Aktorka serialowa Anna Mucha – kim jest, wiek, wzrost, dzieci, mąż, Wikipedia

Aktorka serialowa Anna Mucha - kim jest, wiek, wzrost, Wikipedia, dzieci, mąż (1)

Anna Mucha jest polską znaną aktorką serialową, komediową i teatralną. Znana jest z wielu ról. Swój debiut miała w filmie Andrzeja Wajdy pt. „Korczak”. Ta rola pozwoliła jej rozwijać tę ścieżkę kariery. Kolejna postać, którą grała była postacią główną – Karolina Szymańska w „Przeklętej Ameryce” , której reżyserem jest Krzysztof Tchórzewski. Od lat tworzy kreację Magdy w popularnym serialu „M jak miłość” w  TVP. Kim jest Anna Mucha, jaki jest jej wiek, wzrost? Czy ma rodzinę i dzieci? Jakie ciekawe informacje na jej temat można znaleźć na Wikipedii, a także czy ma Instagrama.

Anna Mucha – kim jest?

Wiele osób słyszało imię i nazwisko Anna Mucha, jednak mimo ogromnej popularności, nie każdy wie, kim jest. Dziś odpowiemy na to pytanie. Kim jest Anna Mucha? Słynie z bycia aktorką oraz prezenterką telewizyjną. Ukończyła jedno z warszawskich liceów, a następnie studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Początkowo grała w Teatrze Telewizji, później w znanych filmach, jak „Chłopaki nie płaczą”, czy „Młode Wilki”. Kim jest Anna Mucha? Można powiedzieć o niej wiele. To za pewne ciepła, odważna, kolorowa postać. Znana jest z bycia dowcipną i pewną siebie kobietą. 

Aktorka serialowa Anna Mucha - kim jest, wiek, wzrost, Wikipedia, dzieci, mąż (1)

Ceniona jest za swoją autentyczność i pogodę ducha. Anna Mucha ma również przygody jako prowadząca Festiwal Filmowy w Gdyni, czy reporterka Dzień Dobry TVN. Przez krótki czas pracowała także w Radio. Odpowiadając na pytanie, kim jest Anna Mucha warto wspomnieć  o  tym, że w latach 2007 – 2008 Anna Mucha kształciła się w Nowym Jorku na zajęciach z aktorstwa. Oprócz niezwykłego talentu scenicznego, pięknie śpiewa i tańczy. W 2008 roku wystąpiła w programie „Jak oni śpiewają”, gdzie zaprezentowała swój wokal, a rok później u boku Rafała Maseraka wygrała program „ Taniec z gwiazdami”. W dalszej części artykułu poznasz wiek, wzrost aktorki, a także dowiesz się, czy ma dzieci, męża i rodzinę oraz jakie informacje na temat aktorki można znaleźć na Wikipedii, jak nazywa się na Instagramie.

Sprawdź również – Mateusz Gessler – kto to, wiek, wzrost, Magda Gessler, Warszawa Wschodnia, Wikipedia

Anna Mucha – jaki jest wiek i wzrost aktorki?

Jaki jest wiek i wzrost aktorki? To pytanie bardzo często zadawane jest przez internautów, dlatego śpieszymy z odpowiedzią. Anna Mucha urodziła się 26 kwietnia 1980 roku, więc w tym roku skończyła 42 lata. Jaki jest wzrost Anny Muchy? Anna Mucha mierzy 165 cm wzrostu. Jak donoszą media kobieta przeszła sporą metamorfozę i obecnie waży 53 kilogramy. Jak wygląda życie rodzinne aktorki? Zostań z nami i przeczytaj poniższą treść artykułu.

Anna Mucha- rodzina, dzieci, mąż

Anna Mucha jest córką Anny i Krzysztofa Muchy. Czy ma męża? Mucha tworzy związku małżeńskiego. Od 2010 roku jest związana z partnerem Marcelem Sorą, który zajmuje się produkcją filmów i programów telewizyjnych. Czy Anna Pomimo tego, że pary nie związała się węzłem małżeńskim, to owocem ich miłości są dzieci – córka Stefania i syn Teodor. Wiesz już, jak wygląda życie rodzinne Anny Muchy, dlatego teraz przedstawimy ciekawostki z Wikipedii.

Aktorka serialowa Anna Mucha - kim jest, wiek, wzrost, Wikipedia, dzieci, mąż (1)

Anna Mucha – Wikipedia

Na Wikipedii możesz przeczytać szeroki życiorys Anny Muchy, z wyszczególnieniem, jakie role grała aktorka oraz, jak wyglądała jej droga edukacji i jak toczą się losy jej kariery. Na Wikipedii można znaleźć zakładkę, w której w bardzo krótkiej formie opisane zostało życie prywatne aktorki, tj. rodzina, dzieci. Wikipedia przedstawia szczegółową filmografię aktorki Anny Muchy. Pozycji filmowych jest naprawdę sporo. Jest to ciekawa zakładka dla fanów Muchy. Na Wikipedii znaleźć można też takie zakładki, jak teatr, polski dubbing, producent, teledyski, nagrody i nominacje. 

Anna Mucha – Instagram

Aktorka prowadzi konto na Instagramie – @tannamucha, które budzi wiele kontrowersji. Dość często aktorka dodaje zdjęcia, które dla niektórych wydają się być prowokujące. Ania kipi sex apeal’em. Niektórzy użytkownicy Instagrama uważają to za gorszące, inni zaś twierdzą, że aktorka pokazuje tym swoją kobiecą siłę i piękno, a Instagram pozwala na to, by inne kobiety czerpały od Muchy inspiracje do bycia odważną i kochającą siebie. 

Reklama