W jakiej miejscowości nagrywany jest serial Uroczysko?

W jakiej miejscowości nagrywany jest serial Uroczysko

Historia zaczyna się od momentu, gdy komisarz Agata Wilczewska, po burzliwym zerwaniu zdecydowana jest oderwać się od przeszłości, uciekając na drugi koniec Polski. Jej kroki prowadzą do malowniczego Uroczyska, które wydaje się być oazą ciszy i spokoju. Niestety, urokliwa okolica szybko przeradza się w arenę szokującej zbrodni.

Agata, dążąc do zapomnienia o trudnych doświadczeniach, przybywa do tego idyllicznego miejsca z nadzieją na odnalezienie spokoju. Jednakże, pozornie sielski krajobraz staje się tłem dla mrocznych tajemnic. Zamiast spokoju, komisarz staje w obliczu zagadkowej zbrodni, która burzy pozory bezpieczeństwa.

Uroczysko, z pozoru spokojne, skrywa mroczne sekrety, a Agata Wilczewska zostaje wplątana w śledztwo, które zmusza ją do skonfrontowania się z własnymi demonami. Wybór ucieczki na drugi koniec kraju okazuje się być nie tyle ucieczką od problemów, co ich nowym, niespodziewanym rozdziałem. Czy komisarz zdoła rozwikłać tę intrygującą historię, czy też Uroczysko stanie się miejscem, gdzie nie tylko mosty, ale i tajemnice palą się za nią?

W jakiej miejscowości nagrywany jest serial Uroczysko?

Serial Uroczysko został zrealizowany w malowniczych plenerach w Borzygniewie (Zalew Mietkowski) oraz Sobótce, usytuowanych na Dolnym Śląsku. To urokliwe miejsca stały się tłem dla fascynującej historii, którą widzowie mieli okazję śledzić na ekranach swoich telewizorów.

Producentom udało się doskonale wykorzystać uroki dolnośląskiego krajobrazu, tworząc atmosferę, która doskonale oddaje klimat serialu. Mietków i Sobótka, z ich malowniczymi zakątkami, starannie zostały wybrane jako idealne lokalizacje dla wydarzeń rozgrywających się w Uroczysku. W rezultacie widzowie mogli delektować się nie tylko fabułą, lecz także pięknem otaczającej scenerii.

Te miejscowości stały się nie tylko planem filmowym, ale również ważnym elementem kreującym autentyczność serialu. Widzowie mieli okazję przenieść się do magicznego świata przedstawionego na ekranie, odkrywając, że rzeczywistość Mietkowa i Sobótki z łatwością zlewa się z fikcją, tworząc niepowtarzalną całość. To właśnie w tych urokliwych zakątkach Dolnego Śląska odkrywano tajemnice Uroczyska, sprawiając, że serial stał się niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich widzów.

Reklama