Basia Szafraniec – co się z nią stało, kierowca autobusu, chłopak, rodzice, nie żyje?

Basia Szafraniec - co się z nią stało, kierowca autobusu, chłopak, rodzice, nie żyje

Agresja to zachowanie polegające na celowym działaniu mającym na celu zrobienie krzywdy innej osobie lub grupie osób. Może ona przybierać różne formy, takie jak fizyczna, słowna czy psychiczna. Najczęściej agresję spotkać można na drodze a nawet poruszając się komunikacją miejską. W tym przypadku warto wspomnieć o jedne patowej sytuacji. Basia Szafraniec – to nazwisko zna każdy. Postaramy sprawdzić, co się stało? Jak zginęła? Co teraz z jej rodziną? I kto jest winny?  

Basia Szafraniec co się z nią stało? 

W lipcu 2021 roku cała Polska wstrzymała oddech po tragicznym wypadku Basi Szafraniec. Dziewczyna zginęła tragicznie pod kołami autobusu w Katowicach. Do feralnego zdarzenia doszło na jednym z przystanków, kiedy to 19-letnia Basia Szafraniec była świadkiem szarpaniny dwóch mężczyzn, chcąc załagodzić sytuację, podeszła, aby ich rozdzielić. Wtedy stała się niezrozumiała i straszna rzecz kierowca autobusu nie wiadomo dlaczego ruszył z przystanku i przejechał dziewczynę. Basia Szafraniec nie przeżyła tego wypadku, osierocając dwójkę małych dzieci. Niestety okazuje się, że to nie koniec dramatu pogrążonej w żałobie rodziny, ponieważ zdjęcia zwłok Basi Szafraniec wyciekły do mediów i krążą w internecie.

Basia Szafraniec – kierowca autobusu 

Śmierć Basi Szafraniec nadal jest komentowana w mediach. Każdy, kto słyszał jej  historię, nie może w nią wierzyć pewnie dlatego, że brzmi ona jak scenariusz tragicznego filmu. Młoda Basia Szafraniec chcąc zakończyć bójkę na przystanku, zostaje przejechana przez autobus, brzmi niewiarygodnie jednak niestety to prawda. W październiku 2022 roku rozpoczął się proces Łukasza T. kierowcy autobusu, który zabił dziewczynę. 

Mężczyzna twierdzi, że wpadł w panikę, gdy przed autobusem wywiązała się awantura i myślał, tylko aby ochronić siebie i pasażerów. Twierdzi także, że nie wiedział, że kogoś przejechał, pomimo że ciało Basi Szafraniec jeszcze przez parę ulic ciągnął ze sobą. Na rozprawie wyraził także skruchę i żal za zaistniałą sytuację. Prokurator nie dał wiary tłumaczeniom mężczyzny i postawił mu zarzuty zabójstwa oraz próbę zabójstwa dwóch osób zwrócił uwagę także na fakt, że badania toksykologiczne wykazały obecność antydepresantów i innych leków we krwi kierowcy. Mężczyźnie grozi dożywocie. 

Sprawdź również – Anna Komornicka – kto to, wiek, wzrost, partnerka, żona Zamachowskiego, PASSA, Wikipedia

Basia Szafraniec – chłopak 

Rok temu w sierpniu odbył się pogrzeb tragicznie zmarłej Basi Szafraniec, którą przejechał autobus. Tragedia ta wstrząsnęła wszystkimi, zwłaszcza że 19-letnia kobieta miała dwoje małych dzieci. Strata, której doświadczyła rodzina, bez wątpienia była ogromna, co widać było na pogrzebie. Jak donoszą świadkowie, chłopak Basi Szafraniec całą uroczystość płatał. W obliczu tego wydarzenia nie obyło się także bez oskarżeń w stronę partnera zabitej dziewczyny. Pojawiło się wiele domysłów, kim jest chłopak, co robił tego ranka czy to jego wina? w internecie wypisywano wiele oszczerstw i drwin z tej tragedii. Partner Basi Szafraniec niewątpliwie unika mediów i rozgłosu i nigdy nie udzielił żadnego wywiadu a jedyna sytuacja, w której komentuje zdarzenie, jest sala rozpraw. 

Basia Szafraniec – Świętochłowice 

Śmierć Basi Szafraniec niewątpliwie była wielką tragedią, która rozegra się w 2021 roku w Katowicach. Młoda dziewczyna pochodziła z miasta Świętochłowice położonego na południu Polski, na Górnym Śląsku znajdującego się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Basia Szafraniec była matka dwójki małych dzieci 2,5-letniej dziewczynki i 7-miesięcznego chłopczyka i ze względu na osierocone dzieci mieszkańcy Świętochłowic na portalu zrzutka.pl zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla dzieci. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a pieniądze wpłacali nie tylko mieszkańcy Świętochłowic, ale także całej polski. Jednak po dostaniu się do prasy nagrania z zabójstwa dziewczyny w internecie wylała się fala hejtu i nienawiści dlatego zbiórka została wstrzymana. 

Basia Szafraniec – rodzice 

Rodzina Basi Szafraniec nie umie poradzić sobie ze śmiercią dziewczyny. Rodzice i partner pogrążyli się w żałobie i rozpaczy po tej tragedii. Pierwszym wydarzeniem, kiedy bliscy Basi Szafraniec musieli zmierzyć się z opinią publiczną, był pogrzeb, który zgromadził ponad 500 osób. Mama dziewczyny nie wytrzymała napięcia i w połowie mszy opuściła kościół a partner i tato dziewczyny cały pogrzeb płakali, zasłaniając twarz. Tragiczny jest także dalszy ciąg tej historii, albowiem zdjęcia i filmy ze zwłokami 19-letniej Basi Szafraniec krążą po sieci a internauci bezlitośnie hejtują je i drwią z ofiary. Rodzina Basi Szafraniec nie potrafi poradzić sobie z nienawiścią i podłością jaka dotyczy nieżyjącej już dziewczyny.

Basia Szafraniec – nie żyje

Fakt jest taki, że 19-letnia Basia Szafraniec nie żyje, młoda matka zginęła przejechana przez autobus. Bliscy nie umieją pogodzić się ze stratą, a zdjęcia zwłok Basi Szafraniec krążą po sieci. Przez pewien czas udostępniane było także nagranie śmierci dziewczyny. Internauci hejtowali i obrażali dziewczynę na jej koncie w mediach społecznościowych, pomimo że wiedzieli, iż nie żyje. Zachowanie opinii publicznej jest okropne i niezrozumiałe, tym bardziej że Basia Szafraniec ma dzieci i możliwe, że one kiedyś znajdą zdjęcia z zabójstwa swojej mamy.

Reklama