Bliźniaczki Olsen – wiek, wzrost, małe, filmy i seriale, co się z nimi dzieje?

Bliźniaczki Olsen - wiek, wzrost, małe, filmy i seriale, co się z nimi dzieje (1)

Mary-Kate i Ashley Olsen stawały się sławne jako dzieci grając w popularnym serialu “Pełna chata”. Choć kontynuowały karierę aktorską, w 2009 roku postanowiły zakończyć ją i skoncentrować się na biznesie modowym oraz walki z uzależnieniami. Ostatnio, Mary-Kate przeszła przez rozwód z Olivierem Sarkozym, a Ashley jest w związku z artystą Louisem Eisnerem, który jednak nie wykazuje chęci wzięcia ślubu.

Bliźniaczki Olsen – co się z nimi dzieje?

Mary-Kate i Ashley Olsen, znane także jako bliźniaczki Olsen, są dobrze znane ze swojej roli w popularnym serialu dla dzieci “Pełna chata”. Ich talent i uroda zapewniły im szeroką popularność w młodym wieku, a ich nazwiska stały się symbolem młodej i wschodzącej gwiazdy Hollywood.

Niestety, gdy siostry dorastały, ich życie prywatne zaczęło przysparzać im problemów. Zostali uwikłane w świat show-biznesu, który był pełen niebezpieczeństw i pokus. Mary-Kate i Ashley stały się częścią tego środowiska, co z czasem doprowadziło do poważnych problemów zdrowotnych i emocjonalnych.

Jednym z największych problemów, z którymi borykały się bliźniaczki, były uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Wielokrotnie były widziane pijane i zdenerwowane, co zaniepokoiło ich fanów. Mary-Kate zmagała się także z anoreksją, co było wynikiem presji, jaką odczuwała ze strony branży filmowej, aby utrzymać szczupłą sylwetkę.

Bliźniaczki Olsen miały również kłopoty z życiem prywatnym. Obie miały kilka romansów, które stały się tematem plotek w mediach. Jednym z nich było związku Mary-Kate z Olivierem Sarkozy, który okazał się bardzo kontrowersyjny ze względu na różnicę wieku między nimi.

Mimo tych trudności, bliźniaczki nadal utrzymują swoją pozycję w branży rozrywkowej. Mary-Kate i Ashley założyły własną markę mody, która stała się bardzo popularna wśród młodych kobiet. Z powodzeniem udowodniły, że mają talent i umiejętności poza grą aktorską.

W ostatnim czasie bliźniaczki Olsen zdecydowały się wycofać z życia publicznego i skupić na swoich prywatnych sprawach. Obie poświęcają się pracy w branży mody i projektują własne kolekcje. Mimo że ich droga życiowa była trudna, bliźniaczki Olsen pokazują, że można wyrwać się ze świata show-biznesu i zrobić coś pożytecznego i wartościowego.

Sprawdź również – Zenon Laskowik – kim jest, wiek, wzrost, życie prywatne, rodzina, żona, dzieci, czy żyje?

Bliźniaczki Olsen – wiek, wzrost

Mary-Kate Olsen urodziła się 13 czerwca 1986 roku w Stanach Zjednoczonych i obecnie ma 36 lat. Znak zodiaku, pod którym się urodziła to Bliźnięta. Jest znana z tego, że jest jedną z “chudych bliźniaczek Olsen”. Jej wzrost wynosi 157 cm, a waga to 49 kg. Jej wymiary to 34″ w biuście (87 cm), 24″ w talii (61 cm) oraz 34″ w biodrach (87 cm). Nosząc biustonosz, jej rozmiar to 32B, a rozmiar buta to 5 w USA lub 35,5 w UE. Mary-Kate ma blond włosy i niebieskie oczy.

Bliźniaczki Olsen – małe

Mary-Kate i Ashley Olsen zaczęły swoją karierę na małym ekranie, gdy miały zaledwie trzy miesiące. Grały w reklamach i w wieku dziewięciu miesięcy dołączyły do obsady popularnego serialu “Pełna chata”, w którym wcielały się na zmianę w rolę najmłodszej córki głównego bohatera. Siostry Olsen stały się ulubienicami widzów, szczególnie za sprawą komedii familijnych, które zyskały dużą popularność w latach 90. Jednak po angażach w kilkunastu filmach i serialach, a także trudnym okresie dojrzewania, siostry zrezygnowały z kariery filmowej i skupiły się na innych projektach. Ich życie prywatne było obiektem zainteresowania mediów, a siostry Olsen były podejrzewane o używanie narkotyków, anoreksję oraz miały kontrowersyjny romans z Heathem Ledgerem. Mimo to, w jednym z wywiadów, Ashley zapewniła, że praca w show-biznesie sprawia im dużo frajdy i nie zamierzają przestać, dopóki nie przestaną się bawić.

Bliźniaczki Olsen – filmy i seriale

Bliźniaczki Olsen to znane bliźniaczki aktorki, które zyskały popularność w latach 90. Dzięki swoim uroczym rolom w serialu “Pełna chata”, a także w kilkunastu filmach, zyskały status gwiazd i fanów na całym świecie. Poniżej znajduje się wykaz filmów i seriali, w których wystąpiły jako para, a także filmy, w których pojawiły się jako samodzielne aktorki:

Filmy i seriale z bliźniaczkami Olsen:

 • “Pełna chata” (Full House) – serial, w którym występowały przez osiem lat
 • “Dzieci Hollywoodu” (Growing Up In Hollywood) – serial dokumentalny z 1993 roku
 • “Przygody Mary-Kate i Ashley” (The Adventures of Mary-Kate & Ashley) – seria filmów dla dzieci z lat 1994-1998
 • “Zaproszenie do Mary-Kate i Ashley na imprezę” (You’re Invited to Mary-Kate & Ashley’s Party) – seria filmów dla dzieci z lat 1995-1999
 • “Bliźniaczki” (Two of a Kind) – serial z 1998 roku
 • “Jak dwie krople wody” (So Little Time) – serial z 2001 roku
 • “Mary-Kate i Ashley w akcji!” (Mary-Kate and Ashley in Action!) – serial animowany z lat 2001-2002

Filmy z samodzielnymi rolami Mary-Kate Olsen:

 • “Dziewczyna z fabryki” (Factory Girl) – film z 2006 roku
 • “Trawka” (Weeds) – serial z 2007 roku
 • “Kim jest Samantha?” (Samantha Who?) – serial z 2008 roku
 • “The Wackness” – film z 2008 roku
 • “Bestia” (Beastly) – film z 2011 roku
 • “Scatter My Ashes at Bergdorf’s” – film dokumentalny z 2013 roku.
Reklama