Damian Olszewski YouTube – kim jest, wiek, wykształcenie, opinie, Wikipedia

Damian Olszewski YouTube – kim jest, wiek, wykształcenie, opinie, Wikipedia (1)

YouTube to platforma, na której znajduje się szereg cennych publikacji oraz filmów, dzięki którym można poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie, natomiast za tymi publikacjami stoją YouTuberzy, którzy są odpowiedzialni za stworzenie i udostępnienie takich materiałów video. Na naszym portalu omawialiśmy szereg różnych autorów, w tym m.in. Karola Wiśniewskiego „Friza”, czy chociażby „Blowek”, natomiast te osoby tworzą content bardziej skierowany dla rozrywki. My w dzisiejszym wpisie skupimy swoją uwagę wokół Damian Olszewskiego, który udostępnia na swoim kanale YouTube publikacje, które są poświęcone stricte tematyce finansowej.

Przede wszystkim Damian Olszewski to osoba, która zyskała w szybkim czasie dużą popularność, a to wszystko dzięki rzetelnym i naprawdę ciekawym publikacjom. Natomiast wiele osób zastanawia się nad tym kim jest Damian Olszewski, w jakim jest wieku, jakie jest jego wykształcenie i co wskazują opinie krążące na forum o jego publikacjach video. My wychodząc naprzeciw temu, postanowiliśmy opisać jego sylwetkę i odpowiedzieć na nurtujące pytania, jakie zadawane są przez jego fanów w sieci.

Damian Olszewski – kim jest?

W takim razie, kim jest Damian Olszewski znany i szanowany przez wielu YouTuber, który jest odpowiedzialny za tworzenie ciekawych i wartościowych publikacji? Aby odpowiedzieć na to pytanie, posłużyliśmy się dostępnymi informacjami, jakie udostępnia on na swoim kanale YouTube i na swojej oficjalnej stronie internetowej oraz na LinkedIN. Przede wszystkim Damian Olszewski jest twórcą swojego kanały o nazwie „Damian Olszewski – Praktycznie o Pieniądzach”, który obecnie posiada ponad 440 000 subskrybentów a sam kanał wygenerował wyświetlenia na poziomie 58 302 215 i to wszystko w zaledwie trzy lata!

Jest to naprawdę całkiem ciekawy wynik. Natomiast kim jest dokładnie Damian Olszewski? Jak sam wskazuje jest to praktyk biznesu, inwestor, oraz dziennikarz i ekspert telewizyjny. Jego główną misją jest to, aby przekazywać wiedzę i swoje doświadczenie osobom, które nie mają styczności z finansami oraz inwestowaniem. W swoich publikacjach i materiałach wideo wyjaśnia to, jak działają rynki finansowe i co robić, aby pomnażać swój majątek. Dodatkowo omawia szereg ciekawych kwestii odnoszących się do tematyki przedsiębiorczości. W odpowiedzi na pytanie, kim jest Damian Olszewski, warto wspomnieć o tym, że jest to naprawdę rzetelna osoba, która w ciekawy i płynny sposób przekazuje swoją wiedzę i edukuje swoich widzów na temat branży finansowej.

Damian Olszewski z pewnością może zszokować swoją wiedzą niejedną osobę, dodatkowo jest on również w dość młodym wieku, w dalszej części wpisu wyjawimy jego dokładny wiek.

Damian Olszewski swój kanał założył 4 września 2019 i od tamtej pory rozwija się w zastraszająco szybkim tempie w Internecie. Posiada on również profil na Instagramie, na którym codziennie zamieszcza ciekawe relacje i posty, które również odnoszą się do tematyki finansowej i inwestowania. Jego profil na Instagramie nazywa się @damianolszewski.official i posiada 92 000 followersów i udostępnił do tej pory 721 postów.

Sprawdź również – Guzior YouTube – kto to jest, wiek, wzrost, wywiad, koncerty 2022, dziewczyna, skąd jest?

Damian Olszewski – wiek

Jego olbrzymie zasięgi zarówno na Instagramie jak i na YouTube sprawiają, że wiele osób zastanawia się nad tym, w jakim wieku jest Damian Olszewski. Nic w tym dziwnego nie ma, ponieważ jako naród jesteśmy osobami nie tylko wścibskimi, ale i również lubimy tego rodzaju informacje, które najczęściej odnoszą się do prywatnych sfer życia znanych osób.

Zatem, przechodząc do sedna pytania, Damian Olszewski YouTuber o którym mowa, jest aktualnie w wieku 31 lat i  jego data urodzenia to 1991 rok.

Damian Olszewski – wykształcenie

Inną kwestią odnoszącą się do omawianej postaci i sylwetki Damiana Olszewskiego ejst pytanie o jego wykształcenie. Z pewnością jest to dość ciekawe pytanie, ponieważ jego materiały zlokalizowane zarówno na Instagramie, jak i na YouTube przepełnione są merytoryczną i rzetelną treścią. Jeżeli chodzi o kwestię związaną z wykształceniem, w tym celu udaliśmy się na jego profil na LinkedIN i jego oficjalny kanał.

Jeżeli chodzi o jego dokładnie wykształcenie, nie ma zbyt wielu informacji, natomiast można wywnioskować na podstawie jego doświadczenia zawodowego, że ukończył studia Finanse i Rachunkowość. Natomiast warto podkreślić fakt, że posiada szereg prestiżowych licencji i certyfikatów, które wzbogacają jego i wykształcenie, w związku z tym warto wymienić tutaj ukończone kursy i szkolenia:

  • Certyfikat IFS Level 3 w zakresie doradztwa i praktyki w zakresie kredytów hipotecznych, które uzyskał w Instytucie Usług Finansowych w 2016 roku.
  • Damian Olszewski ukończył szereg szkoleń w tematyce doradztwa finansowego.
  • Dodatkowo warto tutaj wymienić kursy odnoszące się do influencerów.

Wszystkie dokładne dane odnośnie wykształcenia znaleźć można na jego profilu LinkedIN.

Sprawdź również – „Hejka tu Lenka” YouTube – wiek, wzrost, Wikipedia, ile zarabia, gdzie mieszka?

Damian Olszewski – opinie

Co mówią pojawiające się opinie na forum odnośnie działalności, jaką prowadzi Damian Olszewski? W tym celu warto udać się na jego oficjalny kanał na YouTubie i wystarczy otworzyć zakładkę z sekcją komentarzy. Pod każdą publikacją znaleźć można szereg pozytywnych opinii, które wystawiane są przez jego subskrybentów, najczęściej opinie odnoszą się do rzetelnego i merytorycznego przekazu.

Często wskazuje się w opiniach, że Damian Olszewski to osoba, która przygotowuje każdy materiał ze szczególną dokładnością i starannością. Musimy sami również przyznać, że jego każdy odcinek, jaki pojawia się na jego profilu jest naprawdę bardzo dobrej jakości, z dużą przyjemnością oglądamy jego każdy odcinek.

W związku z tym warto podkreślić, że Damian Olszewski to osoba nie tylko wykształcone, w młodym wieku, ale i również taka, która myśli w niestandardowy sposób i dzieli się swoją wiedza z innymi.

Damian Olszewski – BizON

Damian Olszewski na swoim kanale na YouTube prowadzi co jakiś czas kilka różnych projektów, które odnoszą się do różnej tematyki. BizON to projekt, który obecnie zyskuje największą popularność i jest prowadzony już od kilku miesięcy. Przede wszystkim projekt BizON odnosi się do kwestii związanej z biznesem, a dokładnie polega na tym, aby wyjaśnić widzom to, jak działa dokładnie pieniądz w świecie finansowym. Dodatkowo projekt BizON porusza wiele ważnych kwestii z zakresu biznesu, inwestowania i finansów. Można zdobyć naprawdę cenną wiedzę oglądając jego kanał.

Damian Olszewski – Wikipedia

W sieci pojawia się masa zapytań typu – Damian Olszewski Wikipedia, ponieważ jest to osoba, która zyskuje z dnia na dzień coraz to większą popularność, normalną kwestią są takie zapytania. Tym bardziej chodzi tutaj o platformę Wikipedia, która zawiera szereg różnych informacji o znanych postaciach. Niejeden YouTuber posiada swój wpis i życiorys na Wikipedii. Jak jest w przypadku Damiana Olszewskiego? Na chwilę obecną Wikipedia nie publikuje żadnego wpisu na jego temat, natomiast w takim tempie, jak działa ta osoba, to uważamy, że jest to tylko kwestia czasu, zanim znajdziemy o nim wpis na platformie Wikipedia. 

Reklama