Sklep Miasesy – rzetelne opinie o produktach, sukienki, dostawa, zwroty, co to za firma?

Sklep Miasesy – rzetelne opinie o produktach, sukienki, dostawa, zwroty, co to za firma 2

Obecnie w poszukiwaniu ubrań, w tym różnego rodzaju spodni, swetrów, bluz, czy sukienek idziemy na łatwiznę i w ten sposób przeszukujemy znaczne ilości sklepy internetowe, które zawierają w swojej ofercie wcześniej wspomniany asortyment. Tego rodzaju sklepy niekiedy cieszą się dość przychylnymi opiniami w sieci, nie tylko mają dość prosty formularz kontaktowy, ale i również można w szybki i bezproblemowy sposób wykonać zwrot. Mimo wszystko nie zawsze mamy 100% pewności, czy aby klasyczne zakupy w takich sklepach są bezpieczne. My na rzecz tego wpisu postanowiliśmy przygotować i zestawić, jakie opinie pojawiają się na forum odnośnie sklepu internetowego z sukienkami Miasesy.

Sprawdź również – sklep odzieżowy Pakuten opinie

Czy sklep i strona Miasesy cieszą się dobrą opinią, co wskazują pojawiające się komentarze na forum internetowym odnośnie kontaktu, zwrotów i czasie dostawy, tak właściwie co to za firma? Przede wszystkim obecnie robienie zakupów przez Internet jest chlebem powszednim i z pewnością każdy z nas wykonuje minimum jedną taką transakcję. Nasze społeczeństwo staje się coraz to bardziej leniwe, w związku z tym bardzo często zanim dokonamy wyboru np.: sukienki czy innego elementu garderoby, swój wybór opieramy na podstawie pojawiających się opinii w sieci. Co to za firma Miasesy, czy warto robić w niej zakupy?

Internet oferuje nam niezwykle wiele możliwości, można online kupić praktycznie wszystko zaczynając od sukienek w sklepie Miasesy, a kończąc po sklepach z RTV i AGD. W świecie Internetowym możemy przebierać przez niezliczone ilości ofert i robić zakupy praktycznie w dowolnym czasie i dniu. Jednak Internet ma pewną ciemną stronę, należy bacznie uważać na to, gdzie się wchodzi i w jakich sklepach się dokonuje zakupów. Często w sieci pojawiają się negatywne opinie odnośnie właśnie sklepów odzieżowych, jak jest w przypadku sklepu Miasesy z sukienkami? W dalszej części wpisu poznamy, jakie pojawiają się opinie na ich temat.

Miasesy sukienki – opinie na forum, co to za firma?

W takim razie, jakie pojawiają się opinie na forum o Miasesy i co to za firma? Zakupy przez Internet cieszą się coraz to większą popularnością praktycznie na każdym kontynencie, w związku z tym powstaje z miesiąca na miesiąc coraz więcej sklepów internetowych. Jednak wraz z taką popularnością rodzą się pewne wątpliwości, uwagi i opinie, które wskazują na to, w jaki sposób uważać i jak dobierać odpowiednie sklepy internetowe.  Zanim przejdziemy do omówienia tej kwestii, sprawdzimy co to za firma Miasesy i co wskazują na jej temat opinie.

W odpowiedzi na pytanie co to za firma, Miasesy to przede wszystkim sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą sukienek i różnych ubrań, które jak wskazuje sam producent, podążają swoją estetyką za panującymi trendami i modą. Przechodząc na oficjalną stronę Miasesy niestety trzeba dość mocno wysilić się, aby znaleźć jakiekolwiek informacje odnośnie pytania, co to za firma.  Jak wskazuje Miasesy na swojej platformie, firma przykłada szczególną uwagę  do tego, aby  zaspokoić preferencje swoich klientów dostarczając im produkty dobre jakościowo i w dobrej cenie. Strona Miasesy jest podzielona na kilka kategorii w tym m.in. sukienki, swetry, bluzy, dresy, koszule, czy chociażby kurtki. Jak widać oferta jest dość bogata, jednak jak sytuacja wygląda jeżeli chodzi o sam kontakt, zwroty i czas dostawy? Co wskazują opinie?

Sklep Miasesy – rzetelne opinie o produktach, sukienki, dostawa, zwroty, co to za firma 2

Ważnym aspektem przed jakimkolwiek dokonaniem zakupu w takich miejscach jest to, aby analizować opinie, zapoznać się dokładnie z regulaminem, sprawdzać czas dostawy i czy w ogóle takie sklepy posiadają formularz kontaktowy.

Na rzecz tego artykułu postanowiliśmy przyjrzeć się dostępnym opiniom w sieci. Przede wszystkim na wstępie zaznaczamy, że opinie, jakie udało się zlokalizować są niezweryfikowane i mogą pochodzić od nieuczciwej konkurencji. Zatem opinie najczęściej wskazują to, że czas dostawy bardzo mocno się przedłuża, gdzieś na forach widniały wpisy, w  których klientki skarżyły się na to, że towar doszedł po 42 dniach. Kolejne opinie wskazują, że towar z Miasesy nie zgadza się ze stanem faktycznym i tym co dany klient zamówił.

Oczywiście należy brać przez palce takie opinie, jednak mogą ode dać do myślenia.

Miasesy – czas dostawy opinie

W nawiązaniu do czasu dostawy, postanowiliśmy sprawdzić to, jakie informacje znajdują się na stronie oficjalnej Miasesy. Jak wskazuje sama firma na platformie zakupowej, czas dostawy wynosi 2 dni od momentu, w którym została zaksięgowana płatność na konto. Po zatwierdzeniu przelewu, bądź płatności, klienci otrzymują pełną dokumentację i różne potwierdzenia drogą mailową. Czas dostawy najczęściej jest uzależniony od formy wysyłki i kraju dostawy.

Sklep Miasesy – rzetelne opinie o produktach, sukienki, dostawa, zwroty, co to za firma 2

Miasesy – kontakt

Poznaliśmy do tej pory to, jakie pojawiają się opinie w sieci i na forum internetowym o samej platformie Miasesy, dodatkowo sprawdziliśmy informacje, które odnoszą się do czasu dostawy, w dalszej części wpisu sprawdzimy, jak wygląda kontakt i zwroty w Miasesy.

W formularzu kontaktowym zauważyć można dokładne informacje dla klientów z obszaru UE, wszelki kontakt odbywa się przy pomocy maila kontakt@miasesy.com, z kolei sama firma znajduje się na Cyprze.

Miasesy – zwroty

Jak wyglądają zwroty w Miasesy? Jeżeli chodzi o pojawiające się opinie w sieci, wiele z nich wskazuje, że o zwrot towaru niekiedy jest ciężko, jak jest w rzeczywistości? Na stronie Miasesy jest zakładka „Zwroty”. Jest tam dokładnie opisane krok po kroku, w jaki sposób przejść przez proces zwrotu towaru. Warto podkreślić to, że klient ma prawo odstąpić od umowy kupna do 14 dni od momentu zakupu. Wszelki kontakt związany ze zwrotami należy kierować pod adresem kontakt@miasesy.com.

Artykuł powstał w wyniku przejrzenia opinii osób, które skorzystały z wyżej podanych usług czy produktów, informacje pochodzą ze wskazanych forum internetowych: czarno-biala-lista pl i szukamopinii pl. Należy pamiętać o tym, że pojawiające się opinie na forach są wystawiane przez różne osoby, w związku z tym nie można ustalić ich wiarygodności i autentyczności.

Reklama