Randki na Facebooku – opinie użytkowników na forum, jak włączyć?

Randki na Facebooku - opinie użytkowników na forum, jak włączyć

Facebook jest jednym z najpopularniejszych serwisów na świecie. Został stworzony w lutym w 2004 roku. Już wtedy duża część społeczeństwa zainteresowała się nowym portalem, w którym można było odnaleźć swoich znajomych, nawet tych, z którymi bardzo dawno nie mieliśmy kontaktu. 

Sprawdź również – TikTok dla dorosłych opinie.

Ludziom bardzo spodobała się opcja poznawania nowych ludzi bez wychodzenia z domu oraz utrzymywania kontaktu ze znajomymi za darmo, w każdym możliwym miejscu. Od przeszło kilku lat korzysta z niego ogromna ilość społeczeństwa. Jest to portal, który prężnie się rozwija jeśli chodzi o coraz to nowe opcje, ułatwiające życie. Na chwilę obecną dzięki Facebook’owi jesteśmy w stanie zrobić tak wiele, że prawdopodobnie kilka lat wstecz nikt by się tego nie spodziewał.

Jest on używany do randkowania już od bardzo dawna. Ludzie poznają się tam, poświęcają godziny na pisanie i dzielenie się ze sobą szczegółami ze swojego życia.

W październiku 2020 roku powstał natomiast portal o nazwie Facebook Randki, czyli taki służący jedynie właśnie do samego randkowania w sieci. Zatem jaki zyskuje ta funkcja opinie na forum? 

Facebook Randki – co to właściwie jest?

Jest to nic innego jak portal do poznawania i czatowania z nowo poznanymi ludźmi. Podobnie jak na większości aplikacjach randkowych, należy stworzyć swój profil, w którym umieszcza się wiek, zdjęcie, a także preferencje. 

Randki na Facebooku - opinie użytkowników na forum, jak włączyć

Dodatkowo dobrze jest dodać opis własnych zainteresowań, oczekiwań, co może pomóc w znalezieniu tej jedynej, pasującej do nas osoby. Dzięki temu serwisowi w szybki i łatwy sposób ocenimy, czy dany kandydat jest dla nas odpowiedni i czy sprosta naszym oczekiwaniom.

Randki na Facebooku – jak włączyć?

Włączenie Randek na Facebooku jest bardzo intuicyjne i niezwykle łatwe. W aplikacji, jaką jest Facebook należy wyszukać w menu zakładkę “Randki”. Później trzeba już tylko kliknąć przycisk “Rozpocznij”, stworzyć swój profil, który na początku jest sugerowany przez sam portal. Wybieramy satysfakcjonujące nas zdjęcie, które będzie naszą wizytówką w trakcie samej selekcji przez osoby trzecie. 

W momencie, gdy Facebook poprosi nas o weryfikację, trzeba upewnić się, czy na wybranym przez nas zdjęciu twarz jest odpowiednio widoczna oraz czy jesteśmy na nim tylko my. W przeciwnym razie weryfikacja może zostać negatywnie rozpatrzona. Cały wyżej opisany proces jest na tyle prosty, że na pewno każdy użytkownik z łatwością sobie poradzi z tym jak włączyć Randki na Facebooku.

Jak wyglądają Randki na Facebooku?

Randki na Facebooku wyglądają bardzo podobnie do tych na innych portalach do umawiania się. Przeglądamy profile osób, które zostały zasugerowane przez aplikację. Okazując zainteresowanie klikamy w serduszko, lub w przeciwnym razie, kiedy okazuje się, że dany użytkownik nie oczarował nas, możemy swobodnie przejść dalej. W momencie dopasowania, czyli “matcha” istnieje możliwość komentowania zdjęć i wymiany wiadomości z wybraną osobistością. Czatowanie wygląda tak samo jak w tradycyjnej aplikacji Facebook

Randki na Facebooku – opinie użytkowników forum

Jakie opinie zyskują na forum randki na Facebooku? Opcją, która powoduje, że Facebook Randki wygląda jednak nieco inaczej od innych serwisów randkowych jest możliwość sprawdzenia, czy dany użytkownik posiada z nami wspólnych znajomych. Uważa się to za ogromną zaletę i powoduje wysyp pozytywnych opinii o Randkach na Facebooku, choćby dlatego, że jest to dużo bezpieczniejsze. Choćby dlatego, że można dowiedzieć się więcej o tej osobie, a także wiadomo, że taki ktoś nie jest już w stu procentach anonimowy. Kolejną zaletą jest możliwość zablokowania widoczności takiego profilu, co przyda się osobom, które nie chcą, by reszta znajomych znała tak intymne informacje, jakimi jest fakt, że poszukują właśnie miłości przez Internet.

Opinie o Randkach na Facebooku na forum są podzielone, natomiast większa część społeczeństwa uważa, że to najlepsza apka randkowa, jaka kiedykolwiek powstała. Kolejnym niesamowicie przydatnym rozwiązaniem tej aplikacji, która przyczynia się do takich ocen jest możliwość dodania użytkownika do tak zwanej “Listy sympatii”. Co najważniejsze, osoba ta nie może zobaczyć naszego ruchu, dopóki sama nie będzie zainteresowana tą znajomością. Nie trzeba się w takim razie obawiać ośmieszenia w momencie tylko jednostronnej sympatii. Na forum widnieje wiele rekomendacji o opcji, jaką jest zachęcanie przez sam portal do kontaktu z osobami, biorącymi udział w tych samych wydarzeniach i uroczystościach, Pozwala to na złapanie kontaktu, poprzez rozmowy związane z tymi eventami.

Czy Facebook Randki działa?

Wiele osób zadaje sobie pytanie: “Czy Facebook Randki w ogóle działa?”. Pozytywne opinie, zawarte za forum, zapewniają nas, że Facebook Randki działa bez zarzutów i pomimo kilku niuansów, które są negatywnie odbierane przez użytkowników, nie ma żadnych podstaw do tego, by myśleć, że tak nie jest.

W internecie znajdziemy także wiele historii par, które poznały się przez ten właśnie portal i ich szczęśliwy związek trwa już od dłuższego czasu. Tego typu opowieści utwierdzają nas w przekonaniu, iż ta aplikacja to prężnie rozwijające się miejsce do poznawania miłości na całe życie.

Reklama