Anna Komornicka – kto to, wiek, wzrost, partnerka, żona Zamachowskiego, PASSA, Wikipedia

Anna Komornicka - kto to, wiek, wzrost, partnerka, żona Zamachowskiego, PASSA, Wikipedia

Mało kto zna Annę Komornicką, dlatego dzisiaj opowiemy o niej. Dowiecie się, kim jest Anna Komornicka? Poznacie jej wiek i związki. Czy można znaleźć ją na Wikipedii i kim jest z zawodu? 

Anna Komornicka – kto to? 

Anna Komornicka to założycielka Agencji Aktorskiej PASSA, która w latach 90 była jedną z pierwszych agencji na naszym rynku i do dzisiaj opiekuje się największymi gwiazdami polskiej telewizji takimi jak np. Anna Seniuk, Jan Piechociński czy Olaf Lubaszenko. Anna Komornicka całe swoje życie zawodowe związała z mediami, ale okazuje się, że także życie prywatne miało związek z jej pracą, ponieważ Anna Komornicka była pierwszą żoną aktora Zbigniewa Zamachowskiego, który zresztą też należał do jej agencji. W 1995 roku była menadżerem castingów oraz drugim reżyserem przy produkcji kultowego filmu „Młode Wilki”. O Annie Komornickiej można było usłyszeć także w kontekście romansu z wokalistką Magdą Femme. Agentka bardzo dba o prywatność, nie prowadzi kont w mediach społecznościowych, nie udziela wywiadów, nie pozuje do zdjęć, jednym słowem żyje w cieniu swoich klientów i wygląda na to, że odpowiada jej taka kolej rzeczy. 

Anna Komornicka – wiek, wzrost 

O Annie Komornickiej wiadomo mało pewnie za sprawą tego, że nie jest obecna ani w mediach, ani w internecie. Wiemy jedynie, że urodziła się w 1970 roku i jako 20-latka poznała swojego byłego męża Zbigniewa Zamachowskiego. Na zdjęciach udostępnionych w sieci, choć trzeba podkreślić, że jest ich dosłownie kilka, można zobaczyć, że Anna Komornicka jest średniego wzrostu około 165-168 cm. Piękna niebieskooka blond 53-latka jest w świetnej formie fizycznej i wygląda zjawiskowo. I tak naprawdę to prawie wszystkie informacje, które można uzyskać o Annie Komornickiej. 

Sprawdź również – Denis Załęcki – kto to, wiek, wzrost, ojciec, partnerka, skąd pochodzi, Wikipedia

Anna Komornicka – partnerka 

W mediach zawrzało, gdy Michał Wiśniewski wyjawił, że jego była żona, jest w związku lesbijskim z menadżerką Anną Komornicką. Okazało się, że faktycznie Magda Femme mieszkała z Anną Komornicką, jednak nigdy nie skomentowała publicznie tego faktu, podkreślając, że łączy je przyjaźń. W kuluarach mówiono także, że Anna Komornicka pomagała w wychowaniu córki piosenkarki i ten fakt także budził dużo kontrowersji, bo wspomniany już Micha Wiśniewski wyjawił, że dziecko zostało poczęte metoda in vitro. Jaka jest prawda, tego nie wiemy, bo Anna Komornicka chroni swoją prywatność i rzadko udziela się w mediach, a Magda Femme jest w związku z mężczyzną. 

Anna Komornicka – żona Zamachowskiego 

Anna Komornicka i Zbigniew Zamachowski poznali się w 1988 roku na przyjęciu u wspólnej znajomej Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej. Para od razu wpadła sobie w oko, dlatego Anna była także gościem na imprezie sylwestrowej aktora. We wspomnieniach Zbigniew Zamachowski pisze, że zachwyciła go uroda i wrażliwość Anny Komornickiej i pomimo że dzieliła ich duża różnica wieku,  postanowili być razem. Oboje marzyli o skromnym ślubie jednak ze względu, że Anna Komornicka z racji prowadzenia agencji była znana w środowisku aktorskim, a Zbigniew Zamachowski był już sławny, ich ślub odbył się z pompą. 

Tłumy znanych gości prawie zablokowały Pałac Ślubów, w którym odbywała się ceremonia. Po 3 latach para rozwiodła się, jednak w przyjaźni i konsekwentnie nie skomentowali powodów rozstania. Parę lat temu obecna wówczas żona Zamachowskiego wyjawiła, że para miała dziecko, jednak syn Jasiu zmarł przedwcześnie i pochowany jest wraz z ojcem aktora. Anna Komornicka i Zbigniew Zamachowski na pewno mają ze sobą dobre stosunki, o czym świadczy fakt, w jaki sposób aktor opisał pierwszą żonę w swojej książce. 

Sprawdź również – Karolina Rosińska – kim jest, wiek, wzrost, pierwszy mąż, Piotr Bukowiecki, co robi?

Anna Komornicka – PASSA

Agencja aktorska PASSA została założona przez Annę Komornicką i jej matkę Małgorzatę Komornicką. Jest pierwszą agencją powstałą w Polsce a na chwile obecną największą reprezentujące najpopularniejszych artystów. Na swojej stronie internetowej agencja PASS podaje, że dziennie wspiera około 250 aktorów i aktorek. Anna Komornicka wraz z zespołem zapewnia kompleksową opiekę swoim klientom od negocjowania umów do pełnej obsługi prawnej a w niektórych przypadkach także mentalnej. Anna Komornicka w jednym z wywiadów wspomniała także, że firma ciągle się rozwija, aby spełniać oczekiwania swoich wymagających klientów. Zespół agencji często  odpowiada też za social media artystów. Agencja współpracuje z reżyserami, ludźmi sztuki i muzyki zarówno z Polski,  jak i Europy. 

Anna Komornicka – Wikipedia 

Wikipedia o Annie Komornickiej nie wie nic i w sumie można było się spodziewać takiej sytuacji, bo internet ogólnie mało jest pomocny w temacie Anny Komornickiej. Jedyna wzmianka w Wikipedii o kobiecie a właściwie podane tylko jej imię i nazwisko znajduje się w życiorysie Zbigniewa Zamachowskiego jej pierwszego męża i wydaje się, że sytuacja raczej się nie zmieni i nie ma co liczyć, że Wikipedia dopisze Annę Komornicką do swojego zbioru haseł.

Reklama