Artur Andrus – kim jest, wiek, wzrost, żona, dzieci, życie prywatne, Stefania Andrus

Artur Andrus - kim jest, wiek, wzrost, żona, dzieci, życie prywatne, Stefania Andrus (1)

Artur Andrus jest znanym polskim dziennikarzem, konferansjerem i autorem piosenek, wierszy oraz książek. Jego sylwetka z pewnością zainteresuje wielu fanów sztuki i rozrywki. Wiele informacji na temat Andrusa można znaleźć w internecie, w tym na stronach takich jak Wikipedia.

Wiele osób interesuje się życiem prywatnym Andrusa, w tym czy ma dzieci, gdzie mieszka i jakie ma zainteresowania. W internecie można również znaleźć wiele zdjęć artysty z jego partnerką oraz dokumentujących jego życie prywatne.

Andrus dorastał w rodzinie robotniczej, a nawet mieszkał w hotelu robotniczym. Mimo trudnych warunków, zdecydował się na karierę w sztuce i rozrywce. Z czasem stał się znanym kabareciarzem i zdobył popularność dzięki swojemu talentowi, wytrwałości i ciężkiej pracy.

Nie ma jednej konkretnie przyczyny, która przyniosła Andrusowi prawdziwy wzrost popularności. Jego sukces był wynikiem połączenia wielu czynników, w tym jego kreatywności, umiejętności przekazu oraz zdolności do budowania relacji z publicznością.

Wiele osób jest zainteresowanych sylwetką Artura Andrusa i jego osiągnięciami w sztuce i rozrywce. Dzięki jego pracy i talentowi stał się on jednym z najbardziej znanych kabareciarzy w Polsce i cieszy się wielkim szacunkiem i popularnością.

Sprawdź również – Joanna Kudzbalska – kim jest, wiek, wzrost, żona Krzysztofa Ibisza, wykształcenie, dzieci, TOP Model, Wikipedia

Artur Andrus – kim jest?

Artur Andrus to polski artysta, który urodził się 27 grudnia 1971 roku w Lesku. Jest znany przede wszystkim jako dziennikarz, pisarz, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy oraz konferansjer i artysta kabaretowy. Andrus wychowywał się w Solinie, gdzie w szkole podstawowej rozpoczął naukę w Zabrodziu, a ukończył ją w Sanoku.

Po ukończeniu studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Warszawskim, Andrus rozpoczął pracę w polskim radiu, gdzie współtworzył wiele programów w latach 1994-2017. Równocześnie zaczynał karierę jako konferansjer kabaretowy, prowadząc spotkania w „Piwnicy pod Harendą” w Warszawie oraz łódzkiej „Przechowalni”. Zasłynął z promowania młodych artystów kabaretowych.

W 2003 roku Andrus zagrał i współtworzył scenariusz do serialu „Sprawa na dziś” wraz z Andrzejem Poniedzielskim. Od 2005 roku jest komentatorem w programie „Szkło kontaktowe”, a w 2005 roku poprowadził program „Tylko Ty”. Dużą popularność przyniosła mu również rola Dziadka w improwizowanym serialu TVP „Spadkobiercy”.

W 2017 roku zakończył pracę w radiowej Trójce z powodu braku zgody władz polskiego radia na współpracę z TVN. Od 1 lipca 2018 roku Andrus współpracuje z RMF Classic, gdzie prowadzi swoją własną audycję „Wakacje z Andrusem”.

Artur Andrus to wszechstronny polski artysta, który zyskał popularność dzięki swoim umiejętnościom w różnych dziedzinach, takich jak dziennikarstwo, aktorstwo, kabaret czy telewizja i radio.

Artur Andrus – wiek, wzrost

Artur Andrus to znany polski dziennikarz, pisarz, aktor, konferansjer i artysta kabaretowy. Urodził się 27 grudnia 1971 roku w Lesku, co oznacza, że obecnie ma 52 lata. Mierzy 190 centymetrów wzrostu, co czyni go wysokim człowiekiem.

Andrus wychowywał się w Solinie i tam rozpoczął edukację w szkole podstawowej. Później przeniósł się do Sanoka, gdzie ukończył tęże szkołę. W młodości interesował się dziennikarstwem i działał jako zastępca redaktora naczelnego pism harcerskich. W liceum prowadził również szkolny radiowęzeł.

Po ukończeniu studiów z dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim rozpoczął pracę w polskim radiu. Współtworzył tam liczne programy w latach 1994-2017. Równolegle z karierą radiową występował jako gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej “Piwnicy pod Harendą” oraz łódzkiej “Przechowalni”. Wspierał też młodych artystów kabaretowych, co przyczyniło się do jego uznania w środowisku artystycznym.

Andrus zagrał i współtworzył scenariusz do serialu “Sprawa na dziś” w 2003 roku. Od 2005 roku był obecny jako komentator w programie “Szkło kontaktowe” oraz prowadzącym program “Tylko Ty”. Jednak największą popularność przyniosła mu rola Dziadka w improwizowanym serialu TVP “Spadkobiercy”. W 2017 roku z powodu braku zgody władz polskiego radia na współpracę z TVN zakończył pracę w radiowej Trójce. Obecnie współpracuje z RMF Classic, gdzie prowadzi własną audycję “Wakacje z Andrusem”.

Sprawdź również – Aldona Grochal – kim jest, wiek, wzrost, mąż, rodzina, dzieci, Andrzej Grabowski, Wikipedia

Piosenki Artura Andrusa alfabetycznie

W sumie na liście znajduje się 28 utworów, których tytuły zaczynają się literami od A do Ż. Są to utwory o różnych tematach, często humorystyczne i satyryczne, napisane przez Andrusa zarówno samodzielnie, jak i we współpracy z innymi muzykami.

 • A jak patrzy się z Przehyby – Artur Andrus
 • Baba na psy – Artur Andrus
 • Banderas wersja dla – Artur Andrus
 • Beczka piwa – Artur Andrus
 • Ciocia w gablocie – Artur Andrus
 • Cieszy – Artur Andrus
 • Glanki i Pacyfki – Artur Andrus
 • Jarocin – Artur Andrus
 • Królowa Nadbałtyckich Raf – Artur Andrus
 • Manifest niełatwej rezygnacji trzydziestoparolatków – Artur Andrus
 • Matka piłkarza – Artur Andrus
 • Mona Lisa – Rodowód – Artur Andrus
 • Na ulicy otwartej dłoni – Artur Andrus
 • Nazywali go Marynarz (szanta narciarska) – Artur Andrus
 • NIE ZACZYNAJ – Artur Andrus
 • Od Jokohamy do Fujisawy – Artur Andrus
 • Orzeł może – Artur Andrus
 • Panna Fontanna – Artur Andrus
 • Panna Viola – Artur Andrus
 • Paskudny – Artur Andrus
 • Paskudny wiolonczelista – Artur Andrus
 • Pi – Artur Andrus
 • Piłem w Spale spałem w Pile – Artur Andrus
 • Piosenka o podrywie na misia – Artur Andrus
 • Piosenki Boney M – Artur Andrus
 • Prawdziwa historia Leonidasa z Rodos – Artur Andrus
 • Wiersz o jesieni z pointą opartą na motywach ludowych – Artur Andrus
 • Wiesiek idzie – Artur Andrus
 • Wróci wiosna, baronowo – Artur Andrus
 • Zabierzcie mi gitar – Artur Andrus
 • Żeby się sobą zauroczyć – Artur Andrus

Odpowiadając na pytanie, jakie piosenki znajdują się na liście, można podać powyższe tytuły uporządkowane alfabetycznie.

Artur Andrus – żona 

Artur Andrus, znany polski dziennikarz i prezenter radiowy, bardzo strzeże swojej prywatności i chroni swoje sprawy osobiste przed mediami. Nie chce ujawniać szczegółów na temat swojego życia prywatnego, w tym informacji o swojej partnerce i rodzinie. Choć często jest pytanym o swoją żonę i dzieci, zawsze konsekwentnie milczy na ten temat. W związku z tym nie ma żadnych informacji na temat tego, czy jest żonaty, czy też jest w stałym związku.

W wywiadzie udzielonym wcześniej dziennikarzowi, Andrus przyznał, że jego życie prywatne jest dla niego bardzo ważne i nie chce, aby stało się przedmiotem zainteresowania mediów. Nie chce, aby jego partnerka i dzieci były wykorzystywane w celach publicystycznych. Dlatego też, konsekwentnie milczy na ten temat i nie udziela szczegółowych odpowiedzi na pytania o swoją rodzinę.

W związku z tym, nie jest znana żadna informacja na temat żony Artura Andrusa, a sam dziennikarz chroni swoją prywatność i prywatność swoich bliskich.

Artur Andrus – dzieci, synowie

Artur Andrus jest znanym dziennikarzem i satyrykiem, który od wielu lat buduje swoją popularność wśród widzów. Choć na temat jego życia prywatnego krążą różnego rodzaju spekulacje i plotki, to jednak sam dziennikarz konsekwentnie strzeże swojej prywatności i nie ujawnia publicznie informacji na temat swojej rodziny. Nie wiadomo więc, czy Andrus ma dzieci i jeśli tak, to ile. Nie pojawił się z nimi na żadnej z wystaw czy wydarzeń, co tylko dodatkowo podtrzymuje teorie, że chroni swoje życie prywatne. Dziennikarz w jednym z wywiadów stwierdził, że jego prywatność jest dla niego świętością, a życie jego bliskich nie powinno interesować ludzi, którzy cenią jego twórczość. Z tego powodu, nie zamieszcza zdjęć z partnerką ani informacji na temat swojego życia rodzinnego. Dlatego też na temat dzieci Artura Andrusa krążą jedynie plotki i domysły, ale nie ma potwierdzenia, czy rzeczywiście jest ojcem i jakie ma potomstwo.

Artur Andrus – życie prywatne

Z życiorysu Artura Andrusa przedstawionego w encyklopedii wynika, że skupia się on przede wszystkim na swojej karierze zawodowej. Znane są jedynie niektóre fakty z jego życia prywatnego. Dziennikarz urodził się w Lesku w 1971 roku, jednak nie wiadomo, gdzie obecnie mieszka. Z uwagi na jego obowiązki zawodowe można przypuszczać, że przebywa w Warszawie lub okolicach.

Andrus ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak sam przyznaje, że skupiał się na nauce i nie interesowało go bujne życie studenckie. Z powodu braku miejsca w akademiku, mieszkał na stacji, co również wpłynęło na jego życie prywatne.

Za wzrost popularności Andrusa odpowiada m.in. jego udział w serialu Spadkobiercy, w którym grał postać seniora rodu, chociaż jego wiek nie wskazywał na to. To przyczyniło się do zwiększenia jego rozpoznawalności, szczególnie wśród osób, które wcześniej kojarzyły go jedynie z koncertami.

Kolejny etap wzrostu popularności Andrusa to jego udział w programie Szkło kontaktowe, gdzie regularnie pojawiał się jako komentator. Niestety, w wyniku tego stracił pracę w radiowej Trójce. Niemniej jednak, Andrus wciąż skupia się na swojej karierze, a jego życie prywatne pozostaje dla mediów tajemnicą.

Reklama