Agata Buczkowska – kto to jest, wiek, Ich Troje, The Voice of Poland, Wikipedia

Agata Buczkowska - kto to jest, wiek, Ich Troje, The Voice of Poland, Wikipedia (1)

W branży muzycznej wciąż spotyka się nowe twarze. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, a zwłaszcza ostatnich kilku, pojawiło się wiele nowych możliwości dla aspirujących artystów, na to, by móc rozwinąć swoje skrzydła w wybranym przez siebie kierunku. Nie da się ukryć, że dziś o wiele łatwiej jest zdobyć szansę na to, by zdobyć sławę i karierę, zwłaszcza jeśli porównamy dostępne dla nas opcje do tych, które istniały jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Wcześniej młodych muzyków musiał dostrzec ktoś w branży, a popularyzowanie ich nie było łatwym zadaniem, bo media nie były jeszcze tak rozwinięte, jak rozwinięte są dzisiaj. 

Teraz tylko dzięki internetowi masa artystów zdobyła sławę i fanów, a aplikacje takie jak Tiktok, czy wcześniej popularne Vine i Musically, wprowadziły na rynek jedne z największych obecnie gwiazd. Poza Internetem, są dla nas dostępne nieco bardziej „tradycyjne” metody, takie jak chociażby produkcje typu talent-show. Chociaż forma ta rozwinęła się za oceanem, do Europy i co za tym przyszło, do Polski, dostała się szybko. Niemal każdy większy kanał telewizyjny ma swój własny konkurs talentów, a jednym z największych programów w kraju jest „The Voice of Poland”, który wprowadził do branży ogromnych współcześnie artystów. Jedną ze szczęściar, które zdobyły uznanie i popularność właśnie poprzez ten program, jest Agata Buczkowska. 

Młoda artystka pojawiła się na polskiej scenie muzycznej w 2016 roku i od tamtego czasu usłyszały o niej miliony Polek i Polaków. Nie można się więc dziwić, że życiorys artystki jest dla wielu ciekawym zagadnieniem. Dostępność informacji na jej temat, które możemy znaleźć w Internecie jest ograniczona, jednak są pytania, takie jak chociażby to, ile ma lat, na które jesteśmy w stanie odpowiedzieć.

Sprawdź również – Detektyw Krzysztof Rutkowski – kim jest, wiek, wzrost, gdzie mieszka, rodzina, dzieci, Wikipedia

Agata Buczkowska – kto to jest?

W takim razie kto to jest Agata Buczkowska? Jest to młoda wokalista, która ma do czynienia z muzyką od najmłodszych lat. Urodziła się 29 kwietnia 1998 roku w Wałczu, a już 12 lat później, w 2010 roku, wzięła karierę w swoje ręce i zaczęła występować na festiwalach muzycznych. 

W 2015 roku wygrała radiowy program „Young Sing Star”, dzięki czemu mogła wydać swój pierwszy singiel już w kolejnym roku. W 2016 roku dostała się do programu „The Voice of Poland”, gdzie zaczęła zdobywać popularność. Artystka dotarła aż do półfinału, niestety koniec końców odpadła z programu. Następnie zainteresował się nią zespół „Ich Troje”, w którym była wokalistką od 2017 roku, do 2020 roku. Tak więc kiedy odpowiadamy na pytanie o to, kto to jest Agata Buczkowska, najprościej jest powiedzieć, że jest młodą artystką, która zasłynęła dzięki udziałowi w popularnym programie.

Ile lat ma Agata Buczkowska? – wiek

Wiele osób ciekawi to, ile lat ma Agata Buczkowska. Wiek artystki może wprowadzać nas w osłupienie, jeżeli patrzymy na to, jak wiele zdążyła osiągnąć. Agata Buczkowska urodziła się 29 kwietnia 1998 roku, oznacza to, że na ten moment, czyli w październiku 2022 roku, wiek wokalistki wynosi 24 lata.

Agata Buczkowska – The Voice of Poland

Czas, kiedy Agata Buczkowska występowała w The Voice of Poland, bezsprzecznie możemy uznać za jedne z najważniejszych chwil w jej karierze. Do programu dostała się w 2016 roku, gdzie trafiła pod skrzydła Tomsona i Barona, jako członkini ich drużyny. Szło jej na tyle dobrze, że dostała się do półfinału, po czym „wykradł” ją Andrzej Piaseczny. Po tygodniach „bitew” w końcu odpadła z programu, jednak dobrze zapisała się w pamięci fanów. W „The Voice of Poland”, Agata Buczkowska nie raz była faworytką wielu; nie możemy się więc dziwić, że jej kariera rozwinęła się tak bardzo pomimo przegranej.

Agata Buczkowska - kto to jest, wiek, Ich Troje, The Voice of Poland, Wikipedia (1)

Agata Buczkowska – Ich Troje

Legendarnego zespołu „Ich Troje” nie trzeba nikomu przedstawiać. Kiedy w 2017 roku do jego składu dołączyła Agata Buczkowska, dla wielu mogło to być ogromnym zaskoczeniem. Nie ulega wątpliwości, że był to duży krok naprzód dla młodej artystki, a jej kariera nabrała od tego momentu tempa. 

Pierwszy album z zespołem „Ich Troje” Agata Buczkowska wydała już w tym samym roku, a kilka miesięcy później, we wrześniu 2018 roku wystąpiła na koncercie świętującym trzydziestolecie kariery Michała Wiśniewskiego. W 2020 roku została zwolniona przez tegoż artystę, z powodu konfliktów. Na jej miejsce weszła poprzednia wokalistka zespołu, a także byłą żona Michała Wiśniewskiego, Anna Świątczak. Nie jest wiadome, że muzycy pozostają ze sobą w kontakcie, lub czy planują podejmować się współpracy jeszcze kiedykolwiek.

Agata Buczkowska – Wikipedia

Informacji dotyczących Agaty Buczkowskiej możemy szukać na wielu stronach internetowych, a jedną z nich jest Wikipedia. Artykuł o wokalistce zawiera dosyć szczegółowe informacje, dotyczące między innymi jej kariery zawodowej i projektów muzycznych. Wikipedia oferuje też informacje na temat nagród, które w ciągu trwania swojej kariery zdobyła wokalistka.

Reklama