Justyna Łuszcz – żona “Magika”, wiek, zdjęcia, dzieci, Instagram, Wikipedia

Justyna Łuszcz - żona Magika, wiek, zdjęcia, dzieci, Instagram, Wikipedia (1)

Wiele osób wie, że Justyna Łuszcz była żoną „Magika”, jednak ze względu na brak jakichkolwiek informacji o niej stała się bardzo ciekawym tematem, dlatego właśnie sprawdzimy, jak wygląda Justyna Łuszcz, czy ma dzieci? Czy obecna jest w internecie? 

Justyna Łuszcz – żona „Magika”

Justyna Łuszcz była żoną tragicznie zmarłego rapera Piotra Łuszcza znanego jako „Magik” lidera Paktofoniki i zespołu kaliber 44 i jest bez wątpienia bardzo tajemniczą postacią. Tak naprawdę nie wiadomo o niej nic, bo  skutecznie unika mediów, nie prowadzi profili społecznościowych, złośliwi mówią, że zawsze żyła w cieniu męża i po jego samobójstwie straciła sens życia. Czy to prawda? 

Odpowiedzi nie znamy, jednak wydaje się, że Justyna Łuszcz po przeżytej tragedii po prostu postanowiła żyć normalnie, co zapewne nie było łatwe, bo jak opowiada, ich syn Filip temat śmierci Magika nigdy się nie skończył. Unikająca mediów Justyna Łuszcz tylko raz w życiu zrobiła wyjątek i z okazji premiery filmu o jej mężu w 2012 roku udzieliła wywiadu Gazecie Wyborczej, w którym opowiedziała o swojej relacji z nim oraz życiu po jego śmierci. Wspominała, że poznali się w klubie, na jednej z imprez a Magik wyglądał wtedy inaczej, miał długie włosy, kolczyki i nosił skórzane ubrania i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Nigdy się nie nudzili, bo Piotr zawsze miał szalone pomysły i jak sama mówi, żyli jak w bajce. Justyna wyznała, że po samobójstwie Magika nie umiała pogodzić się ze stratą i leczyła się psychiatrycznie i, pomimo że leki pozwalały jej funkcjonować normalnie, to zabijały pamięć o Magiku więc przerwała leczenie i jak sama mówi, w dzień skupiała się na synu, a w nocy śniła o mężu. 

Sprawdź również – Marek Molak – kim jest, wiek, wzrost, rodzina, Wikipedia

Justyna Łuszcz – wiek, wzrost 

Z racji tego, że Justyna Łuszcz „nie istnieje” w internecie, trudno znaleźć o niej prawdziwe informacje. Wiemy, że para poznała się w 1993 roku w jednym z Katowickich klubów. Nie wiemy kiedy para wzięła ślub, jednak pewne jest, że syn Filip urodził się w 1997 roku, a Justyna Łuszczak na pewno już wtedy skończyła szkołę średnią. Przypuszczać można, że Justyna Łuszcz była w podobnym wieku co jej mąż Magik więc prawdopodobnie ma około 40-43 lata. Prawdopodobnie wraz z synem Filipem nadal mieszkają w Katowicach. 

Justyna Łuszcz – zdjęcia 

Wygląd Justyny Łuszcz także zostaje tajemnicą, bo nigdzie nie ma żadnego aktualnego zdjęcia, jedyne, jakie można odnaleźć to z czasów młodości, na którym jest wspólnie z mężem i synem. Wtedy była średniego wzrostu szczupłą brunetką jednak czy tak jest nadal, nie wiadomo. Także jej syn Filip w mediach społecznościowych nie publikuje żadnych zdjęć Justyny Łuszcz. Wygląda na to, że przez tyle lat od śmierci męża udało jej się uniknąć rozgłosu i żyć w spokoju. Prawdą jest także fakt, że w latach młodości Justyny Łuszcz nie było mody na selfie i sweet focie a zdjęcia robiło się aparatem, a nie telefonem. 

Justyna Łuszcz – dzieci 

Życie prywatne żony Magika Justyny Łuszcz nie jest znane, gdyż ona sama unika mediów i od śmierci rapera udzieliła tylko jednego wywiadu mianowicie w 2012 roku z okazji premiery filmu o jej mężu „Jesteś Bogiem” opowiadała o łączącym ich uczuciu oraz o ich synu Filipie. Wspomniała, że Magik był bardzo dobrym kochającym ojcem i jeszcze jak była w ciąży to śpiewał do jej brzucha i czekał na narodziny syna. Oboje byli bardzo szczęśliwi, że zostaną rodzicami, jednak przyznała także, że rzeczywistość okazała się trudniejsza zwłaszcza gdy zaczęły się problemy psychiczne Piotra. Filip Łuszcz dzisiaj jest dorosłym mężczyzną i poszedł w ślady ojca, bo też zajmuje się muzyką i, pomimo że wychowywał się bez niego, to Justyna Łuszcz zadbała, aby poznał i zapamiętał ojca. Czy Justyna Łuszcz ma więcej dzieci? Tego nie wiemy, więc pytanie pozostaje bez odpowiedzi. 

Sprawdź również – Filip Łuszcz – kim jest, wiek, wzrost, z mamą, Instagram, wywiad, Wikipedia

Justyna Łuszcz – Instagram 

Czy Justyna Łuszcz ma konto na Instagramie? Tak, ale czy ta Justyna Łuszcz o którą nam chodzi?, tego już nie wiadomo, bo odnaleźliśmy 3 konta instagramowe na nazwisko Justyna Łuszcz, jednak są to konta prywatne, co oznacza, że właściciel musi nas przyjąć do grona znajomych, abyśmy mogli widzieć jego posty. Kolejna kwestia dotyczy faktu, że nie wiemy, jak wygląda Justyna Łuszcz, więc zdjęcia profilowe właścicielek konta na Instagramie nie mówią nam nic. Po śmierci Magika Justyna Łuszcz wycofała się całkowicie z życia medialnego, choć należy podkreślić, że w 2000 roku nie istniały jeszcze media społecznościowe. 

Justyna Łuszcz – Wikipedia 

Zapewne nie zdziwi fakt, że w Wikipedii tak jak w całym internecie nie znajdziemy informacji o Justynie Łuszcz, która jak widać, konsekwentnie nie upublicznia swojego prywatnego życia. Wikipedia opisuje osobę jej zmarłego męża Piotra Łuszcz „Magika” i przy okazji szukania informacji o nim wspomina o Justynie Łuszcz, cytując jej słowa o mężu. Prawdopodobnie jeszcze przez długi czas Justyna Łuszcz nie zagości w wynikach wyszukiwania Wikipedii, ponieważ nic nie wskazuje na fakt, aby kobieta zaistniała w internecie.

Reklama