Perfumy Tagomago – opinie na forum, czy oryginalne, zwroty, czas dostawy, co to za firma?

Perfumy Tagomago - opinie na forum, czy oryginalne, zwroty, czas dostawy, co to za firma (1)

Jeżeli natknąłem się w internecie na drogerie Tagomago jednak nic o niej nie wiesz to przychodzimy z pomocą. W naszym artykule opiszemy sklep internetowy Tamago. Dowiecie się jak wyglądają zakupy, zwroty i czas realizacji. Poznacie opinie klientów i wiele innych. Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Tagomago – co to za firma? 

Wiele osób w sieci zaczyna od pytania, co to za firma Tagomago? Zastanawiając się, nad prezentem dla najbliższych często decydujemy się na perfumy i właśnie przeszukując internet możemy spotkać Tagomago pl, ale co to za firma? Okazuje się, że założony w 2006 roku sklep internetowy oferuje szeroki wybór perfum. Pomysłodawcami są dwaj przyjaciele wtedy jeszcze studenci ekonomii, którzy podjęli współpracę z przedsiębiorcą i stworzyli razem perfumerię. 

Na początku internet nie był jeszcze tak wszechstronny, niewielu nie wiedziało co to właściwie za firma, jednak dzięki szybkiemu rozwojowi stała się popularna i w roku 2010-2011 portale Money.po i Wprost nadały jej miano najlepszego drogeryjnego sklepu internetowego. W późniejszych latach perfumeria zdobyła także znak jakości Q i w 2017 roku znalazła się w pierwszej trójce najlepszych sprzedawców na ceneo pl.

Sprawdź również – Minti Shop – opinie na forum, czy oryginalne, co to za sklep internetowy?

Tagomago perfumy – opinie na forum 

Jakie pojawiają się opinie na forum odnośnie perfumów Tagomago? Przeglądając fora internetowe w poszukiwaniu, jaką Tagomago ma opinię, nie da się nie zauważyć praktycznie samych negatywnych zdań o tej drogerii internetowej. Na stronie opinie pl perfumy sklepu internetowego Tagomago oceniane są bardzo negatywnie ze względu na fakt, iż jak podkreślają klienci, nie są one zgodne z opisem na stronie i często różnią się opakowaniem oraz trwałością zapachu. Niezadowoleni internauci podkreślają fakt, że obsługa sprzedażowa także pozostawia wiele do życzenia. Zarówno drogeria, jak i perfumeria Tagomago nie zebrały dobrych opinii także na forum sprzedażowym okazje info gdzie niezadowoleni klienci zarzucają firmie brak rzetelności i oryginalności produktów. 

Każdy z klientów zwraca uwagę na problemy z ewentualna reklamacją produktu oraz całkowity brak kontaktu ze sklepem. Udało nam się jednak odnaleźć także na portalu twojeopinie com pozytywne opinie o perfumach Tagomago gdzie klienci opisują je jako zgodne z oczekiwaniami a dostawę oceniają jako szybką. Niewątpliwe po przeczytaniu opinii na opineo pl, okazje info czy ceneo pl zalecamy ostrożność oraz przed zakupem proponujemy zapoznać się z regulaminem zakupów dostępnym na stronie internetowej. 

Tagomago – czy oryginalne perfumy?

Na temat czy Tagomago sprzedaje oryginalne perfumy, jest wiele wątków i najczęściej padają opinie, że niestety to nie są oryginalne produkty. Firma Tagomago na stronie internetowej drogerii zapewnia, że ich produkty są oryginalne i nowe a niska cena wynika z długoletniej współpracy z dostawcami jednak czy to prawda? Nie wiadomo, bo klienci mają inne zdanie. Na pytanie, czy sprzedawane na Tagomago perfumy są oryginalne,  przeważnie pada odpowiedź, że nie. Internauci jako dowód opisują różnice choćby w opakowaniu perfum oraz rodzaju atomizera czy samym zapachu. Najczęściej pojawiają się zarzuty co do trwałości zapachu.

Sprawdź również – Zapachy Marzeń pl – opinie na forum, testery, kupon rabatowy, co to za sklep?

Tagomago – zwroty 

Wydaje się, że Tagomago ostatnimi czasy nie ma dobrej passy, a po pozytywnych opiniach i nagrodach z wcześniejszych lat nie ma już śladu, gdyż klienci negatywnie oceniają także obsługę posprzedażową i zwroty towaru. Internauci na wcześniej już wspomnianych forach zarzucają drogerii Tagomago brak możliwości kontaktu ze sklepem w razie problemów. Te osoby, które dokonały zwrotu, twierdzą, że miesiącami czekali, aby odzyskać pieniądze, że niemal niemożliwe jest, aby się do firmy dodzwonić a wysyłane maile pozostają bez odpowiedzi. Klienci opisują także historie, w których drogeria internetowa Tagomago nie przyjmowała zwrotów, twierdząc, że produkt był używany lub jest uszkodzony.

Tagomago – czas dostawy 

Powołując się opinie klientów wyrażane, na stronach internetowych odnosi się wrażenie bardzo dużej rozbieżności opinii co do produktów, jak i dostawy dlatego postanowiliśmy sprawdzić, a więc drogeria Tagomago na stronie sklepu informuje, że zamówienia wysyłane są natychmiast, więc czas dostawy to przeważnie jeden lub dwa dni robocze jednak z opinii klientów wynika, że dostawa realizowana jest tygodniami, a w wielu przypadkach okazuje się, że ich przesyłka zaginęła. Internauci na różnych stronach internetowych np. Twojeopinie pl. piszą wprost, że termin realizacji zamówień, jak i czas dostawy jest niewiarygodnie długi a w razie problemów Tagomago ewidentne zrzuca odpowiedzialność na firmę doręczającego przesyłkę. 

Tagomago – darmowa dostawa 

Drogeria internetowa Tagomago podobnie jak większość sklepów internetowych oferuje swoim klientom darmową dostawę produktów po dokonaniu zakupów za określoną kwotę, a mianowicie powyżej 299 zł dostawa jest darmowa. W okresie świątecznym lub okazjonalnie pojawiają się także głównie na stronach internetowych kupony rabatowe, które to właśnie w ramach promocji oferują darmową dostawę. Specjalnie dla swoich stałych klientów Tagomago przewiduje darmową dostawę lub obniża minimum kwoty zakupionych produktów uprawniająca do darmowej dostawy.

Reklama