Guzior YouTube – kto to jest, wiek, wzrost, wywiad, koncerty 2022, dziewczyna, skąd jest?

Guzior YouTube - kto to jest, wiek, wzrost, wywiad, koncerty 2022, dziewczyna, skąd jest (1)

Show-biznes jest niezwykle specyficznym środowiskiem. Nie każdy artysta potrafi sobie tam poradzić, ponieważ presja oraz czasami niezdrowa konkurencja nie dla każdego jest do wytrzymania. Świat social mediów dodatkowo komplikuje możliwość spokojnego rozwoju, ponieważ wystarczy jeden fake news i wszystko może stanąć pod znakiem zapytania.

Coraz więcej jest młodych wykonawców, którzy mają niezwykle duży talent. Dzięki nowoczesnym technologią mogą promować swoją twórczość w różnych miejscach. Do najpopularniejszego należy oczywiście YouTube, ale także Instagram, TikTok oraz Facebook. 

Do takich osób należy Guzior. Młody, obiecujący artysta zbiera coraz większą ilość fanów. Z tego względu w dzisiejszym artykule opisujemy, kto to jest Guzior. Zdradzamy także ile lat ma Guzior, sprawdzamy, jaki jest wzrost Guziora, skąd jest. Zgłębiamy temat wywiadu z Guziorem i podpowiadamy, kiedy organizowane są koncerty 2022 Guziora. Na koniec sprawdzamy, czy Guzior ma dziewczynę. 

Sprawdź również – Najjjka TikTok – kto to jest, wiek, chłopak, matka, Ukraina, o co chodzi, Wikipedia

Guzior – kto to jest?

Świat social mediów bezustannie się rozwija. Dzięki temu wiele osób może zaprezentować swoje talenty. Za pośrednictwem internetu każdy może ułatwić sobie swój start artystyczny. 

Dzięki działalności na YouTube swoją karierę rozwija Guzior. Nie wszyscy znają tego młodego człowieka, dlatego zdradzamy, kto to jest oraz czym się zajmuje. 

Prawdziwe imię i nazwisko Guziora to Mateusz Bluza. Guzior jest polskim raperem oraz autorem tekstów. Jego kariera rozpoczęła się w 2012 roku i z roku na rok chłopak zdobywa coraz szerszą publiczność. Guzior współpracuje z wydawnictwem QueQuality oraz EviltwinCorp. 

Na swoim koncie Guzior ma już nagrodę kooperacji roku oraz singla roku w Popkillery 2021 za album „Fala”, oraz nagrodę Lech Polish Hip-Hop Music Awards w kategorii singiel roku, featuring roku. Dodatkowo Guzior był nominowany do wielu innych tytułów.

Kariera Guziora jest oparta wyłącznie o jego twórczość, ponieważ mężczyzna sam komponuje swoje utwory, które zdaniem wielu osób, są naprawdę dobre. Guzior chętnie nagrywa kawałki z udziałem innych wykonawców, do tej pory zaśpiewał już ze Szpakiem, ReTo, Deys, Quebonafide, Kukonem, Słoniem.

Guzior jest młodym wykonawcą, jednak posiada coraz większą popularność. Kanał na YouTubie ma już 56,5 tys. subskrybentów. 

Guzior YouTube - kto to jest, wiek, wzrost, wywiad, koncerty 2022, dziewczyna, skąd jest (1)

Guzior – wiek, wzrost

Wiek Guziora jest pożądaną informacją, ponieważ raper z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większą ilość sympatyków. To ile lat ma młody, znakomicie rokujący wykonawca najbardziej interesuje jego fanów. Nie tylko oni są zainteresowani takim informacjami, ponieważ Guzior jest autorem tekstów, dlatego jego popularność nabiera tempa. 

Wiek Guziora na szczęście jest jawną informacją, co bardzo cieszy wszystkich zainteresowanych. 

Guzior urodził się 16 lipca 1992 roku, młody 30-letni raper z pewnością zostanie na scenie na dłużej. 

Wiek Guziora nie jest jedyną wyszukiwaną informacją, wiele osób wyszukuje treści dotyczących wzrostu rapera. W tej kwestii nie będzie tak łatwo, ponieważ Guzior nie publikuje takich informacji. Jak udało się nam ustalić Guzior ma 195 cm wzrostu. 

Guzior – skąd jest, gdzie mieszka?

Guzior w sieci pojawiał się nagle. Jego twórczość bardzo szybko przypadła ludziom do gustu, dlatego jego kariera rozwija się dosyć szybko. 

Jest wiele pytań o rapera, następnym często zadawanym jest to skąd jest Guzior. Gdzie się urodził oraz gdzie przebywa. 

Guzior pochodzi z miasta krasnali, czyli z Wrocławia. Czasami można usłyszeć, że jego pochodzenie oraz znaczenia miasta Wrocław przynosi mu szczęście. 

Guzior – wywiad

Twórczość Guzior jest wyjątkowa, raper ma swój oryginalny styl, przez co liczna grupa zwolenników uwielbia jego kawałki. Guzior budzi ogromne zainteresowanie, jednak rozmowa z nim nie jest taka prosta. Guzior rzadko kiedy zgadza się na wywiady, ponieważ jak sam mówi, robi muzykę, która płynie z jego serca. Nie nagrywa swoich kawałków dla sławy, chce trafić ze swoją pasją do wielu osób. 

Prowadzi swój kanał na YoUTubie poświęcony muzyce. Czasami możecie obejrzeć Guziora na vlogach, jednak tam również nie mówi zbyt wiele na swój temat. Podczas jednej rozmowy, na którą Guzior się zgodził odsłonić rąbek tajemnicy o twórczości. 

Jak sam przyznaje, wszystkie swoje kawałki tworzy na trzeźwo, nie potrzebuje żadnych używek oraz wzmacniaczy. Jest młodym niezwykle uzdolnionym artystą, co możecie posłuchać na jego kanale. 

Wywiad z Guziorem odbył się podczas transmisji live. Prowadzącym był  Yurkosky, który przez ponad 50 minut zadawał różne pytania. Guzior nie jest osobą otwartą, jednak podczas tamtego wywiadu zdradził kilka ciekawych faktów. Cały wywiad z Guziorem możecie obejrzeć na cda. 

Sprawdź również – „Hejka tu Lenka” YouTube – wiek, wzrost, Wikipedia, ile zarabia, gdzie mieszka?

Guzior – dziewczyna

Życie prywatne Guziora nie jest pokazywane w mediach. Bardzo mało informacji znajdziecie na portalach plotkarskich, ponieważ Guzior dba o swoją prywatność oraz spokojną głowę. Dziewczyna Guziora wzbudza zaciekawienie, ponieważ fani chętnie poznaliby wybrankę rapera. 

Niestety w sieci nie znajdziecie informacji, kto jest dziewczyną Guziora. Z całą pewnością raper takie informacje zostawia dla siebie. 

Guzior – koncerty 2022

Bilety na koncerty Guziora sprzedają się w zawrotnym tempie. Raper w 2022 roku zaplanował kilka koncertów na okres wakacyjny, kiedy to w lipcu wystąpił w Opolu oraz w sierpniu w Warszawie i Poznaniu. Z tego względu już niestety nie dostaniecie na nie biletów. Koncerty Guziora w 2022 roku na tę chwilę nie są planowane, artysta obecnie pracuje nad nowymi kawałkami. 

Reklama