Dawid Jasper – kim jest, wiek, wzrost, waga, choroba, Twitch, gdzie mieszka?

Dawid Jasper - kim jest, wiek, wzrost, waga, choroba, Twitch, gdzie mieszka

Kiedyś mówiono, że internet to przyszłość. Dzisiaj wiadomo już, że stał się główną platformą rozwoju praktycznie każdej sfery życia. Czas koronawirusa spowodował, że stał się on głównym ośrodkiem informacji, biznesu, zdrowia. Bez wątpienia media dały wielkie możliwości rozwoju i zarabiania twórcom internetowym. Właśnie w taki sposób zaczął wyrażać siebie Dawid Jasper. Postaramy się odpowiedzieć na kilka pytań, a dokładniej, kim jest Dawid Jasper, jaki jest jego wzrost, wiek, waga. Co można powiedzieć o jego chorobie i Twitch, a także skąd pochodzi. 

Dawid Jasper – kim jest? 

W takim razie, kim jest Dawid Jasper? Zapewne większość nastolatków doskonale wie, kto to jest Dawid Jasper jednak dla tych, którzy nie do końca wiedzą o kim mowa, wyjaśniamy, że Dawid Jasper a właściwie Dawid Wójcik to popularny Youtuber, twórca internetowy. Prowadzi swój kanał, na którym publikuje muzykę w tym także, w dużej mierze swojego autorstwa utwory. Udostępnia również streamy i nagrania na żywo. Raper ma dość oryginalny wygląd, a niektórzy zarzucają mu brak dbania o siebie, zwłaszcza że występuje w internecie.

Sprawdź również – Wojan YouTube – kim jest, imię i nazwisko, wiek, wzrost, gdzie mieszka, Wikipedia

Dawid Jasper – wiek 

O youtuberze nie ma zbyt wiele informacji w internecie. Na swoim profilu instagramowym Dawid Jasper publikuje śmieszne filmiki i zdjęcia, jednak robi to w taki sposób, że trudno rozszyfrować, co jest prawdą a co żartem. Z informacji zamieszczonych w internecie wynika, że Dawid Jasper ma 34 lata, choć to także nie jest pewne, gdyż raper został już o to parę razy zapytany i zawsze podawał inną liczbę lat. Jednak patrząc na zdjęcia youtubera,  można powiedzieć, że jest w średnim wieku. Czy celowo wprowadza w błąd swoich followersów? Wydaje się, że to raczej wynik jego upośledzenia. 

Dawid Jasper – wzrost, waga 

DO tej pory udało nam się ustalić to, kim jest Dawid Jasper, i w jakim jest wieku. Co wiadomo na temat wzrostu i wagi tej znanej osoby? Co do wzrostu Dawida Jaspera sytuacja jest podobna, nie ma żadnych informacji na ten temat, jednak ze zdjęć umieszczanych w internecie wydaje się, że Dawid Jasper jest średniego wzrostu. Jeżeli chodzi o wagę, to tu także jest problem z ustaleniem. Dawid Jasper nie podaje takich informacji, a w tej kwestii internet milczy. Natomiast postanowiliśmy przejrzeć głębiej fora internetowe i udało nam się ustalić, że Dawid Jasper ma 182 cm wzrostu i wagę 95 kg.

Dawid Jasper – choroba 

W kwestii choroby Dawida Jaspera jest wiele teorii. Sam youtuber w jednym ze swoich filmików opowiadał o tym, że jest chory, cierpi na niepełnosprawność umysłową w stopniu umiarkowanym, a co za tym idzie, ma choroby serca i układu nerwowego. Dawid Jasper ma problemy z zębami, a tak właściwie prawie ich nie ma i możliwe, że jest to właśnie skutkiem jego leczenia, które jak sam wspomniał, jest bardzo drogie. W internecie pojawił się nawet pomysł zrzutki na implanty zębów dla rapera. Na jednym z portali przeczytać można także, że Dawid Jasper ma zespół Aspergera. 

To zaburzenia rozwoju umysłowego utrudniające kontakt z innymi ludźmi. Osoby chore postrzegają rzeczywistość inaczej, używają prostego języka i nie rozpoznają ironii i sarkazmu. Czy to prawda? Nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że streamer jest specyficzną osobą a sposób, w jaki prowadzi swoje profile internetowe, może na to wskazywać. Zdarza się także, że Dawid Jasper ma problemy z wysławianiem się i czytaniem. 

Sprawdź również – Kaluch YouTube – kim jest, imię i nazwisko, wiek, dziewczyna, gdzie mieszka, Wikipedia

Dawid Jasper – Twitch 

Pierwsze ślady obecności Dawida Jaspera w internecie pochodzą z 2012 roku, jednak popularność zdobył dopiero w 2017 roku, kiedy to zaczął intensywnie streamować w sieci. Często zdarza się, że umieszczane przez niego treści i filmiki są blokowane przez administratorów, gdyż zostają uznane za nieodpowiednie i prawdopodobnie dzieje się to właśnie za sprawa choroby youtubera, która, nie poddaje żadnej cenzurze swoich filmików. 

Dawid Jasper występuje najczęściej na portalach internetowych takich jak: Facebook, Twitch, Dlive oraz Youtube. Jakie treści znajdują się na jego social mediach? Odpowiedź nie jest łatwa, ponieważ jest to mieszanka rozmaitych tematów. Czasami streamuje różne gry w sieci, innym razem na live występuje choćby z tatą. Największą popularność Dawidowi Jasperowi przyniosła współpraca z Tubsonem, znanym streamerem. Na platformie Twitch udostępnia relacje na żywo, jedna z nich osiągnęła nawet rekordową oglądalność, a mianowicie 3870 osób śledziła jego poczynania, a 1900 polubiło. To bardzo dobry wynik w serwisie internetowym Twitch.

Dawid Jasper – gdzie mieszka? 

Znany streamer Dawid Jasper urodził się i mieszka w Pabianicach w województwie łódzkim. Jak sam wspominał nieraz mieszka w bloku razem z tatą Ryszardem, który także czasami gościnnie pojawia się na live syna. Co do rodzeństwa Dawida Jaspera to nie ma pewności, bo youtuber na Instagramie zamieścił zdjęcie brata, przynajmniej tak, je podpisał, a innym razem zdjęcie z młodości z siostrami. Jednak podczas jednej ze swoich relacji na żywo opowiedział o ciężkiej chorobie mamy, która przegrała walkę z rakiem i nie żyje. Dawid Jasper wspomniał wtedy, że mieszka sam z ojcem.

Reklama