Piotr Gessler – kim był, pogrzeb, Magda Gessler, żony, dzieci, restauracje, Wikipedia

Piotr Gessler - kim był, pogrzeb, Magda Gessler, żony, dzieci, restauracje, Wikipedia

W polskim show-biznesie w 2021 roku pojawiła się smutna wiadomość o zgonie Piotra Gesslera, drugiego męża znanej restauratorki i osobowości medialnej Magdy Gessler. Informację o jego śmierci potwierdziła córka Lary za pośrednictwem mediów społecznościowych. Piotr Gessler zawsze unikał mediów i poświęcał czas rodzinie oraz swojej pasji do psów. Przez wiele lat zajmował się rodziną restauracją, a także angażował się w różne akcje społeczne.

W kolejnych częściach wpisu opiszemy szczegółowo, kim był Piotr Gessler, ile miał lat w chwili śmierci oraz co mówi o nim Wikipedia. Ponadto przedstawimy informacje dotyczące jego małżeństw, w tym z Magdą Gessler.

Sprawdź również – Sprawdź jak wygląda Magda Gessler bez włosów, peruki i sztucznych doczepianych włosów

Piotr Gessler – kim był?

Piotr Gessler, restaurator i drugi mąż Magdy Gessler, pochodził z rodziny o głębokich korzeniach w branży gastronomicznej. Wraz z bratem Adamem prowadził sieć restauracji noszących ich nazwisko. Ich ojciec, Zbigniew Gessler, był jednym z najbardziej znanych restauratorów w Warszawie.

Piotr Gessler był jednym z najważniejszych ludzi w życiu Magdy Gessler. To on, według wielu, wprowadził ją w świat kulinarny, co zaowocowało ich wspólnym prowadzeniem restauracji “U Fukiera”. Ich związek zaczynał się w czasie, gdy Magda powracała do Polski po śmierci swojego pierwszego męża. Piotr wówczas był jeszcze żonaty, jednak rozwiódł się dla nowej ukochanej.

Wraz z Magdą doczekali się córki Lary, która w październiku 2020 roku sama została mamą. Piotr Gessler znany był również jako pasjonat psów i angażował się w różne akcje na portalach społecznościowych.

Niestety, Piotr Gessler zmarł w lutym 2023 roku, pozostawiając po sobie smutek wśród rodziny, przyjaciół oraz fanów kulinariów. Zgodnie z informacjami, jego żona Magda Gessler jest obecnie zamężna z Waldemarem Kozerawskim.

Mimo że Piotr Gessler unikał mediów, był znanym i szanowanym w branży restauratorskiej człowiekiem. Jego wkład w kształtowanie kulinarnego krajobrazu Polski, wraz z rodzinną tradycją, pozostanie niezapomniany.

Piotr Gessler – wiek

Piotr Gessler zmarł w wieku 63 lat, co dla wielu osób było zaskoczeniem, ponieważ wyglądał na młodszego. Był to z pewnością szczytowy wiek, ale dla wielu to zbyt wcześnie, szczególnie że był wciąż aktywny i angażował się w wiele działań.

Piotr Gessler był człowiekiem o niezwykle bogatym życiu. Jego kariera rozpoczęła się wraz z prowadzeniem rodzinnej restauracji, ale szybko stał się jednym z najbardziej znanych restauratorów w Polsce. Później, razem z bratem, prowadził kilka sieci restauracji o nazwie “Gessler”. Był także zaangażowany w różnego rodzaju projekty społeczne i charytatywne.

Piotr Gessler był pasjonatem psów i często dzielił się swoimi spostrzeżeniami na ich temat w mediach społecznościowych. Był również aktywny w internecie i często komentował różne wydarzenia. Warto również wspomnieć, że Piotr był człowiekiem, który zawsze miał czas na innych i był pomocny wobec potrzebujących.

Śmierć Piotra Gesslera była wielkim wstrząsem dla polskiej społeczności kulinarnej i show-biznesu. Jednak, jego dziedzictwo i wpływ na polski świat kulinarnej pozostaną niezapomniane. W kolejnych częściach wpisu będziemy mieli okazję poznać Piotra Gesslera jeszcze lepiej i dowiedzieć się więcej o jego karierze i życiu prywatnym.

Piotr Gessler – restauracja

Piotr Gessler był znanym polskim restauratorem, a Magda Gessler – celebrytką oraz prowadzącą popularny program kulinarny. Ich historia miłosna rozpoczęła się w nietypowy sposób, kiedy to Magda odwiedziła jedną z restauracji Piotra. Pomimo początkowych trudności, para zdołała przetrwać kryzys i zawrzeć małżeństwo. Niestety, po kilku latach ich drogi się rozeszły, ale zdołali zachować przyjacielskie stosunki. Niedawno, bo w 2021 roku, na skutek tragicznych okoliczności, Piotr Gessler odszedł na zawsze, pozostawiając po sobie wielki żal i pustkę w sercach bliskich. Jak wyglądała ta niezwykła historia miłosna? Czy między Magdą a Piotrem zawsze panowała idealna harmonia, czy też pojawiały się problemy? W kolejnych częściach wpisu postaramy się przyjrzeć bliżej życiu Piotra Gesslera oraz jego związkowi z Magdą Gessler.

Sprawdź również – Mateusz Gessler – kto to, wiek, wzrost, Magda Gessler, Warszawa Wschodnia, Wikipedia

Piotr Gessler – żony

W takim razie ile żon posiadał Piotr Gessler? Pierwszą z nich była Marta Gessler, z którą miał syna. Jednak ich małżeństwo rozpadło się po tym, jak Gessler zakochał się w Magdzie, która była wtedy restauratorką i wielką pasjonatką kulinariów. Magda z czasem stała się drugą żoną Piotra i razem rozwijali rodzinne biznesy, w tym restauracje. Mieli też córkę Larę, która towarzyszyła Magdzie w pracy w restauracjach, a później stała się nadwornym fotografem mamy. Magda miała jednak swoje ambicje i pragnęła znaczącego miejsca w kulinarnym imperium Gesslerów. Często była zmuszona balansować między domem, opieką nad dziećmi a pracą, co rodziło napięcia i kryzysy w związku. Ostatecznie małżeństwo Magdy i Piotra zakończyło się rozwodem, ale utrzymywali bliskie relacje. Adam Gessler, brat Piotra, miał swoje oczekiwania wobec Magdy, spodziewając się, że po ciąży zostanie w domu, aby zajmować się rodziną i biznesami, ale Magda postanowiła kontynuować karierę.

Piotr Gessler – dzieci

Piotr Gessler był restauratorem oraz byłym mężem znanego w Polsce kulinarnego autorytetu, Magdy Gessler, a także bratem znanego aktora, Adama Gesslera. Został obdarzony dwójką dzieci, synem Mikołajem oraz córką Larą. Piotr jest znany z prowadzenia rodzinnej restauracji oraz z pasji do psów. Jest zdecydowanym zwolennikiem dbałości o dobro tych zwierząt i regularnie angażuje się w działania na portalach społecznościowych mające na celu ochronę i promocję psów.

Piotr Gessler – rozwód

Piotr i Magda Gesslerowie pobrali się w 1995 roku, jednak ich małżeństwo nie przetrwało długo i zakończyło się rozwodem kilka lat później. Po rozstaniu, Magda przejęła zarządzanie restauracją “U Fukiera”, a Piotr skoncentrował się na wychowaniu swojej córki.

Piotr Gessler – pogrzeb

Pogrzeb Piotra Gesslera odbył się w piątek 3 września 2021 roku w Warszawie. Ceremonia żałobna miała miejsce przy Kościele pw. św. Wincentego na Bródnie. Po mszy pogrzebowej ciało restauratora zostało pochowane na Cmentarzu Bródnowskim. Piotr Gessler był byłym mężem Magdy Gessler i zmarł niedawno.

Piotr Gessler – Wikipedia

Piotr Gessler był znanym i lubianym restauratorem w Polsce, jednak na Wikipedii nie znajdziemy na jego temat artykułu. Warto wspomnieć, że w przeszłości był żonaty z inną kobietą, gdy zaczął spotykać się z Magdą Gessler. Ich związek nie był łatwy, ale ostatecznie zdecydowali się na ślub. Ciekawostką jest fakt, że Piotr poznał matkę swojej córki Larisa w kawiarni rodzinnej, którą prowadził wraz z Magdą na warszawskim rynku. Mimo że był znaną postacią, to na razie brak na Wikipedii oficjalnej strony poświęconej temu restauratorowi.

Reklama