Gra mobilna Diablo Immortal – kiedy premiera? Czy wiedziałeś o tym?

Gra mobilna Diablo Immortal – kiedy premiera? Sprawdzamy!

Diablo Immortal to tytuł gry, na którą czeka rzesza fanów. Sama gra jest przeznaczona na systemy mobilne IOS i Android, Immortal to przede wszystkim spin-off klasycznego i niezwykle popularnej trylogii RPG Diablo. Głównym deweloperem tej gry, jest dość znana w Azji studio gamingowe – NetEase. Firma ta specjalizuje się głównie w produkcji gier typu free-to-play, które są skierowane w szczególności na rynek Azjatycki, z kolei przedsiębiorstwo Blizzard Entertainment jest odpowiedzialne za stworzenie marki jakim jest Diablo. Pierwszy raz Diablo Immortal zostało zapowiedziane trzy lata temu, czyli w 2018. Zapowiedź miała miejsce na niezwykle popularnym konwencie BlizzCon. W dalszej części wpisu sprawdzimy, czym dokładnie jest gra Diablo Immortal i odpowiemy, kiedy premiera będzie miała miejsce.

Diablo Immortal – co to za gra?

W takim razie, czym jest Diablo Immortal, kiedy premiera i co nowego może zaoferować swoim graczom? Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że cała historia, która ma miejsce w tej grze, będzie rozgrywała się w czasach znane z podstawowej wersji Diablo II: Lord of Destruction, a Diablo III. Wątek fabularny w Immortal opowiada o tym, że potężny Archanioł Tyrael jest uznawany jako zmarły. Z kolei po destrukcji Kamieni Świata, w pozostałościach wciąż pojawia się resztka złej mocy. Ta zła moc jest przyczyną powstawania w świecie Diablo różnych niewyjaśnionych katastrof. Kiedy premiera Diablo Immortal?

Skarn Diablo – W tej części gry, będziemy mieli do czynienia ze Skarnem, który jako jeden z nielicznych demonów pozostał przy życiu. Skarn to dość potężny demon, który niegdyś służył samemu Diablo. W grze historia skupia się wokół tego demona, próbuje on zebrać i zbudować od podstaw armię zła i odzyskać zniszczone odłamki po to, aby przywołać na nowo zapomniane zło. No i tutaj pojawia się pytanie od wielu graczy Diablo Immortal, kiedy premiera gry? W dalszej części wpisu odpowiemy na to pytanie. 

Sprawdź również – jak zdobyć darmowe spiny Coin Master?

Przede wszystkim mechanika tej gry to klasyczny RPG akcji, cała rozgrywka jest pokazywana w rzucie izometrycznym. Porównując grę do wersji na Pecety i konsole, w Immortal ulega zmianie cały system sterowania, w tym przypadku sterujemy postać za pomocą dotyku. W odróżnieniu od pozostałych części, będziemy mieli tutaj do wyboru, aż sześć bohaterów do wyboru, każda z nich będzie specjalizowała się różnymi wyjątkowymi umiejętnościami. Poniżej lista klas:

·        Barbarzyńca,

·        Mnich,

·        Czarodziej,

·        Łowca Demonów,

·        Nekromanta,

·        Krzyżowiec.

 Podczas rozgrywki stoczymy walkę z niezliczoną ilością potworów i bossów, będziemy przemierzać nieodkryte dotąd lokalizacje, w poszukiwaniu i tępieniu plugastwa by w ostateczności wyeliminować Skarna. Oczywiście w grze będziemy mieli wiele możliwości  ulepszania i rozwijania swojego bohatera, nawet po uzyskaniu maksymalnego poziomy możemy udoskonalać i poszerzać zdolności przy wykorzystaniu specjalnego schematu talentów mocy mistrzowskich. Gra brzmi dość przekonywująco, jednak pytanie kiedy premiera tej gry?

Diablo Immortal – kiedy będzie premiera gry?

Odpowiadając na pytanie kiedy premiera, warto sobie przypomnieć fakt, że gra została zapowiedziana w 2018 roku, w tej chwili mija już prawie trzeci rok od ogłoszenia tej gry. Dodatkowo w sieci pojawiają się pogłoski, że gra Diablo Immortal ma mieć premierę w 2021, czyli w obecnym roku. Mimo wszystko oficjalna data premiery nie została tak naprawdę ogłoszona, jednakże gracze wychwycili odpowiedź jednego z pracowników Activision, który wspomniał o tym, że są plany, aby wprowadzić tytuł na rynek w drugiej połowie roku. Do dzisiaj nie wiadomo, jakie będą wymagania systemowe dla Diablo Immortal, czy tak naprawdę gra będzie dostępna w free-to-play, czy należy będzie opłacić abonament tak jak to ma miejsce w większości gier.

Diablo Immortal – kiedy będzie premiera gry

Aktualizacja:

DIablo Immortal ma mieć swoją premierę w dniu 02.06.2022 roku.

Reklama