Michał „Boxdel” Baron – wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, dziewczyna, Wikipedia

Michał „Boxdel” Baron - wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, dziewczyna, Wikipedia

Michał Baron jest popularnym YouTuberem oraz założycielem dwóch organizacji sportów walki: Fame MMA i Hype MMA, pochodzącym z Poznania. W swoich filmach często analizuje i komentuje różne sytuacje, które mają miejsce w Internecie, zwłaszcza dotyczące innych twórców filmów na YouTube. Jego styl prezentacji jest interesujący i wciągający dla widzów. Oprócz tego, Baron czasami publikuje ciekawostki, co przyciąga do jego kanału nowych fanów.

Walki Fame MMA cieszą się dużą popularnością i zapewne dlatego wiele osób interesuje się życiem założycieli federacji freak fighterów i właśnie jednym z nich jest bohater naszego artykułu Michał Baron „Boxdel”. Odpowiemy na pytania kim jest Boxdel, ile ma lat? Sprawdzimy jego wiek i wagę oraz odkryjemy, co mówi o nim Wikipedia. 

Sprawdź również – Dagmara Szewczyk Fame MMA – kim jest, wiek, wzrost, partner, Wikipedia

Michał „Boxdel” Baron – kto to jest? 

Michał Baron „Boxdel”, bo pod takim pseudonimem najczęściej występuje, zdobywa coraz większą popularność zwłaszcza w środowisku internetowym i pasjonatów walk MMA. Swoją karierę w internecie rozpoczął od nagrywania filmów i gier w Minecraft i właśnie z tamtego okresu znany jest jako iDelti. Ta aktywność w sieci przyniosła mu wielu znajomych takich jak Gimper, Mandzio. Michał Baron postanowił zmienić tematykę swoich nagrań i powrócił już jako Boxdel prezentując ciekawostki i hity popularnych gier np. GTA V, FarCry. Jego występy cieszyły się dużą popularnością, a jego kanał na YouTube rósł w siłę. 

Michał Baron „Boxel” podczas swoich relacji porusza także tematy prywatne, niejednokrotnie opowiadając o trudnym życiu, co także docenili jego obserwatorzy a dla niektórych, dzięki tym ciężkim doświadczeniom stał się inspiracją do zmian w życiu. Michał Baron „Boxel” na swoim koncie ma także kolejny wielki sukces bowiem jest jednym ze współwłaścicieli założonej w 2018 roku federacji walk Fame MMA, która doczekała się już aż 17 edycji. Boxdel obecnie prowadzi wiele dobrze prosperujących biznesów, został także właścicielem klubu muzycznego oraz był członkiem grupy muzycznej „Masno TV”. 

Sprawdź również – Klatka rzymska – ciekawostki, co to jest, jak wygląda klatka 3×3? HIT Fame MMA

Boxdel – ile ma lat? 

Michał Baron „Boxdel” urodził się 2 marca 1995 roku w Poznaniu. Często wspomina, że nie miał łatwego życia zwłaszcza w młodości, gdyż chodził do szkoły, w której uczyła jego mama, więc nie miał ani przyjaciół, ani spokoju u nauczycieli. Pomimo tego podkreśla, że Poznań to jego ukochane miasto. 28-letni youtuber Boxdel pomimo młodego wieku odnosi spore sukcesy w życiu zawodowym i cieszy się dużą popularnością, a jego konto na Instagramie śledzi ponad milion osób. 

Ile zarabia Boxdel?

Pieniądze to wciąż dla większości z nas temat tabu, nie lubimy mówić o pieniądzach a jeszcze bardziej słuchać ile mają inni zwłaszcza gdy są to zawrotne sumy. W opozycji do tego faktu staje Boxdel i bez skrępowania mówi o zarobkach. W swoim programie na YouTube „Aferki” przyznał, że ma na koncie 3,5 miliona euro, choć po chwili dodał, że żartuje i pomimo iż nie podaje konkretnych kwot, to nie kryje faktu, że ma duże pieniądze. Boxdel wspomina nieraz, że nie miał lekkiego życia a na samochód czy piękne mieszkanie zarobił sam i nie ma powodu, aby to ukrywać i nie uważa za złe mówienie o pieniądzach. Młody przedsiębiorca zdaje się mieć smykałkę do interesów, bo każdy z jego biznesów doskonale się rozwija. 

Boxdel – wzrost, waga 

Boxdel jest dobrze zbudowanym, przystojnym mężczyzną, choć okazuje się, że mierzący 184 cm wzrostu Boxdel nieraz spotkał się z opinią, że przy zawodnikach MMA wygląda na małego, a niektórzy podejrzewali, że do pozowanych zdjęć staje na palcach, aby być wyższym. W sieci często pojawiają się komentarze co do wagi Boxdela, bo wynosi ona około 110-120 kg w wyniku czego niektórzy uznają go za grubego, jednak Boxdel zdecydowanie ma do siebie dystans i nie przejmuje się takimi opiniami, a jak sam mówi, przyzwyczaił się do opinii, że jest „mały i gruby”. 

Sprawdź również – Isamu – kim jest, ile ma lat, dzieci, wzrost, choroba, gdzie mieszka?

Gdzie mieszka Boxdel? 

To pytanie bardzo często powtarza się w internecie, gdyż od jakiegoś czasu Boxdel nie upublicznia wszystkich informacji o sobie, może to wynikać z faktu, że w przeszłości miał przykre zdarzenie ze swoimi fanami, a mianowicie jeden z nich dowiedział się gdzie mieszka Boxdel i upublicznił tę informację, co skutkowało tym, że youtuber był nękany przez obce osoby, które wystawały godzinami pod jego domem, świecili latarkami po oknach i śledzili Boxdela. Wiemy natomiast, że urodził się w Poznaniu, tam dorastał i prawdopodobnie mieszka tam do dzisiaj. 

Boxdel – dziewczyna

Pomimo że Boxdel otwarcie nie komentuje swojego związku, to pojawiają się głosy, że od 2015 roku związany jest z Magdaleną Loskot i to może być prawdą, ponieważ parę często można zobaczyć razem. Podobnie wygląda sytuacja na social mediach zarówno na koncie Boxdela, jaki jak i pięknej Magdaleny Laskot znaleźć można wspólne zdjęcia oraz miłe komentarze. Sam zainteresowany wspomina, że nie myśli jeszcze o rodzinie i skupia się na swoich biznesach. 

Michał Boxdel Baron – Wikipedia 

Co ciekawe pomimo młodego wieku i popularności wśród młodych użytkowników internetu Wikipedia zawiera informacje na temat Michała Barona „Boxdel”. Internetowa encyklopedia Wikipedia zaspokoi nasza ciekawość co do życiorysu Boxdela oraz opisuje największe osiągnięcia youtubera. Jedyne informacje, jakich nie znajdziemy na Wikipedii to życie prywatne Boxdela jednak ten fakt nie dziwi, bo Michał Baron nie ma jeszcze własnej rodziny.

Reklama