Nasz nowy dom – prawdziwe oblicze, kłamstwa, opinie, cała prawda

Nasz nowy dom - prawdziwe oblicze, kłamstwa, opinie, cała prawda

Dom, to słowo wzbudza w nas spokój, poczucie bezpieczeństwa. Nasze domy, mieszkania są naszymi oazami spokoju, w których możemy być w pełni sobą, swobodni w pełnym komforcie. Wychodząc z pracy, po ciężkim, męczącym dniu jedyne, o czym marzymy to powrót do domu, założenie wygodnego stroju, parzenie ulubionej herbaty lub kawy i ta chwila dla nas w naszej bezpiecznej przestrzeni. 

Uwielbiamy nasze domy, mieszkania! Dbamy o nasze tak zwane cztery kąty z ogromną starannością. Przytulne, ciepłe wnętrza działają na nasze zmysły kojąco. Kiedy jesteśmy w gorszym nastroju, nic tak dobrze nam nie robi jak wieczór w naszym domu z najbliższymi. Te momenty zostają w naszej pamięci na lata, bo każdy z nas potrzebuje dokładnie tego samego. Mieć swoje miejsce na ziemi, w otoczeniu ludzi, których kochamy.

 Nie każdy jednak ma taki komfort. Z różnych przyczyn niektóre rodziny nie mogą cieszyć się z własnego wymarzonego domu. Czasami domy nie zapewniają nam podstawowych potrzeb bytowych. Dostęp do bieżącej, ciepłej wody, sprawne ogrzewanie, osobne pokoje dla dzieci. Dla wielu osób to podstawa życia jednak są rodziny, dla których taki standard w domu to marzenie. Od kilku lat to się zmienia. Dzięki realizacji programu „Nasz nowy dom” życie wielu rodzin się zmienia. Sprawdźmy, jakie opinie ma popularny program, jak wygląda po latach, jaki jest koszt, a następnie wyjawimy prawdziwe oblicze tego programu. 

Nasz nowy dom – jak wygląda krok po kroku?

W takim razie, jak wygląda krok po kroku program “Nasz nowy dom” i jakie pojawiają się opinie, czy to ściema? Rodziny, których nie stać z różnych przyczyn na wyremontowanie własnego domu mogą skorzystać z pomocy ekipy budowlanej, która jest znana w całej Polsce. Bardzo popularny, cieszący się ogromną oglądalnością program „Nasz nowy dom” budzi wiele pytań oraz kontrowersji. Sprawdźmy, jak wygląda realizacja programu „Nasz nowy dom” krok po kroku. 

Aby program mógł ruszyć z realizacją, pierwszy ruch należy do nas. Musimy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Do każdego formularza realizator programu „Nasz nowy dom” podchodzi krok po kroku indywidualne i wystawia pewne opinie. Wniosek trafia do kierownika budowy, jak i projektantów, który oceniają stan nieruchomości. Jeżeli formularz otrzymało zielone światło, rozpoczyna się niezwykła przygoda rodziny z programem „Nasz nowy dom”, gdzie krok po kroku zostaną przedstawione rodzinie dalsze plany związane z remontem. 

Nasz nowy dom - prawdziwe oblicze, kłamstwa, opinie, cała prawda

Po wizycie Katarzyny Dowbor prowadzącej program, rodzina wyjeżdża, aby wypocząć. Czego jesteśmy nieświadomi, dla wielu rodzin to pierwszy w życiu urlop. Tak więc ekipa programu „Nasz nowy dom” spełnia kolejne marzenie rodziny. Wyjazd jest pięciodniowy, i to właśnie w ciągu tego czasu ekipa budowlana programu musi zdążyć z remontem. Tylko jak poradzić sobie z takim przedsięwzięciem w ciągu pięciu dni? Przekonajmy się, jakie jest prawdziwe oblicze programu „Nasz nowy dom” i jakie pojawiają się opinie.

Nasz nowy dom – prawdziwe oblicze 

Szukając dobrego budowlańca, rzetelną ekipę remontową do małego remontu, bardzo często jest to spore wyzwanie. A jak wygląda remont domów w programie „Nasz nowy dom”, prawdziwe oblicze, którego nie możemy zobaczyć przed telewizorem? Podjęcie się tak dużego i bardzo ważnego projektu, nasza ekipa musi być niczym złota rączka. 

Podczas emisji programu widzimy, jak prace budowlane idą z niezwykle dokładną precyzją, bez większych kłopotów. Prawda jest jednak trochę inna, prawdziwe oblicze realizacji projektu w programie „Nasz nowy dom”, może zaskoczyć. Ekipy pracują przez pięć dni w dzień i w nocy, mało śpią, wyjeżdżają z domów na pięć, sześć dni zostawiając swoje rodziny. 

Pracują w obecności kamer, co może dodatkowo stresować. Jednak jak widzimy w prezentacji końcowej, efekty zaskakują. Prawdziwe oblicze produkcji programu „Nasz nowy dom”, nie jest dla ekip budowlanych przeszkodą przed spełnieniem marzeń rodzin. Co może zaskakiwać – czasami pojawiają się negatywne opinie. Skąd się biorą ? 

Nasz nowy dom – kłamstwa

Kłamstwa, plotki, negatywne opinie doskonale wiemy, ile zła mogą wyrządzić. Nad każdym programem telewizyjnym roznoszą się plotki, niepotwierdzone informację oraz drobne kłamstwa. Po co takie zachowania? Sami nie możemy znaleźć odpowiedzi. Jednak to jest nieodłączna część show-biznesu. Na forach spotykamy wiele opinii o programie „Nasz nowy dom”. Czasami pojawiają się negatywne wypowiedzi i opinie, jednak nigdy nie zostały potwierdzone. Czy możemy podejrzewać, że takie posty to ściema i kłamstwa o programie „Nasz nowy dom”?

Prowadząca program potwierdziła, że początkowe ekipy rezygnowały z wykonywania remontów po zakończeniu danego projektu, ale nigdy nie wpłynęło to na jakość remontu. Pojawiające się wypowiedzi, o fuszerkach nigdy nie zostały potwierdzone. Dlaczego właściwie ludzie piszą takie posty o programie „Nasz nowy dom”, używając kłamstw? To mogą wiedzieć tylko autorzy wypowiedzi. 

Nasz nowy dom po kilku latach

Produkcja programu „Nasz nowy dom” kilkakrotnie pokazywała wygląd domu po latach. Podczas wizyt, prowadząca program Katarzyna Dowbor przedstawiała widzom efekty pracy ekipy budowlanej po upływie czasu. Dom użytkowany przez rodzinę kilka lat, wyglądał bardzo dobrze, a efekty pracy ekipy programu „Nasz nowy dom” wpłynęły na korzyść rodziny oraz poprawę ich bytu. A jak odnoszą się do efektów uczestnicy, jakie pojawiają się opinie?

Nasz nowy dom – opinie

Opinie uczestników programu „Nasz nowy dom” dosłownie chwytają za serca. Rodziny dostają drugie, nowe życie. Dostają idealne domy, czasami z ogrzewaniem indukcyjnym, skrojone na miarę ich upodobań. Rodziny wystawiają pozytywne opinie ekipie „Nasz nowy dom”, ponieważ przed rozpoczęciem remontu odpowiadają na pytania dotyczące ich gustu. Dostają wtedy wnętrza zaprojektowane pod nich. Z pewnością, są to szczere wyznania. Ciekawe ile kosztuje taki projekt?

Nasz nowy dom – ile kosztuje? 

Ceny odnośnie poszczególnych projektów nie są ujawniane. Fakt, możemy zapoznać się z kryteriami, co może zarysować nam koszt projektu „Nasz nowy dom”, jednak dokładne kwoty nie są podane. Kosztorys nie jest przeznaczony do remontu dużych budynków, jednak domy, które wymagają remontu, nie są duże.

Z przyjemnością opisaliśmy Państwu kulisy programu „Nasz nowy dom”, ponieważ naszym zdaniem jest to szczytny cel.

Reklama