się zebrać na koncie pokaźną kwotę.

Warto podkreślić to, że poza rynkami finansowymi inwestuje w nieruchomości, wydaje różnego rodzaju publikacje i stale interesuje się rynkiem kryptowalut. Ostatnie doniesienia wskazują to, że Rafał Zaorski gra na spadki na kryptowalutach, jak widać przy obecnej sytuacji jego decyzja okazała się trafna. W dalszej części wpisu sprawdzimy, czy Rafał Zaorski pojawia się na platformie Wikipedia.

Rafał Zaorski XTB – co mówi o nim Wikipedia?

Do tej pory ustaliliśmy to, w jakim wieku i kim jest Rafał Zaorski, w dalszej części wpisu sprawdzimy, czy pojawia się na Wikipedia. Przede wszystkim mimo sporej popularności, wiedzy i dużego doświadczenia na rynkach finansowych nie znaleziono żadnej zakładki na Wikipedia. Oczywiście uważamy, że to jedynie kwestia czasu, aby na Wikipedia znalazł się jego życiorys i dotychczasowe osiągnięcia, ponieważ jak można zauważyć, posiada on wiele fanów.

Uważamy osobiście, że Rafał Zaorski powinien mieć swój własny wpis na Wikipedia, ponieważ to czego dokonał i ile zyskał shortując nie tylko kryptowaluty ale i również główne indeksy sprawiają, że jest dość wyjątkową osobą.

Rafał Zaorski – książka „O spekulacji”

Ciekawą kwestią jest to, że Rafał Zaorski wydał książkę o nazwie „O spekulacji”. Książka Rafała Zaorskiego, który w tak młodym wieku osiągnął tak wiele wskazuje m.in. jego kilka głównych przemyśleń. Na podstawie tej książki możemy wysnuć kilka wniosków, jednak nie chcemy zbyt wiele zdradzać o książce „O spekulacji”.

Z pewnością tytuł wydany przez Rafała Zaorskiego, który jest w wieku 44 lat jest warta uwagi. Jak wskazują różne opinie, jakie pojawiają się w sieci, książką dostarcza nowym traderom masę wartościowej wiedzy, którą można później w efekcie przełożyć na zysk w postaci profitu pochodzącego z tradingu.

rafał zaorski o spekulacji

Książka „O Spekulacji” zyskuje rzeszę fanów. Jego data wydania to rok 2019. Dodatkowo sama książka ma twardą okładkę, posiada wiele osobnych miejsc, w których można prowadzić specjalne, indywidualne notatki. W związku z tym czy warto kupić książkę Rafała Zaorskiego „O Spekulacji”? Z czystym sumieniem możemy polecić ją. W sieci, a dokładniej na Allegro książka „O Spekulacji” osiąga olbrzymie kwoty, jak zauważyć można, niektóre oferty osiągają kwotę nawet 39 000 złotych! Jest to spowodowane pewnie spekulacją samego autora i popularnością Rafała Zaorskiego, który posiada olbrzymi majątek w dość młodym wieku.

Reklama