Dom Kamila Stocha w Zębie – adres, ile kosztował, zdjęcia ze środka, jak mieszka Kamil?

Nowy dom Kamila Stocha w Zębie – adres, ile kosztował, zdjęcia ze środka, jak mieszka Kamil Stoch (1)

W Polsce pojawia się spora ilość wybitnych i uzdolnionych postaci, którzy najczęściej zyskali rozgłos dzięki licznym sukcesom. Przeważnie takie osoby, jak chociażby Robert Lewandowski czy Kamil Stoch stają się osobami w centrum zainteresowania. Dzisiaj to właśnie na temat domu Kamila Stocha zwrócimy swoją uwagę. Warto wspomnieć o tym, że spora ilość osób, budując swój wymarzony dom, stara się kultywować i wzmacniać tradycje, jakie panują w określonym regionie. Chodzi tutaj m.in. o nawet najmniejsze szczegóły, które odzwierciedlają pewne tradycje, a do takich miejsc i budowli zaliczyć można te, które stawiane są przez górali – czyli domy z bali drewnianych.

Budując swoje upragnione domostwo, to właśnie Kamil Stoch perfekcyjny skoczek narciarski, kierował się tym wyżej wspomnianym przekonaniem, dostosowując się do panujących zasad. Kamil Stoch, wybitny i uzdolniony skoczek narciarski zanim podjął się budowy swojej nowej willi w Zębie, wynajmował mieszkanie ze swoją żoną Ewą Bilan-Stoch, w jednej z miejscowości położonej na Podhalu. Tym samym warto również dodać to, że liczne i czasochłonne przygotowania do licznych turniejów i występach w Igrzyskach Olimpijskich sprawiły, że tak naprawdę Kamil Stoch nie mógł w pełni zadowalać się z zalet, jakie przynosiło mu mieszkanie. Od zawsze w trakcie przeprowadzanych wywiadach Kamil Stoch wspominał o tym, że marzy mu się dom w swojej ukochanej miejscowości – w Zębie.

Przede wszystkim Kamil Stoch to tradycjonalista, który wychował się i dorastał na Podhalu, w związku z tym normalnym zjawiskiem staje się budowa domu, który będzie zgodny z panującą tam tradycją. Nie wiele osób wie o tym, że to właśnie lokalna społeczność w Zębach zorganizowała specjalną uroczystość z okazji budowy domu Kamila Stocha. Z tej właśnie okazji podarowali skoczkowi symboliczny kamień węgielny – czyli inaczej zwany „sosręb”, czyli element, który ma za zadanie podtrzymywać pełną konstrukcję dachową. W ten sposób powstała koncepcja i zaczęto budowę nowego domu Kamila Stocha w Zębie.

W dalszej części wpisu sprawdzimy, jak prezentuje się ta willa, jak obecnie mieszka Kamil Stoch, podanym dokładny adres i ulicę, sprawdzimy ile kosztowała budowa domu i przedstawimy zdjęcie w środku, które udało nam się uzyskać z Internetu.

Kamil Stoch – nowy dom w Zębie

W takim razie czym wyróżnia się nowy dom Kamila Stocha w Zębie? Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że budowa domu Kamila Stocha w Zębie rozpoczęła się już w 2014 roku. To ze względu na swoje położenie w miejscowości, wyróżnia się znacząco na tle innych gospodarstw domowych nie tylko swoją wielkością, ale i również ciekawymi zdobieniami, jakie znajdują się na ścianach domu i na dachu.

Dom Kamila Stocha w Zębie został wykonany z kilka gatunków drzew w tym m.in.:

  • Z drewna sosnowego.
  • Z drewna modrzewiowego.
  • Z drewna jodłowego.
  • Z drewna bukowego.
  • Z drewna dębowego.

Z wyżej podanych pni drzew, które zostały przygotowane w specjalistycznej stolarni, zostały przecięte równolegle i tym samym zestawione metodą tzw. „na zrąb”.  Kolejną ciekawostką odnośnie budowy nowego domu Kamila Stocha w Zębie jest to, że podobno pomiędzy szczelinami belek, umieszczono mech, który służy jako izolacja po to, aby zachować tradycyjne metody budownictwa. Kolejną charakterystyczną cechą tej budowli jest dość stromy dach, który jest przeważnie pokryty specjalnym gontem.

Nowy dom Kamila Stocha w Zębie – adres, ile kosztował, zdjęcia ze środka, jak mieszka Kamil Stoch (1)

W ten sposób powstał budynek, który mimo wszystko posiada cechy wymagane podczas budowy domów z bali drewnianych, jednak warto podkreślić, że dom wyróżnia się pewną nowoczesnością, natomiast nie m zbyt wielu informacji, które mogłyby potwierdzić, jak willa Kamila Stocha prezentuje się w środku, natomiast udało nam się uzyskać z forum pewne zdjęcie wnętrza, które pokażemy w dalszej części wpisu.

Na podstawie zgromadzonych informacji odnoszących się do domu Kamila Stocha, Olimpijczyka i wybitnego skoczka narciarskiego, reprezentanta Polski, wiadomo to, że dom ten składa się z pełnych czterech kondygnacji.

W dalszej części wpisu sprawdzimy, jak mieszka Kamil Stoch, ile kosztowała budowa tego domu, na jakie ulicy się znajduje i jak wygląda w środku.

Jak mieszka Kamil Stoch?

Z pewnością ciekawi Was to, jak mieszka Kamil Stoch? Przede wszystkim ludzka ciekawość nie zna granic, najczęściej w przypadku niezwykle popularnych postaci, w tym przypadku chodzi o omawianego Kamila Stocha, wiele osób zaczyna interesować się jak wygląda jego życie prywatne i jak mieszka ta osoba. Do tej pory udało nam się ustalić to, jak i z czego został zbudowany dom w Zębie. Na wstępie Warto zaznaczyć fakt, że nie ma oficjalnych i dokładnych informacji co znajduje się w domu Kamila Stocha i jak mieszka. Jedynie można znaleźć pewne fragmenty znajdujące się na Facebooku i Instagramie, a nawet na różnych forach fanowskich, które odnoszą się do zdjęć i tego, co posiada w swoim domu w Zębie Kamil Stoch.

Dom Kamila Stocha powstał przy użyciu pięciu belek, czyli inaczej zwanych „płazów”, warto podkreślić to, że każda z tych belek ma inny, unikalny kształt. Co za tym idzie, konstrukcja takiej budowli jest niezwykle skomplikowana i trudna do postawienia, wiele opinii różnych inżynierów budowy wskazuje, że przy budowie takiej budowli wymagana jest niezwykła precyzja i dokładność. Kolejną istotną kwestią jest to, że w budowie wykorzystano również ważące kilka ton głazy, a to również sprawia niekiedy pewne komplikacje, jednak efekt końcowy jak widać, rewelacyjny.

Jak mieszka Kamil Stoch? Wiele osób debatuje na ten temat, nie od dziś wiadomo, że Kamil Stoch to osoba, która zgromadziła pokaźny majątek. Nie ma tutaj w tym nic dziwnego, ponieważ zdobył on złoty medal Olimpijski i zdobył liczne tytuły Mistrza Świata. Z nieoficjalnych informacji, które udało nam się uzyskać, Kamil Stoch mieszka w pełnym luksusie. Tak, jak już wcześniej wspomnieliśmy, Kamil już od dawna marzył o tym,  aby spełnić swoje marzenia. Z pewnością w domu w Zębie znajduje się pełny kompleks siłowni, basen, sauna i wiele innych pomieszczeń do spędzania w miły sposób wolnego czasu.

Dom Stocha w środku

Jak wygląda dom Stocha w środku? W sieci krąży wiele różnych zdjęć, które pokazują dom Stocha w środku, jednak chcemy od razu uprzedzić Was, że prawdopodobnie pochodzą one z nierzetelnych źródeł i wiele osób dementuje tę plotkę twierdząc, że zdjęcia pochodzą z całkiem innego domu, a nie z domu Kamila Stocha w Zębie.

Na podstawie analizy przedstawiamy jedno z takich zdjęć w środku domu Stocha. Budowa domu Stocha rozpoczęła się 8 lat temu – czyli w 2014 roku, kolejną ciekawostką tego projektu jest to, że zarządzał nim Adam Bukowski. Zauważyć można po tej osobie to, że potrafi on łączyć nowoczesny styl z klasyczną konstrukcją podhalańską.

Dom Stocha w środku

W środku domu Kamila Stocha znajduje się wiele ciekawych pomieszczeń, z tego co udało się ustalić, dom jest wyposażony w niezwykle wysokiej jakości izolację, który jest przystosowana do ekstremalnych warunków, które panują w górach – w Zębie. Mówi się o tym, że w środku domu Kamila Stocha znajduje się wysokiej jakości sprzęt RTV i AGD oraz sauna i basen.

Dom Kamila Stocha – adres, ulica, Ząb

Kolejną kwestią jest odpowiedź na pytanie, na jakiej ulicy znajduje się dom Kamila Stocha. Adres domu krąży po Internecie, sam Kamil Stoch nie kryje informacji o swoim adresie zamieszkania. Nie wiele osób wie, że Zębie znajduje się ulica o nazwie jego imienia i nazwiska „ulica Kamila Stocha”. Inną ciekawostką jest to, że Ząb to jedna z tych miejscowości, która jest najwyżej położona w naszym kraju.

Dom Kamila Stocha – adres, ulica:

  • Ulica Kamila Stocha 55 – dom można podziwiać podczas drogi z miejscowości Ząb do Poronina. Poniżej zamieszczamy przybliżoną lokalizację.
Dom Kamila Stocha - adres, ulica

Dom Kamila Stocha – cena, ile kosztuje?

Do tej pory ustaliliśmy, w jakich luksusach mieszka Kamil Stoch i jak wygląda jego willa. Wiele osób zadaje pytania odnośnie tego, ile kosztuje ta posiadłość. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ dom robi olbrzymie wrażenie. Ze swoim dorobkiem Kamil Stoch zbudował dom marzeń, który z pewnością kryje wiele luksusowych niespodzianek, które nie wyszły na światło dzienne.

Na chwilę obecną nie ma jednoznacznych odpowiedzi o cenę takiego domu. Na podstawie wnikliwych obliczeń wskazuje się przybliżoną wartość domu Kamila Stocha.

Dom Kamila Stocha – ile kosztuje?

  • Do produkcji domu wykorzystano specjalistyczną technikę i wysokiej jakości materiały, dodatkowo wyposażono dom w ekskluzywny sprzęt AGD i RTV, szacuje się, że dom Kamila Stocha kosztuje nawet 3 500 000 złotych.
Reklama