Sklep odzieżowy Cikelly – opinie klientów na forum, co to za sklep?

Sklep odzieżowy Cikelly – rzetelne opinie klientów na forum, co to za sklep?

Obecnie w sieci pojawia się niezliczona ilość sklepów odzieżowych, które cieszą się zarówno dobrą, jak i złą opinią na różnych forach internetowych. Przede wszystkim takie sklepy internetowe przykuwają uwagę tym, że posiadają one w swojej ofercie niezliczoną ilość, niekiedy dobrej jakościowo ubrań, czy odzieży, tym samym są one dostępne w przystępnej cenie, co sprawia, że pojawia się wiele zainteresowanych osób nabyciem takich ubrań. Obecnie do dość znanych marek zalicza się m.in. Miasesy, Cikelly, Sandbella, Pakuten, CandyTM i wiele innych sklepów. My w ramach dzisiejszego artykułu postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jednej z takich marek, jaką jest właśnie sklep odzieżowy Cikelly.

Sprawdź również – sklep Miasesy opinie

Co to za sklep Cikelly i jakie zyskuje opinie na forum? Przede wszystkim Cikelly to kolejna platforma, która jest bardzo zbliżona wyglądem do Sandbela, czy Miasesy, w dalszej części wpisu rozwiejemy Wasze wątpliwości i wyjaśnimy, co to za sklep. Sklep odzieżowy Cikelly przykuwa uwagę klientów tym, że posiada w swojej ofercie liczne kategorie, w których znaleźć można m.in. takie ubrania i odzież, jak różnego rodzaju sukienki, jeansy, spódnice, swetry, kurtki, czy chociażby polary jesienne. Po za tym można również zakupić w tym sklepie odzieżowy torebki i buty.

W tym przypadku trzeba przyznać rację tym opinią, które pojawiają się w sieci, że różnorodność tych wszystkich ubrań i odzieży jest niezwykle imponująca, a to właśnie jest główną zaletą Cikelly, która tak chętnie przyciąga klientów do robienia zakupów na ich platformie. Jednak mimo wszystko pojawia się pytanie, jak jest naprawdę? Co wskazują pojawiające się zarówno negatywne, jak i pozytywne opinie na forum, które pochodzą od klientów, którzy wykonali zakupy na tej platformie?

Cikelly ma dość zbliżony proces zakupowy do tego, jaki charakteryzuje się platforma azjatycka Aliexpress, ponieważ właśnie na platformie Cikelly znaleźć można szereg kategorii ubrań i różnych dodatków odzieżowych, które tak właściwie pochodzą od różnych dostawców. Z tego co wskazują różne źródła pojawiające się na forach internetowych, Cikelly nie działa jak tradycyjne marki typu Reserved, które posiadają ciuchy wywodzące się tylko i wyłącznie z tej marki. Cikelly współpracuje z wieloma partnerami, w związku z tym pojawia się tak duża różnorodność na ich platformie.

Przechodząc dalej to właśnie na platformie Cikelly znaleźć można wiele modeli ubrań, które są do siebie dość mocno zbliżone, choć głównie różnią się one jedynie dostawcą czy materiałem, z którego zostały wykonane te ubrania. Na rzecz tego artykułu postanowiliśmy przedstawić Wam dokładny zarys tego, co to za sklep Cikelly, jakie pojawiają się opinie o ubraniach i odzieży tej marki, czy dostępne są kody rabatowe w sieci i jak wygląda kontakt z firmą Cikelly? Na te i wszystkie inne pytania, znajdziecie odpowiedź w dalszej części wpisu.

Cikelly – co to za sklep?

W takim razie, co to za sklep Cikelly i jakie pojawiają się na jej temat opinie na wielu forach internetowych? Przede wszystkim sklep Cikelly to jedna z wielu platform sprzedażowych, które głównie oferuje ubrania i odzież. Przechodząc na oficjalną stronę producenta z pewnością zauważyć można to, że nie ma na stronie zakładki „O nas”, a jedynie pojawia się na dolnej części strony krótki komunikat, który dodatkowo pojawia się drobnym drukiem. To właśnie ten opis zawiera informacje o tym, co to za sklep Cikelly. Jednak w tym przypadku warto zadać sobie pytanie, dlaczego firma Cikelly w taki sposób przekazuje informacje swoim klientom? W tej wkestii możemy jedynie snuć pewne domysły.

Jak wskazuje sam sklep Cikelly, w odpowiedzi na pytanie „co to za sklep?”, zauważyć można to, że Cikelly przykłada szczególną uwagę do tego, aby oferować dobrej jakości ubrania i odzież dopasowane do panujących trendów, dodatkowo Cikelly podkreśla to, że oferują oni produkty w przystępnej cenie, co w tym przypadku może jest prawdą. Co wskazują opinie na temat Cikelly? W dalszej części wpisu sprawdzimy.

Sklep odzieżowy Cikelly – rzetelne opinie klientów na forum, co to za sklep?

Cikelly na swojej stronie internetowej zachęca do tego, aby przejść na ich oficjalne konto na mediach społecznościowych, a w tym przypadku na Faceboka. Na podstawie zgromadzonych informacji, Cikelly wskazuje na Facebooku to, jakie trendy panują w obecnej branży modowej. Cikelly chwali się również tym, że współpracuje z różnymi Influencerkami. Kolejną wartą uwagi kwestią jest to, że najprawdopodobniej siedziba firmy Cikelly jest zlokalizowana w Dubaju.

Sklep Cikelly – opinie klientów na forum

Co zatem wskazują opinie klientów na forum o skepie Cikelly? W tym przypadku opinie o takich platformach jak Cikelly, czy Sandbella bywają niekiedy dość skrajne i rozbieżne. Z pewnością wiele osób będzie zachęcać do tego, aby wykonywać tego rodzaju zakupy online w takich miejscach chwaląc to, że jest to pewnego rodzaju ekonomiczne podejście i szybkie rozwiązanie. Przeważnie takie opinie pochodzą od osób, które po prostu cenią sobie wykonywanie zakupów przez Internet i nigdy nie miały problemy z taką czynnością i dostawcą.

Z kolei wiele opinii na forum nawiązuje do tego, wykonywanie zakupów w takich platformach jak Cikelly, Sandbella, czy Miasesy wiążą się z pewnym ryzykiem, a chodzi tutaj m.in. o problemy logistyczne i wydłużony czas dostawy takich produktów. Choć należy mieć na uwadze to, że tego rodzaju sklepy oferują produkty typu ubrania i odzież w niezwykle przystępnych cenach.

Analizując dostępne opinie na forum pojawia się olbrzymia rozbieżność. Wiele osób wskazuje negatywne opinie, natomiast druga część pozytywne opisując zakupy w dobrym świetle. W tym przypadku ciężko jednoznacznie stwierdzić kto ma rację. Choć wiadomo, iż w chwili obecnej pojawiają się różne problemy logistyczne na rynku ze względu na panujący konflikt na bliskim wschodzie i zerwane łańcuchy dostaw. Należy mieć na uwadze to, że zamawiając przez platformę Cikelly, towar zostaje wysłany z magazynów, które zlokalizowane są poza granicami naszego państwa, tak przynajmniej wskazują opinie pojawiające się na forum.

Z kolei negatywne opinie, jakie pojawiają się na takich forach mogą również pochodzić od nieuczciwej konkurencji, która stara się wymusić niechęć na niezdecydowanych klientach. Jak jest naprawdę? W tym przypadku warto samemu się przekonać.

Ubrania i odzież Cikelly – opinie, czas dostawy

Ubrania i odzież Cikelly są dość popularne i rozchwytywane. Jakie pojawiają się jeszcze opinie na forum o tym sklepie? Na rzecz publikacji, sprawdziliśmy dość obszerną opinię wystawioną przez jedną z klientek tego sklepu.

Przede wszystkim klientka opisuje dokładny proces zakupowy, jaki miał miejsce na Cikelly. Dodatkowo podkreśliła, że zapoznała się z regulaminem i była świadoma tego, że towar jest wysyłany z zagranicy.

Po złożeniu zamówienia, otrzymała towar w zaledwie kilka dni, jednak jej opinia dotyczyła samego kroju zamówionego ubrania i jak wskazuje była ona dość złej jakości i wyglądała całkiem inaczej niż na zdjęciach.

Po rezygnacji musiała zwrócić towar, jednak problem pojawił się w momencie, w którym uzupełniała rubryczkę odbiorcy – w tym przypadku towar musiał zostać odesłany do Chin. W tym przypadku nie wiadomo, czy opinia na forum jest zweryfikowana.

Cikelly – kod rabatowy

Czy Cikelly posiada jakieś kody rabatowe i je udostępnia? Przede wszystkim kody rabatowe to jeden z głównych elementów, który odpowiada za zakup i zachęcanie nowych klientów. Jak jest w przypadku Cikelly? Przede wszystkim przeglądając sieć w poszukiwaniu takich kodów rabatowych, natknąć się można na kilka portali, które owe rabaty oferują.

W tym przypadku kody rabatowe osiągają nawet do 40%, a jest to całkiem przyjemna wartość. Choć należy mieć na uwadze fakt, że tego rodzaju kody rabatowe znajdują się niekiedy na niezweryfikowanych serwisach internetowych, w związku z tym należy mieć się na baczności, a najlepiej skontaktować się bezpośrednio z Cikelly.

Cikelly – kontakt

Przechodząc do zakładki kontakt, klientom w pierwszej kolejności rzuca się kilka ciekawych formuł, które wskazują to, że Cikelly oferuje bezpieczną wysyłkę, łatwy i bezproblemowy zwrot, i darmową dostawę.

Kolejną dość ciekawą kwestią jest to, że dla klientów z obszaru Unii Europejskiej spółka zlokalizowana jest na Cyprze, a jej główna nazwa to „Thowra Limited”. Z kolei dla klientów pochodzących poza obszarem Unii Europejskiej spółka zlokalizowana jest w Dubaju, a jej główna nazwa to „Sobrande Luxury Portal”, zarówno dla jednych jak i drugich klientów kontakt mailowy jest ten sam – kontakt@cikelly.com.

Artykuł powstał w wyniku przejrzenia opinii osób, które skorzystały z wyżej podanych usług czy produktów, informacje pochodzą ze wskazanych forum internetowych: szukamopinii pl i Facebook. Należy pamiętać o tym, że pojawiające się opinie na forach są wystawiane przez różne osoby, w związku z tym nie można ustalić ich wiarygodności i autentyczności.

Reklama