Aplikacja Booksy – opinie klientów na forum, jak dodać i wystawić, jak odwołać wizytę?

Aplikacja Booksy - opinie klientów na forum, jak dodać i wystawić, jak odwołać wizytę (1)

Godzinami można by było rozprawiać o tym, jak wiele ułatwień wprowadził do naszego życia Internet. Od tych najprostszych, jak fakt, że pomaga on nam zdobywać informacje na wszelakie tematy, po te nieco bardziej zawiłe, jak zakupy, korzystanie z map, czy też odtwarzanie muzyki i filmów. W Internecie znajdziemy także książki w różnych formach, takich jak pliki pdf czy audiobooki, które czekają na nas w archiwach, gotowe do pobrania. Nic więc dziwnego w tym, że wiele firm oferujących sprzedaż nie tylko produktów, ale też usług, przeniosło część swoich działalności na strony internetowe. 

Co więcej, powstały nawet strony i aplikacje, które pomagają nam umawiać się na wizyty w takich firmach. Jedną z takich właśnie aplikacji jest Booksy, która podbiła serca ludzi w wielu krajach na całym świecie. Booksy oferuje szeroką ofertę usług, od umawiania wizyt w salonach kosmetycznych, po umawianie wizyt u różnych specjalistów. Jeżeli jeszcze nie jesteśmy zaznajomieni z tą platformą, warto jest zagłębić się w temat, dzięki czemu będziemy mogli zdecydować, czy usługi oferowane przez Booksy mogą nam się przydać.

Sprawdź również – Aplikacja TikTok dla dorosłych – jak włączyć, jakie są opinie użytkowników?

Aplikacja Booksy – opinie klientów na forum

W takim razie, jakie pojawiają się opinie klientów na forum odnośnie aplikacji Booksy? Opinie klientów aplikacji Booksy, które możemy znaleźć na forum, są w dużej części dosyć pozytywne. Internauci cenią to, jak łatwa w obsłudze i intuicyjna jest aplikacja, a dodatkowo o jak drobne szczegóły dba, niezależnie od usługi, na którą się decydujemy. Wygoda rozwiązań, jakie proponuje swoim użytkownikom Booksy jest nieoceniona; pozwalają nam one umawiać się do lekarzy czy salonów w szybki sposób, który nie wymaga dzwonienia czy jeżdżenia na miejsce, by móc to załatwić. Możemy wybierać dogodne dla siebie dni i godziny, a o wszystkich ewentualnych zmianach jesteśmy informowani na bieżąco. 

Aplikacja Booksy - opinie klientów na forum, jak dodać i wystawić, jak odwołać wizytę (1)

Przekładanie i odwoływanie wizyt są bardzo proste, a wszystko działa płynnie i zgrabnie. Oczywiście, jak każda aplikacja, Booksy może mieć swoje problemy, jednak działa zgodnie ze swoimi założeniami. Opinie klientów o aplikacji Booksy, które możemy znaleźć na forum, często polecają ją innym użytkownikom, zwracając uwagę na to, że jest ona sporym ułatwieniem, zwłaszcza dla osób zapracowanych i wiecznie zajętych.

Jak dodać i wystawić opinię na Booksy?

To, jak dodać i wystawić opinię na Booksy jest dosyć ważnym zagadnieniem, bo pozwala nam to dzielić się swoimi doświadczeniami z resztą internautów, którzy mogą szukać godnych polecenia specjalistów w różnych dziedzinach. Często zdarza się, że wizyta u chociażby lekarza jest tak udana, że chcemy polecić jego usługi większej ilości osób, by mogły skorzystać z tak dobrej możliwości, dzięki czemu otrzymają pomoc, której potrzebują; a czasem z kolei wręcz odwrotnie, wizyta u fryzjera jest kompletną klapą, przez co chcemy ostrzec przed tym innych ludzi. W takiej sytuacji, najlepszą opcją jest wystawianie ocen, co nie każdy potrafi robić. 

To, jak dodać i wystawić opinię na Booksy ciekawi wiele osób, które korzystają z tej aplikacji. Cały proces jest na szczęście prosty i nie wymaga od nas dużo czasu. Po zakończonej wizycie, kiedy wchodzimy w jej szczegóły, na dole ekranu, po lewej stronie znaleźć możemy opcję dodawania opinii. Możemy to zrobić za pomocą wystawienia gwiazdek, lub dodać do opinii tekst, a nawet obraz.

Sprawdź również – Aplikacja Shopee – testy, opinie klientów na forum, Wikipedia, co to jest?

Jak odwołać wizytę na Booksy?

Proces umawiania wizyt w tej aplikacji jest bardzo prosty, jednak wiele osób zastanawia się jak można te wizyty na Booksy odwołać. Ten proces jest stosunkowo prosty, jednak nie zawsze działa tak samo. To, do jakiego czasu możemy odwołać wizytę na Booksy, zależy od każdego indywidualnego usługodawcy, a różnice w czasie są czasem bardzo istotne. Niektórzy usługodawcy pozwalają odwołać wizytę na kilka godzin przed nią, a niektóre z kolei stosują zasadę 3 dni przed umówionym terminem. Wizyty możemy odwoływać w zakładce „Wizyty” w naszych mobilnych aplikacjach.

Aplikacja Booksy - opinie klientów na forum, jak dodać i wystawić, jak odwołać wizytę (1)

Booksy „nie potwierdzono” – co to znaczy?

Użytkownicy, którzy umawiali wizyty w aplikacji Booksy, często zastanawiają się co to znaczy, kiedy widzimy komunikat „nie potwierdzono”. Wyjaśnienie jest bardzo proste – oznacza to, że usługodawca, w którego umówiliśmy wizytę, jeszcze jej nie potwierdził. Zazwyczaj dzieje się to bardzo szybko, jednak zdarza się, że na potwierdzenie trzeba poczekać jakiś czas. Tak więc kiedy zastanawiamy się, nad tym, co to znaczy, że wizyty nie potwierdzono, musimy po prostu pamiętać, że chodzi o stronę usługodawcy.

Booksy – jak usunąć konto?

Kiedy wiemy, jak korzystać z aplikacji, powinniśmy również wiedzieć to jak usunąć konto na Booksy. Jest to bardzo proste zadanie, ponieważ wystarczy wejść w swój prywatny profil w aplikacji, następnie w zakładkę „Twoje dane”, gdzie widnieje opcja usunięcia konta. Trudniejsze zadanie czeka przedsiębiorców, którzy również zastanawiają się jak usunąć konto. Regulamin odstąpienia od umowy znajduje się na stronie Booksy, gdzie dowiemy się wszystkich niezbędnych informacji.

Reklama