Filtry marki Filtron – sprawdzamy opinie na forum, Wikipedia, czy warto?

Filtry marki Filtron - sprawdzamy opinie na forum, Wikipedia, czy warto (1)

Rynek motoryzacyjny rozwija się coraz prężniej, co prawda w obecnej sytuacji jest odczuwalny kryzys w produkcji nowych samochodów, ponieważ przez wojnę na Ukrainie oraz zerwane łańcuchy dostaw spowodowane pandemią wiele części do produkcji nowych samochodów jest trudno dostępna.  

Części zamienne są z tego powodu bardzo potrzebne do samochodów, które obecnie jeżdżą po naszych drogach, ponieważ zakup nowego samochodu wiąże się z rocznym lub nawet dłuższym oczekiwaniem. 

Dostawców takich elementów jest firma Filtron, doskonale znana wielu przedsiębiorstwom produkującym samochody oraz warsztaty i serwisy samochodowe. Nie każdy zna tego producenta, dlatego w dzisiejszym artykule prezentujemy co to za firma Filtron, jakie opinie na forach znajdziemy o firmie Filtron opinie o filtrach oleju, powietrza oraz kabinowych, to wszystko prezentujemy poniżej. Dodatkowo sprawdzamy co o firmie Filtron publikuje Wikipedia

Filtron – co to za firma?

Powstała na początku lat 90 firma zajmująca się produkcją filtrów do dziś dostarcza nam swoje produkty. Filtron jest doskonale znanym przedsiębiorstwem, dbających o ciągłą dostępność tych produktów na naszym oraz światowym rynku. Założona przez Piotra Giermaziaka maleńka firma, która swoją filię mieściła na zaledwie 13 m² wynajmowanego pomieszczenia, sukcesywnie każdego roku rozwijała skrzydła. Dziś firma Filtron jest znanym przedsiębiorstwem na międzynarodowej arenie. 

Początkowo sprzedaż filtrów odbywała się na zasadzie sprzedaży samochodowej, zatowarowany pojazd odwiedzał docelowych klientów i sprzedawał im filtry. Taka działalność wymagała sporo wysiłku, jednak patrząc na dzisiejszą pozycję firmy Filtron na rynku, warto było. 

Pierwszy katalog swoich filtrów Filtron zaprezentował w 1993 roku, który skupił ofertę 129 pozycji. Wszystkie filtry prezentowane w katalogu były dostępne w punkcie sprzedaży. 

W 2000 roku forma Filtron zaistniała na międzynarodowej scenie produkcyjnej, ponieważ wyprodukowane przez nich filtry trafił do samochodów wysokiej klasy tj. Mercedes-Benz, Rolls-Royce, Volvo, Tesla, Volkswagen, Jaguar, Ford oraz Seat. 

Poprzez coraz większe zapotrzebowanie przez rynek firma Filtron otworzyła swoje filie w Wielkiej Brytanii, Rosji oraz na Ukrainie. Takie działania upłynniły produkcję, jednak firma, posiadając ogromne ilości zamówień, w 2016 roku dołączyła do znanego koncernu Mann+Hummel. Obecnie stanowią największą światową firmę produkującą filtry.

Sprawdź również – Autohero – opinie klientów na forum, Wykop, AAA Auto, co to za firma?

Filtron – opinie klientów na forum 

Opinie na forach o firmie Filtron stanowią cenną bazę informacji. Wszystkie wpisy stanowią pozytywne komentarze zostawiane firmie Filtron oraz oferowanym produktom. 

Filtron zdobył zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości swoich produktów, które od lat dostarczają indywidualnym osobom oraz wielkim formom produkcyjnym. 

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji filtrów zapewnia bezustanne unowocześnianie procesów technologicznych, umożliwiając produkcje filtrów do wszystkich modeli samochodów. Filtron dostarcza swoje produkty także do firm transportowych, za co otrzymuje wiele pozytywnych opinii. 

Opinie o firmie Filtron jasno wskazują, że jest to znakomity dostawca filtrów, który nigdy nie zawodzi swoich klientów. Pomimo osiągnięcia ogromnych rozmiarów na rynku, jakość filtrów nie spadła, wręcz przeciwnie z roku na rok innowacyjność poprawia jakość produktów. 

Filtry oleju Filtron – opinie 

Filtron dostarcza różnego rodzaju filtry do wszystkich znanym marek samochodów. Filtry oleju Filtron otrzymują wiele pozytywnych opinii. Ilość zadowolonych klientów bezustannie rośnie, ponieważ jakość oraz precyzja wykonania każdego filtr jest na najwyższym poziomie. 

Opinie o filtrach oleju Filtron wskazują na konkurencyjne ceny, które nie wpływają na jakość produktów. Zamontowane filtry oleju Filtron nigdy nie zawiodły swoich klientów, dlatego tak dużo osób ufa marce Filtron. 

Filtr powietrza Filtron – opinie

Filtr powietrza w każdym samochodzie jest niezwykle ważnym elementem, dlatego wybór wysokojakościowego filtra powietrza jest bardzo ważny. 

Opinie o filtrach powietrza Filtron potwierdzają, że po ich zamontowaniu żaden kierowca nie miał problemów, Każdy silnik potrzebuje czystego powietrza, dzięki filtrom powietrza Filtron żadna najmniejsza drobinka się do niego nie dostanie. Filtr powietrza jest potocznie nazywany płucami silnika, Filtron gwarantuje najlepszą jakość zdrowego oddechu silnika.

Filtry marki Filtron - sprawdzamy opinie na forum, Wikipedia, czy warto (1)

Włóknina filtra powietrza Filtron jest nasączona mieszanką olei, co gwarantuje jeszcze lepszą pracę tego podzespołu, potwierdzają to liczne opinie na forach. 

Sprawdź również – Suzuki Ignis –  co to za auto, opinie klientów na forum, spalanie, korozja, usterki,  czy warto?

Filtr kabinowy Filtron – opinie

Filtr kabinowy potocznie nosi nazwę przeciwpyłowy, ponieważ odpowiada za filtrację powietrza, które dostają się z zewnątrz do wnętrza naszego samochodu, nie tylko do silnika, a do kabiny, w której często podróżujemy przez kilka godzin. 

Filtr kabinowy Filtron jest znakomicie zaprojektowany, posada trzy niezwykle mocne warstwy, które fantastycznie ze sobą współpracują. Jakość materiałów użytych do wykonania filtra kabinowego, jest potwierdzona przez wiele opinii, ponieważ klasa wykonania jest wyczuwalna. Wszystkie testy indywidualnych osób potwierdzają, że filtr kabinowy Filtron spełnia swoje zadania na wysokim poziomie. 

Filtron – Wikipedia

Wikipedia publikuje wiele wpisów o różnych firmach, które podbijają nasz rynek. Firma Filtron w Wikipedii znalazła swoje miejsce, obszerny artykuł opisujący firmę Mann+Hummel, której częścią jest Filtron. Na stronie Wikipedii znajdziecie wzmiankę o firmie Filtron wskazującej na połączenie obu spółek oraz wszelkie pozostałe szczegóły związane z prowadzeniem działalności przez markę Filtron.

Reklama