Fajne nazwy na Tik Toka – gotowe przykłady!

Fajne nazwy na Tik Toka - gotowe przykłady!

Tik Tok to aplikacja, która zdecydowanie w ostatnich dwóch latach opanowała cały świat. To, jakie zasięgi osiągają tam niektórzy użytkownicy przechodzą najśmielsze oczekiwania. Platforma ta polega na publikowaniu krótkich filmików o różnej tematyce, najczęściej nagrywanych do muzyki. Na Tik Toku możemy spotkać filmiki taneczne, śmieszne, pomocnicze, jak np. jak coś ugotować, bądź po prostu lifestylowe, czyli codzienność użytkowników, których śledzimy, dodatkowo wiele osób przykuwa swoją uwagę posiadając fajne nazwy na Tik Toku. Aplikacja Tik Tok jest uważana za bardzo korzystną i łatwą w obsłudze.

Przynosi wiele korzyści, m.in. szybką i niewymagającą wiele sławę. Jak na każdej platformie internetowej, nie tyczy się to każdego. Wyróżniają się osoby charakterystyczne, ambitne, te co mają pomysł na siebie, odnosząc sukces i posiadające fajne nazwy na Tik Toku. Bardzo ważnym aspektem, jest nazwa na Tik Tok , która musi być przyciągająca, łatwa w zapamiętaniu, tak, aby nasi obserwujący mogli nas śledzić na tym portalu, jak i również w innych aplikacjach. W tym artykule dowiesz się jak stworzyć prawidłową, fajną nazwę na Tik Tok , na czym się opierać, aby w pełni oddawała Ciebie i była charakterystyczna.

Nazwy na Tik Tok – od czego zacząć?

W takim razie, jakie fajne nazwy na Tik Toka wybrać? Podczas zakładania konta Tik Tok musimy tak, jak w większości zakładanych kont w aplikacjach, wymyślić swoją fajną nazwę. Lecz od czego zacząć? Musisz wiedzieć, że ta platforma pozwala na ponowną zmianę swojej fajnej nazwy dopiero po trzydziestu dniach od założenia konta. Tyczy się to również przy kolejnych zmianach nazwy. Możemy zmienić ją ponownie dopiero po miesiącu i tak w kółko. W związku z tym, warto zastanowić się nad fajną nazwą na Tik Tok, aby później nie musieć się stresować jej dalszą zmianą.

W odróżnieniu do np. Instagrama fajne jest to, że zmieniając nazwę na Tik Toku, zmieniają się również wszystkie wcześniejsze oznaczenia nas, czy w komentarzach, czy u kogoś na profilu, czy pod filmami. Automatyczna zmiana fajnej nazwy na Tik Tok, pozwala na dalsze przekierowywanie użytkownika po kliknięciu twojej nazwy, na twój profil. W podanym, jako przykład Instagramie niestety tak nie jest, więc użytkownik dużo traci wtedy na swojej promocji, co ogranicza go do chęci zmiany nazwy. Co warto wiedzieć podczas wyboru fajnej nazwy na Tik Tok?

Sprawdź również – Aplikacja TikTok dla dorosłych – jak włączyć, jakie są opinie użytkowników?

Fajne nazwy na Tik Toka – przykłady

Zakładając fajną nazwę na Tik Toku możemy skupić się na kilku możliwościach. Pomyśl najpierw, czym chcesz się dzielić w tej aplikacji, bądź jaki masz w tym cel. Duży plus dla Tik Toka za to, że pozwala na promocje użytkownika w różnych innych aplikacjach. Do swojego konta na Tik Toku możemy podpiąć nasz kanał na YouTubie, bądź nasz Instagram. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Tik Tok był promocją innych portali, na których działasz – warto nazwać swojego Tik Toka nazwą z tego portalu. Przykładowo, jeżeli na YouTubie prowadzisz kanał o gotowaniu, twoja fajna nazwa tam to “cook with me” to warto przenieść tą nazwę na Tik Toka, dodawać tam elementy promujące twojego YouTuba, plus dodatkowo podlinkować przekierowanie do twojego kanału. Jeżeli natomiast zależy Ci na promocji Instagrama, przenieś tą fajną nazwę, którą tam używasz na Tik Toka. Przykładowo posługujesz się imieniem osobistym, ponieważ zależy Ci na marce osobistej: “jan.kowalski 3” – nazwij się tak samo na Tik Toku, tworząc swoją fajną nazwę na Tik Toka.

Jeżeli masz jakiś szczególny pomysł fajny na kontent twojego Tik Toka, warto pomyśleć nad nazwą związaną z tym tematem. Jeżeli chcesz dodawać filmy, gdzie żartujesz ze swoich znajomych, robisz różne śmieszne żarty na nich, nazwij się np. “jokingboy”. Jeżeli dodajesz filmiki ze swoim psem, nazwij się np. imieniem twojego psa, dodając nazwę po angielsku “dogleon”. Jeżeli natomiast interesuje Cię taniec, masz zamiar dodawać filmy taneczne, nazwij się np. “dancingoli”.

Przykładów jest mnóstwo, pamiętaj jednak, aby fajna nazwa na Tik Toka oddawała w pełni Ciebie i to co chcesz tam prezentować, czym chcesz się dzielić z ludźmi. Małą podpowiedzią i radą od nas może być to, aby używać fajnych nazw na Tik Toka po angielsku. Tik Tok stał się tak popularną platformą na całym, dosłownie całym świecie, dlatego warto zwrócić uwagę na to, aby Twoją nazwą zainteresowali się również użytkownicy z innych krajów. To na pewno powiększy Twoje zasięgi i da większe możliwości na dalsze działanie w tej aplikacji. Mamy nadzieję, że przedstawione kilka pomysłów na fajną nazwę na Tik Toka pomogą Tobie, i że skorzystasz z wiedzy, którą Ci przekazaliśmy, podczas zakładania konta!

Reklama