Serial „Obi-Wan Kenobi” – gdzie obejrzeć online za darmo?

Serial „Obi-Wan Kenobi” - gdzie obejrzeć online za darmo

Saga Gwiezdnych Wojen przeszła już do historii kinematografii i filmy na podstawie tego uniwersum zaliczają się do jednych z najbardziej pożądanych i najpopularniejszych. Nic w tym dziwnego, że powstaje wiele prequeli i seriali, które bazują właśnie na tym uniwersum. Do jednych z dość pożądanych i wyczekiwanych seriali zaliczyć można m.in. serial Obi-Wan Kenobi. W Polsce jeszcze nie miała miejsce premiera platformy Disney+, zatem pojawiają się liczne pytania o to, gdzie obejrzeć za darmo serial Obi-Wan Kenobi?

Sprawdź również – serial WandaVision gdzie obejrzeć za darmo?

Przede wszystkim Gwiezdne Wojny, z angielskiego – Star Wars, to fikcyjne uniwersum, które zostało stworzone przez niezwykle popularnego reżysera – George’a Lucasa. Cała opowieść w świecie Gwiezdnych Wojen nawiązuje do konfliktu między siłami dobra – w tym przypadku chodzi o Jedi, a siłami zła – Sithowie. Cała saga oparta jest na podstawie gatunku Science-Fiction z nutką fantastyki. Pierwsze filmy, zaczynając od Mrocznego Widma, zaczynają się przy udziale Obi-Wana Kenobiego, który obecnie doczekał się własnego serialu.

Serial Obi-Wan Kenobi to najnowsze dzieło Disney+, jak zatem wypada ten serial? Gdzie można obejrzeć za darmo online serial Obi-Wan Kenobi? Na te i wszystkie pozostałe pytania odpowiemy w dalszej części wpisu.

Obi-Wan Kenobi – o co chodzi?

O czym tak właściwie jest serial Obi-Wan Kenobi i gdzie go można obejrzeć online? Przede wszystkim cała akcja tego serialu toczy się 10 lat po akcjach, które odbyły się w części „Zemsta Sithów”. Serial w głównej mierze poświęcony będzie tytularnej postaci Obi-Wan Kenobi, w którego wcielił się Ewan McGregor. W serialu dane nam będzie ujrzeć również takie gwiazdy, jak Hayden Christensen, który wcielił się w rolę Anakina Skywalkera, czyli ówczesnego Sitha – Dartha Vadera.

Serial Obi-Wan Kenobi jest jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali, jeżeli chodzi o uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nic w tym dziwnego nie ma, ponieważ sama postać Obi-Wana Kenobiego jest niezwykle lubiana przez rzeszę fanów.

Serial „Obi-Wan Kenobi” - gdzie obejrzeć online za darmo

W serialu dane nam będzie ujrzeć znane lokalizacje w tym m.in. Mustafar czy Mos-Esley. Dodatkowo, jak wskazują różne doniesienia, dojdzie do potyczki na miecze świetlne, które być może zachwycą niejedną osobę. Obi-Wan Kenobi to bardzo szanowany Jedi, który po części „Zemsta Sithów” został oddelegowany przez mistrza Yodę do tego, aby pilnować i chronić dzieci Anakina Skywalkera, czyli Leia Skywalker i Luka Skywalkera. To właśnie te postacie ujrzymy w serialu.

Poniżej postanowiliśmy umieścić szczegółowe dane serialu i to, kto jest jego reżyserem.

  • Tytuł serialu: Obi-Wan Kenobi.

  • Twórca całej sagi Gwiezdnych Wojen jest – George Lucas.

  • Reżyserem serialu Obi-Wan Kenobi jest – Deborah Chow.

  • Osoba odpowiedzialna za scenariusz jest – Joby Harold.

  • Ilość odcinków serialu – 6.

  • Gatunek serialu – Fantastyka, Science-Fiction.

  • Kraj produkcji serialu – Stany Zjednoczone.

Dzisiaj miała miejsce premiera czwartego odcinka i jak wskazują opinie, serial prezentuje się przeciętnie, mamy nadzieję, że pozostałe odcinki nadrobią wszystko. W takim razie, gdzie obejrzeć za darmo serial Obi-Wan Kenobi?

Serial Obi-Wan Kenobi – gdzie obejrzeć online za darmo?

Zatem przechodząc do sedna pytania, gdzie obejrzeć online za darmo serial Obi-Wan Kenobi? Kiedy miała miejsce premiera tego serialu? Pytanie staje się coraz bardziej popularne ze względu na to, że oficjalnie serial można oglądać tylko i wyłącznie na platformie Disney+, który dopiero wchodzi do Polski 14 czerwca 2022 roku. Mimo wszystko pojawia się duża ilość ludzi, która nie może się doczekać i zadaje pytania, które odnoszą się do tego, gdzie można obejrzeć online za darmo serial Obi-Wan Kenobi?

Jedynym wyjściem jest kupno abonamentu i wyczekiwanie na to, aż Disney+ wejdzie na Polski rynek i tym samym nadrobić  cały serial w jeden dzień. Z kolei premiera pierwszego odcinka serialu Obi-Wan Kenobi miała miejsce 27 maja, z kolei wszystkie odcinki wychodzą co tydzień w środę. Gdzie obejrzeć serial Obi-Wan Kenobi? Wiele użytkowników na forach internetowych wskazuje, że korzysta z różnych VPN do tego, aby obejrzeć serial, z kolei inne opinie pojawiające się na różnych forach internetowych sugerują to, że warto sprawdzić platformę Bajeczki czy Zalukaj. Choć należy mieć na uwadze fakt, że są to platformy, na które należy uważać i nie są zweryfikowane. W związku z tym przestrzegamy przed takimi platformami i odradzamy je z całą stanowczością. Do 14 czerwca jest zaledwie 8 dni, w związku z tym warto chwilę poczekać i cieszyć się wysoką jakością podczas oglądania serialu Obi-Wan Kenobi na platformie Disney+.

Reklama