Malik Montana – kim jest jego żona, wzrost, wiek, ile zarabia, koncerty

Malik Montana – kim jest jego żona, wzrost, wiek, ile zarabia, koncerty

Rap to gatunek muzyki, który zaczął rozwijać się w dynamicznym tempie w latach 70. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Jest to dosyć niezwykły gatunek, według wielu specjalistów uważany za swojego rodzaju poezje, a głównym założeniem tej muzyki, jest przekaz, jaki w sobie zawiera. Wokół rapu obraca się cała kultura hip-hopowa, czasem rap i hip-hop są nawet używane, jako określenia zamienne. Choć pierwsi raperzy, byli ściśle związani z kulturą afroamerykańską, to na ten moment jest to gatunek popularny wśród wszystkich grup kulturowych, oraz znany i rozpowszechniony na całym świecie. Jedną z pierwszych osób odpowiedzialnych za powstanie rapu, jest Kool Herc, DJ, który w 1973 roku był prowadzącym wydarzenia, które do tej pory uznawane jest za początek kultury hip-hopu. W rapie możemy znaleźć wiele stylów, a gatunek rozwija się niezwykle dynamicznie, przez co czasem może być ciężko za tym nadążyć. Na zagranicznych scenach muzycznych największą popularnością cieszyli się raperzy tacy, jak Snoop Dog, 2Pac Shakur, Dr. Dre, czy Eminem, którzy tworzyli głównie w czasach nazywanych złotym wiekiem rapu, czyli okresem przypadającym na lata 80 i 90.

W Polsce kultura hip-hopu rozwinęła się o wiele później, pod koniec lat 90 i na początku XXI w. zaczęły powstawać pierwsze rapowe grupy, które czerpały inspiracje z zagranicznych muzyków. Wśród grup hip-hopowych z tamtych czasów, najbardziej rozpoznawalne były grupy takie jak Kaliber 44, 52 Dębiec, czy Paktofonika, obecnie wyróżnia się m.in. Malika Montanę, czyli Ghawsi Mosa. Polska scena rapowa, od tamtego czasu przeszła ogromną rewolucję i nie odbiega zbytnio od sceny zagranicznej, często się nawet z nią mieszając.

Od początku swojego istnienia, rap przechodził ewolucję wiele razy, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Z biegiem czasu, przestał on być muzyką charakterystyczną tylko i wyłącznie dla pewnej grupy, ale stał się muzyką komercyjną, którą usłyszeć można w każdej stacji radiowej. Na polskim rynku muzycznym, jedne z największych nazwisk, to właśnie nazwiska i pseudonimy raperów, których przybywa co roku coraz więcej. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych raperów na polskiej scenie muzycznej, jest Mosa Ghawsi, który jest znany o wiele lepiej pod swoim muzycznym pseudonimem – Malik Montana. W dalszej części wpisu sprawdzimy kim jest Malik Montana, kim jest jego żona, jaki jest jego wiek, wzrost, ile zarabia, gdzie mieszka, i jak wyglądają jego koncerty.

Malik Montana – wiek, kim jest?

W takim razie, w jakim wieku i kim jest Malik Montana? Kiedy odpowiadamy sobie na pytanie, kim jest Malik Montana i jego żona, najprościej i najszybciej jest powiedzieć, że raperem. Jednak nie jest to wszystko, co można o nim powiedzieć, a jego historia jest ciekawsza, niż można było się spodziewać. Malik Montana , a właściwie Mosa Ghawsi urodził się w 1989 roku w Niemczech, w mieście Hamburg i jest obecnie żonaty. Jego ojciec jest muzułmaninem afgańskiego pochodzenia, z kolei jego matka ma grecko—polskie korzenie. Do 15 roku życia, Malik Montana mieszkał w mieście, w którym się urodził, natomiast w 2004 roku postanowił przenieść się wraz z bratem do Polski, mieszkając w Warszawie.

Malik zaangażował się w tworzenie rapu już w 2008 roku, kiedy też powstał jego pseudonim sceniczny, a jego pierwsze teksty były pisane w języku angielskim, w którym mówi płynnie. Rap po angielsku tworzył przez kolejne 4 lata, do 2012 roku, a już w 2015 roku zadebiutował na polskiej scenie muzycznej, bardzo znanym klipem „NaNaNa”, a następnie po kilku latach się ożenił. W jakim wieku jest Malik Montana? Malik Montana posługuje się płynnie 3 językami – polskim, angielskim oraz niemieckim; jest też praktykującym muzułmaninem, na stałe mieszkając w Polsce. Swój pierwszy album w języku polskim, zatytułowany Haram Masarki, wydał w 2016 roku, a od tego czasu wydał jeszcze 4 inne albumy, przy czym ostatni, Import/Export, wydany w 2019 roku, pokrył się w Polsce platyną. W dalszej cześci wpisu sprawdzimy, kim jest żona Malika Montany, jakiego jest wzrostu, gdzie mieszka, i ile zarabia na koncertach.

Malik Montana – żona

W takim razie, kim jest żona Malika Montany? Poza solową karierą Malik Montana wraz z żoną pojawia się też chętnie gościnnie w utworach innych raperów, a jednym z jego najgłośniejszych utworów jest nagrany przez Bedoesa „Fresh Prince”, w którym gościnnie wystąpił również Lanek. Kiedy zadajemy sobie pytanie, kim jest Malik Montana i jego żona, nie można nie wspomnieć o fakcie, że w 2020 roku został prowadzącym gali MMA, o nazwie High League. Wiek Malika Montany już od wielu lat znany jest jego fanom, ponieważ raper nie próbuje w ogóle ukrywać tej informacji. Malik Montana urodził się 11 marca 1989 roku, co sprawia, że jego wiek na ten moment wynosi 32 lata.

Niewiele wiadomo o żonie Malika Montany, poza tym, że ma on z nią dwójkę dzieci – Ilyasa i Elianę. Żona Malika Montany budzi spekulacje jego fanów, ponieważ nie ma o niej zbyt wielu informacji. Nic w tym dziwnego, bowiem żonę Malika Montany mogłaby przytłoczyć sława i niezwykle duża popularność, a tym samym mogłoby to być dla żony Malika zbyt przytłaczające.

Malik Montana – wzrost

Jakiego wzrostu jest Malik Montana? Malik Montana nigdy oficjalnie nie podawał publicznie swojego wzrostu, ani jego żona również nie wyjawiała takich informacji. Jednak porównując go do innych raperów, wydaje się nad większością górować, spekuluje się więc, że Malik Montana ma około 190 cm wzrostu.

Malik Montana – gdzie mieszka?

 Gdzie dokładnie mieszka Ghwasi Mosa? Wiele osób zadaje sobie pytanie o to, gdzie mieszka Malik Montana z żoną. Mimo, że ma on afgańskie pochodzenie i urodził się w Niemczech, to już w wieku 15 lat przeprowadził się do Polski, i od tamtego czasu nie zmienił miejsca zamieszkania. Czasem pojawiają się jednak spekulacje na temat tego, gdzie mieszka Malik Montana z żoną, ponieważ jego rodzice wciąż na stałe mieszkają w Hamburgu, jednak według najnowszych doniesień, Malik wciąż mieszka w Polsce i raczej nie planuje się przenosić. O pytanie, gdzie mieszka Malik Montana, najczęściej w tym przypadku rezyduje w stolicy – w Warszawie.

Malik Montana – kim jest jego żona, wzrost, wiek, ile zarabia, koncerty (1)

Malik Montana – ile zarabia?

Z pewnością wielu z was zastanawia się nad tym ile zarabia Malik Montana na koncertach. Niestety nie mamy dokładnej kwoty, tego ile zarabia Malik Montana. Na jego zarobki wpływa wiele czynników, takich jak sukcesy wydawanych płyt, oraz tras koncertowych, a także ilości odtworzeń jego muzyki na różnych platformach streamingowych. Informacja odnosząca się do tego ile zarabia Malik Montana wraz z żoną na koncertach bardzo pilnie strzeże informacji, na temat tego ile zarabia, nie możemy więc podać kwoty nawet w przybliżeniu. Śmiało, można jednak założyć, że jego zarobki są znacznie większe od obecnej średniej krajowej. Dodatkowo pojawiają się różne doniesienia o tym, że Malik Montana zarabia na jednym koncercie nawet do 25 tys. złotych.

Malik Montana – koncerty

Jak wyglądają koncerty Malika Montany? Jeśli chcemy sprawdzić daty koncertów żonatego Malika Montany, warto, jest uważnie przeszukać Internet, w tym Facebooka i Instagrama twórcy. W najbliższym czasie wiadome jest, że Malika zobaczymy na koncercie w Poznaniu 24.09.2021 r. Na ten moment niewiele wiadomo o koncertach Malika Montany w ciągu najbliższych lat, jednak możliwe jest, że zobaczymy go na scenie z innymi artystami już w najbliższej przyszłości.

Piosenka Malika Montany do filmu „Jak Zostałem Gangsterem”

Gdy zapowiedziano powstanie filmu „Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa”, głośno zrobiło się nie tylko o filmie, ale także o promującej go piosence. „Mitoman”, czyli utwór stworzony na potrzeby filmu „Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa”, został pierwszym kawałkiem promującym ten film. Utwór „Mitoman” otrzymał dużo pozytywnych opinii od momentu premiery, stając się nie tylko pierwszym, ale też głównym kawałkiem promującym film.

Reklama