Najlepsze bezpłatne gry na Xbox One na 2 osoby – sprawdź!

Najlepsze bezpłatne gry na Xbox One na 2 osoby

Bezpłatne gry na Xbox One na 2 osoby to przekrój wiele niesamowitych pozycji, w których istnieje możliwość stoczenia rozgrywki ze swoimi znajomymi i nie tylko, ponieważ istnieje wiele różnych ciekawych pozycji. Poniżej umieściliśmy kilka ciekawych pozycji na 2 osoby, które z pewnością porwą was na długie godziny. W tej liście znajdziesz nie tylko najnowsze hity, ale i również niszowe i bezpłatne gry na Xbox One, które wbrew pozorom zaskoczyły krytyków i zyskały całkiem dobre oceny i opinie.

Każdy rok to nowe odsłony pozycji sportowych. W ten sposób wiele graczy może spędzić miłe chwile na grze FIFA czy Pro Evolution Soccer, z kolei najwierniejsi fani koszykówki będą mogli spróbować gry NBA. Kolejne bezpłatne gry na Xbox One na 2 osoby to również gry akcji oraz strategie, w tym przypadku ciekawą propozycją może okazać się Sea of Thieves, czy nawet Minecraft, oczywiście, zarówno jedna jak i druga pozycja cechuje otwarty świat i wiele możliwości. Z kolei dla miłośników szybkości możemy polecić Forza Horizon, jest bezprecedensowy bestseller wśród gier wyścigowych. Jakie można jeszcze bezpłatne gry na Xbox 2 osoby wybrać?

Bezpłatne gry na Xbox One na 2 osoby

W takim razie, jakie można znaleźć bezpłatne gry na Xbox One na 2 osoby? Przede wszystkim gry sportowe na Xbox One to ten gatunek gier na 2 osoby, który zyskuje największą popularność na konsolach. Chodzi tutaj m.in. o rywalizację czy możliwość kontroli całej drużyny piłkarskiej, hokejowej czy innej dziedziny. Kolejną zaletą jest przeprowadzanie szybkich meczy, w ten sposób możemy się odprężyć i zrelaksować. Gry towarzyskie na konsolę Xbox to propozycja, która z pewnością poprawi humor u niejednej osoby, no i stanowi zdrową i wesołą rywalizację. Warto tutaj polecić tytuł Lego, Just Dance, czy inne gry tej dziedziny.

Najlepsze bezpłatne gry na Xbox One na 2 osoby

Zadając pytanie o bezpłatne gry na Xbox One na 2 osoby nie może w tej liście zabraknąć gier FPS, które przede wszystkim obejmują znane nam wszystkim strzelanki. W ten sposób możemy rywalizować ze swoimi bliskimi przyjaciółmi, albo grać w jednej drużynie. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy wyścigi stanowią ciekawą odskocznię na 2 osoby. W tym przypadku warto na bieżąco śledzić wszystkie premiery jakie mają miejsce na konsoli od Microsoftu, ponieważ gry wyścigowe dość często się tam pojawiają. Gry RPG, to ten gatunek, który kładzie duży nacisk na eksplorację, wspólne rozwiązywanie zadań oraz przygodę. Jeżeli masz znajomego czuje te same klimaty, to na pewno RPG okażą się dobrą odskocznią.

Sprawdź również – Kody promocyjne Coin Master – kody na spiny za darmo, na złote karty i na pieniądze

Do bezpłatnych gier na Xbox One na 2 osoby warto uwzględnić gry zręcznościowe, to właśnie te gry najczęściej oferuje tryb nastawiony na kooperację, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualizacje. Warto nadmienić to, że bezpłatne gry to najczęściej premierowe hity, czy nawet klasyczne gry. Xbox One zawiera olbrzymią listę, w której znaleźć można różne produkcje na 2 osoby. W związku z tym, warto cały czas być na bieżąco i śledzić takie nowości. Dodatkowo zastanawiając się nad bezpłatną grą na 2 osoby na Xbox One, warto uwzględnić to, w jaki sytuacjach mamy zamiar grać, jeżeli chcemy to robić w trakcie krótkich przerw, idealnym rozwiązaniem mogą okazać się gry sportowe czy wyścigowe.

Z kolei, gdy chcemy przeznaczyć na grę dłuższą chwilę warto postawić na gry RPG czy gry akcji i móc na spokojnie czerpać z takich tytułów satysfakcję. Poniżej zamieszczamy najpopularniejsze bezpłatne gry na Xbox One na 2 osoby: na pewno warto zastanowić się nad serią FIFA, z kolei dla młodszych seria LEGO również przypadnie do gustu, A WAY OUT to również ciekawa pozycja, DIRT 5 jest skierowane do osób, które są miłośnikami szybkich samochodów, BORDERLANDS to gra, którą każdy z nas powinien zagrać, na sam koniec polecam również WAR THUNDER.

Reklama