Memrise – opinie na forum, czy Duolingo, czy warto kupić, co to jest?

Memrise - opinie na forum, czy Duolingo, czy warto kupić, co to jest (1)

Posługiwanie się obcym językiem w dzisiejszych czasach jest podstawą do uzyskania dobrej pracy oraz możliwości swobodnych podróży. Jeżeli samodzielnie nie jesteście w stanie nauczyć się choć jednego obcego języka, warto skorzystać z pomocy specjalisty, ponieważ osoby, które biegle mówią np. po angielsku czy niemiecku będą mogły wybrać odpowiednią metodę nauczania, która będzie dobrym sposobem, aby w szybszym czasie przyswoić wiele zwrotów, zdań oraz słówek. 

Korepetycje językowe możecie wybrać online, bądź nauczanie stacjonarne. Tutaj macie wolną rękę, to co będzie dla was wygodniejsze, z pewnością lepiej się sprawdzi. Na forum jest wiele rekomendacji internetowych szkół językowych, które potrafią zdziałać cuda. Popularnym rozwiązaniem jest Memrise oraz dostępne w księgarniach audiobooki, które pozwalają na odsłuchanie obcego języka. Wielu nauczycieli szczerze przyznaje, że nauka powinna się zacząć od słuchania, ponieważ ludzie tak właśnie zaczynają mówić we wczesnym wieku, słuchają, co się do nich mówi. 

O Memrise jest coraz więcej pytań, dlatego w poniższym artykule opisujemy, co to jest Memrise, jakie opinie na forum pojawiają się o szkole językowej Memrise. Na podstawie zebranych opinii o Memrise przygotowaliśmy porównanie co wybrać, Memrise czy Duolingo. Przedstawiamy koszty związane z nauką z Memrise, czy jest za darmo? Jaka jest cena Memrise. Te wszystkie informacje zamieszczamy poniżej. 

Memrise – co to jest?

Coraz szybciej rozwijający się świat zmusza nas do poszerzania wiedzy oraz umiejętności. Kiedyś wiele osób całe życie pracowało w jednej firmie, wykonywane zadania były im znane, co w pewnym sensie ograniczało ich rozwój. Obecnie co kilka lat zmieniamy miejsce pracy, dlatego przez cały czas uczymy się czegoś nowego. Języki obce są teraz podstawą do znalezienia dobrej pracy, ponieważ jest wiele zagranicznych firm na naszym rynku. 

Osoby, które nie posługują się biegle innym językiem niż swój ojczysty mogą skorzystać z oferty szkoły językowej Memrise. Wszystkim tym, którzy nie znają jeszcze tego miejsca, zdradzamy, co was czeka po nawiązaniu współpracy z Memrise. 

Memrise jest internetowym kursem języka obcego, możecie skorzystać z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz rosyjskiego. Po dokonaniu wyboru nawiązujecie kontakt ze swoim nauczycielem, który przeprowadza wam test, na jakim poziomie jest wasza wiedza. 

Nauka obcego języka z Memrise jest przyjemna, ponieważ otrzymujecie tysiące filmików, w których zostały umieszczone przykładowe zwroty oraz sytuacje, oczywiście w wybranym przez was języku. Podczas kursu rozmawiacie z nauczycielem na kamerze, dzięki czemu możecie na bieżąco poprawiać wymowę, otrzymujecie wiele przydatnych podpowiedzi. Przesyłane testy, quizy oraz gry w obcym języku są stosowane przez Memrise podczas weryfikacji waszych postępów.

Sprawdź również – Aplikacja Duolingo – rzetelne opinie na forum, recenzja, czy warto? 

Memrise – opinie na forum

Jakie pojawiają się opinie użytkowników o aplikacji Memrise na forum? Nauka obcego języka dla niektórych osób jest ciężkim zadaniem, ponieważ nie potrafią sobie poradzić z wymową lub zapamiętaniem wszystkich słówek. Opinie na forum o Memrise wskazują, że wszystkie materiały są świetnie przygotowane, można przyswajać wiedzę ucząc się poprzez zabawę oraz rozwiązywanie zagadek, przygotowane materiały są znacznie szybciej przyswajane. 

Liczne opinie na forum mówią również o fajnym kontakcie z nauczycielami, indywidualne podejście do każdego ucznia jest zauważalne i doceniane, prowadzone rozmówki odblokowują barierę oraz strach przed mówieniem. 

Osoby korzystające z Memrise w swoich opiniach na forum wspominają jeszcze o elastyczności lekcji, ponieważ plan zajęć możecie bez problemu pogodzić ze swoimi obowiązkami. 

Memrise czy Duolingo?

W internecie jest wiele ofert nauki języków, osoby, które szukają kursu, sprawdzają wszystkie dostępne oferty, ponieważ każdemu zależy na wysokim poziomie oraz dobrym podejściu nauczycieli. Na forum możecie znaleźć opinie o wielu kursach oraz firmach oferujących naukę języka obcego. 

Na naszym rynku popularne są oferty dwóch szkół, Memrise oraz Duolingo, forumowicze dopytują, którą aplikację lepiej wybrać Memrise czy Duolingo. Odpowiedzi użytkowników są podzielone, ponieważ grupa korzystająca z Memrise, zachwala ten program nauczania, ponieważ doskonale znają poziom kursu. Z kolei uczniowie Duolingo są przychylniejsi tej formie. 

Bezstronne osoby szczerze przyznają, że nauka obcego języka zawsze musi być indywidualnie przygotowana do ucznia, obie szkoły oferują takie rozwiązania, ponieważ możecie wybrać nauczanie niepołączone z innymi użytkownikami. 

Poziom w obu kursach jest wysoki, statystyki pokazują, że uczniowie obu szkół w szybkim tempie poprawili swoją znajomość innego języka. 

Czy Memrise jest za darmo?

Zainteresowane osoby nauką w szkole Memrise na forum pytają, czy Memrise jest za darmo. Nauczanie języków w stacjonarnym systemie bardzo często wiąże się ze sporymi kosztami. 

Mamy dla was dobre wiadomości, ponieważ Memrise oferuje darmową naukę na poziomie podstawowym, choć z pewnością jest to pewnego rodzaju ograniczenie. 

Memrise – cena

Cena Memrise jest zależna od poziomu oraz rodzaju kursu, każdy dostaje konkretne wytyczne. Dla przykładu miesięczny dostęp do Memrise jest w cenie 34 złote, planując roczną naukę cena za Memrise każdego miesiąca wyniesie 25 złotych. Za plan roczny bez ograniczeń z dożywotnim dostępem zapłacicie 649,99 złotych. 

Czy warto kupić Memrise?

Na forum jest wiele odpowiedzi na pytanie, czy warto kupić Memrise? Osoby korzystające z platformy wystawiają pozytywne opinie oraz chwalą sobie system nauki. Każdy jednak jest inny, dlatego warto skorzystać z podstawowego, darmowego pakietu, aby sprawdzić, jak wygląda nauka w Memrise.

Reklama