Esneakers24 pl – co to za sklep, opinie forum, czy jest legit, zwroty, kody rabatowe, kontakt

Esneakers24 pl - co to za sklep, opinie forum, czy jest legit, zwroty, kody rabatowe, kontakt (1)

Większość z nas potrzebuje i aktywnie poszukuje świetnych butów w niskich cenach. Przeszukując internet możemy natknąć się na wiele sklepów, lecz jak wiedzieć które ze sklepów są bezpieczne i oferują oryginalne produkty. 

Czy sklep esneakers24.pl jest wart zaufania kupujących? Jakie opinie możemy znaleźć na forum? Jak wyglądają zwroty towaru w sklepie? Czy sklep esneakers24.pl oferuje kody rabatowe? Na te oraz inne pytania odpowiadamy już poniżej. 

Esneakers24 pl – co to za sklep?

Esneakers24.pl to sklep internetowy założony i prowadzony przez firmę It is now Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie i zajmuje się sprzedażą obuwia sportowego. W internecie pojawiają się pytania, czy firma oferuje obuwie oryginalne, prosto od producenta czy też sprzedaje podróbki produkowane masowo w Chinach. 

Kupujący chcą i mają prawo dowiedzieć się informacji na temat jakości obuwia, które mogą kupić na stronie internetowej sklepu. W tym artykule sprawdzamy zatem sklep esneakers24.pl – czy legit, czy nie. Szukamy też informacji na temat tego, jak wygląda dostawa i zwroty w sklepie.

Esneakers24 pl – opinie forum

Esneakers24.pl to jedynie jeden ze sklepów, które oferują sprzedaż obuwia sportowego przez internet. Można wskazać, iż platforma internetowa nie należy do grupy rozpoznawalnych i sprawdzonych sprzedawców, którzy posiadają w swoim portfolio świetne międzynarodowe marki i proponowane przez nie najnowsze modele. Tym bardziej dziwią ponad pięćdziesięcio procentowe obniżki na stronie esneakers24.pl i to na praktycznie cały asortyment. 

Niestety, już pierwsze analizy opinii dostępnych na forach nie pozostawiają złudzeń. Jak się okazuje po komentarzach tych, którzy zdecydowali się przetestować sklep esneakers24.pl, wydaje się, że buty pochodzące ze sklepu i z promocji nie są oryginalne. Dodatkowo pojawiające się opinie na forum odnoszą się do problemów ze zwrotem i czasu dostawy. W związku z tym warto oprzeć się na podstawie opinii, które dostępne są na forum i dokładnie zapoznać się z obowiązującym regulaminem sklepu.

Sprawdź również – Rowery Goetze – opinie klientów na forum, czy są dobre, gdzie produkowane, Wikipedia

Czy Esneakers jest Legit?

Analizując opinie internautów, kupujących, a także specjalistów w kategorii markowego obuwia, jeśli jakikolwiek sklep oferuje markowe obuwie w cenie ponad 50% niższej niż oferowana w sklepach, nie można mieć pewności, że otrzyma się oryginalne buty od prawdziwego producenta. 

W swojej opinii anonima kupująca pisze: “zamówiłam nike air force 1 na stronie wszystko wyglądało legitnie, gdy czas oczekiwania zaczynał się przedłużać próbowałam kontaktować się z właścicielem, nic z tego, czekałam ponad pół roku myśląc, że już nie odzyskam ani butów, ani pieniędzy. Na szczęście buty przyszły, jednak w prawdziwych forcach podeszwa się nie załamuje, nie odgina a buty nie rwą się po miesiącu normalnego użytkowania. NIe polecam lepiej zainwestować trochę więcej i kupić pewnie z oryginalnej strony.” 

Esneakers24 pl – zwroty

Również inne opinie na forach nie pozostawiają złudzeń. Forumowiczka Klaudia postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami przy próbie zwrotu pieniędzy, niestety bez powodzenia: “Również zostałam oszukana. Zamówiłam damskie buty nike, których nie dostałam od ponad pol roku, a kiedy upomniałam się o zwrot pieniędzy po 90 dniach, ciągle dostaję maile zwrotne, że pieniądze pojawią się za kilka dni na koncie.” 

Inne klientki wskazują na brak kontaktu z obsługą, jak pisze w swojej opinii Anna: “Buty kupiłam 10 kwietnia 2022, do dziś 2 lipca 2022 nadal nie dotarły. Wciskają kity, że towary zagraniczne są objęte kwarantanna i karzą cierpliwie czekać jeszcze do 30 dni roboczych! A syn nie ma w czym chodzić, zanim dojdą buty to syn wyrośnie. Nie kupujcie, bo się nie doczekacie. Ja już tego błędu nie popełnię. W poniedziałek skontaktuję się z rzecznikiem praw konsumenta, bo pieniędzy nie chcą wrócić, tłumacząc, że buty już w drodze.”

Sprawdź również – Frank Shop – opinie na forum, podróbki, czy oryginalne, co to za sklep?

Esneakers24 pl – kody rabatowe

Pomimo ogromnych zniżek, które oferowane są na stronie, niektórzy z kupujących zastanawiać się mogą czy sklep oferuje kody rabatowe. Niestety, nie dotarliśmy do wiadomości o działających kodach rabatowych na stronie internetowej sklepu. Dlatego też, warto zastanowić się przed zakupem czy tak niska cena, której nie można już bardziej obniżyć nie wzbudza podejrzeń. 

Elżbieta pisze na forum: “Całkowicie panią rozumiem. Zamówiłam buty dla córki o które długo prosiła mimo że się nie przelewa. Po otrzymaniu paczki córka dzwoni zapłakana i zrozpaczona że to tanie podróbki. Próbowałam ją uspokoić i postanowiłyśmy odesłać buty po wcześniejszym „dogadaniu” się z sprzedającym, ani butów ani kasy, jestem załamana jak można tak robić.”

Esneakers24.pl – kontakt

Potencjalni kupujący mogą zastanawiać się jak wygląda kontakt ze sklepem, a bardziej precyzyjnie, jego pracownikami. Niestety, opinie pojawiające się na forach w zakresie kontaktu oraz obsługi klienta firmy są bardzo słabe i w przeważającej większości negatywne. Kupujący wskazują, iż próbują nawiązać kontakt z firmą, miesiącami telefonując i zostawiając wiadomości. 

Nie należy spodziewać się więc zbyt wiele podczas prób kontaktu ze sklepem esneakers 24.pl. Kontakt wydaje się być celowo utrudniony, zaś standardy obsługi klienta nie odpowiadają w żaden sposób obecnym wymaganiom.

Reklama