Gdzie można oglądać Bundesligę online za darmo?

Gdzie można oglądać Bundesligę online za darmo?

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie i jest ono najchętniej oglądanym sportem i cieszy się największym zainteresowaniem, nic w tym dziwnego, że zawodnicy grający m.in. w Bundeslidze, zarabiają potężne pieniądze. Na świecie pojawia wiele lig, a tym samym organizowanych jest masa innych meczy ligowych, zatem pojawia się pytanie, gdzie można oglądać takie mecze, w tym m.in. Bundesligę za darmo?

Sprawdź również – ile zarabia Robert Lewandowski?

Przede wszystkim Bundesliga to w hierarchii najbardziej prestiżowa klasa rozgrywek męskich w piłce nożnej w Niemczech. Bundesliga uważana jest za jeden z najbardziej prestiżowych lig w Europie i na świecie, nie tylko chodzi o to, że zawodnicy grający w drużynach Bundesligi zarabiają olbrzymie pieniądze, ale chodzi tutaj również o poziom ligowy. Sama liga powstała w 1962 roku i do dnia dzisiejszego jest zarządzana pod skrzydłami Niemieckiego Związku Piłki Nożnej oraz innego związku o nazwie Deutsche Fussball-Liga. Gdzie i na jakich kanałach można oglądać Bundesligę za darmo?

Wszelkie rozgrywki, które odbywają się w Bundeslidze toczą się systematycznie co sezon, z kolei ilość drużyn jest w niej ograniczona i mogą w niej uczestniczyć tylko 18 najlepszych drużyn Niemieckich. Drużyna, która plasuje się na koniec sezonu na pierwszej pozycji zostaje Mistrzem Niemiec, z kolei dwie najgorsze drużyny zostają zdegradowane do drugiej Bundesligi. Gra jest warta świeczki, bowiem chodzi tutaj o duże pieniądze i prestiż.

Obecnie Bayern Monachium zaliczył historyczne notowania, bowiem wygrał 32 razy Bundesligę i jest uważana za najlepszy i najpopularniejszy klub w Niemczech i w Europie. Obecnie Bundesliga jest bardzo chętnie ogląda w naszym kraju, a to nie tylko przez to, że w Bundeslidze gra wielu Polaków w tym m.in. Robert Lewandowski, ale również chodzi tutaj o sam poziom rozgrywanych meczy, które są po prostu warte uwagi. Dotychczas Bundesligę oglądać można było m.in. na takich prestiżowych kanałach telewizyjnych, jak Canal+ czy Eleven Sport. Jak sytuacja wygląda obecnie, gdzie można oglądać Bundesligę online za darmo, na jakich kanałach rozgrywane są mecze Bundesligi? W dalszej części wpisu postanowiliśmy dokładnie przyjrzeć się tej kwestii.

Gdzie można oglądać Bundesligę za darmo?

Zatem, gdzie można oglądać Bundesligę za darmo? Nic w tym dziwnego nie ma, że mecze, które rozgrywane są w Bundeslidze, a zwłaszcza takie rozgrywki pomiędzy Bayernem Monachium vs Borussia Dortmund są najchętniej oglądane przez naszych rodaków. Tym samym przyciągają one również rzeszę fanów i samo wydarzenie cieszy się wysokim zainteresowaniem. Jednak pojawia się nurtujące pytanie, które odnosi się do tego, gdzie można oglądać Bundesligę za darmo w Polsce?

Tak, jak już wcześniej wspomnieliśmy, ostatnimi czasy nastąpiły dość duże zawirowania, jeżeli chodzi o przekazywanie transmisji online toczących się rozgrywek w Bundeslidze. Co w konsekwencji wychodzi na to, że od obecnego sezonu, czyli 21/22 do sezonu 28/29 wszystkie mecze Bundesligi będą możliwe do oglądania na platformie Viaplay. Przede wszystkim Viaplay jest obecnie jedynym i wyłącznym dostawcą rozgrywek Ligi Niemieckiej, a to w konsekwencji przyczynia się do tego, że mecze z tej ligi nie będą dostępne na klasycznych kanałach telewizyjnych.

W dalszej części wpisu sprawdzimy, czy mimo to można na jakichś kanałach znaleźć i oglądać Bundesligę? Dodatkowo przyjrzymy się temu, kto udostępnia Bundesligę za darmo online w Internecie. Oczywiście należy pamiętać o tym, że większość platform, jak wskazują opinie i dane zebrane z sieci, posiadają pełne prawa do tego, aby udostępniać transmisję i toczące się rozgrywki w Bundeslidze.

Sprawdź również – Budowa stadionów w Katarze i śmierć pracowników – odsłaniamy szokującą prawdę

Na jakich kanałach można oglądać Bundesligę?

Dotychczas udało nam się ustalić, gdzie można oglądać Bundesligę, w dalszej części wpisu sprawdzimy również, na jakich kanałach można oglądać Bundesligę i czy w ogóle pojawia się taka możliwość. Przede wszystkim na wstępie warto podkreślić to, że pełne prawa uzyskał za pośrednictwem przetargu platforma internetowa Viaplay. To w konsekwencji oznacza, że mecze Bundesligi nie da się obejrzeć na jakichkolwiek kanałach telewizyjnych.

Jedyną możliwością jest to, aby móc obejrzeć Bundesligę na telewizorze, jest zakup abonamentu na platformie Viaplay. Dodatkowo warto podkreślić to, że Viaplay posiada specjalną aplikację o nazwie Smartv TV. Ile kosztuje abonament w Viaplay i na jakich dokładnie kanałach będzie można obejrzeć Bundesligę w Viaplay? Standardowa cena za abonament miesięczny w Viaplay wynosi ponad 35 złotych, nie jest to duża kwota, a z pewnością warta zainwestowania i oglądania Bundesligi na telewizorze.

Gdzie można oglądać Bundesligę online za darmo?

Jeżeli chodzi o samą platformę, na której można oglądać Bundesligę, to jest ona nie tylko dostępna przez Smart TV, ale również może ona być zainstalowana na komputerach zarówno PC i MAC, smartfonach, a nawet na konsolach do gier w tym na Xbox i Playstation.

Oczywiście przestrzegamy przed tym, aby oglądać Bundesligę za darmo na niezweryfikowanych stronach internetowych. Najczęściej są one tworzona w taki sposób, aby wyłudzić dane do kart kredytowych i służą tylko i wyłącznie do oszukiwania.

Bundesliga online za darmo

Czy jest szansa na to, aby obejrzeć Bundesligę za darmo poza platformą Viaplay? Warto w tym celu wspomnieć o przedsiębiorstwach bukmacherskich, które udostępniają Bundesligę online za darmo na swoich oficjalnych platformach. Posiadają one w ten sposób pełne prawa i są legalnym źródłem, na ich stronach czy aplikacjach można odtworzyć legalne transmisje online i całkowicie za darmo, w tym nie tylko chodzi o Bundesligę, ale i również o masę innych lig piłkarskich.

Gdzie można obejrzeć Bundesligę online za darmo? W poniższej części wpisu wytypowaliśmy legalnych bukmacherów, którzy posiadają pełne prawa do wcześniej wspomnianych transmisji.

  • Transmisja Bundesliga online na FORTUNA.

  • Transmisja Bundesliga online na Totalbet.

  • Transmisja Bundesliga online na LVBet

  • Transmisja Bundesliga online na Betclic.

Wystarczy udać się na stronę powyższych stron i dokładnie zapoznać się z panującymi zasadami, a następnie cieszyć się rozgrywkami Bundesligi online za darmo.

Reklama