Aleksandra Janiec – kim jest, wiek, wzrost, mąż, ciąża, dzieci, Wikipedia

Aleksandra Janiec - kim jest, wiek, wzrost, mąż, ciąża, dzieci, Wikipedia

Podziwiamy ludzi, którzy spełniają swoje marzenia, pną się po szczeblach kariery i do wszystkiego doszli własną pracą. Inspirują nas historie o wielkich karierach zaczynanych od zera. Pokazują nam, że marzenia się spełniają. W tym artykule opowiemy właśnie o takiej kobiecie, która dzięki swojej determinacji i silnej woli dotarła na szczyty. Dowiecie się, kim jest Aleksandra Janiec, ile ma lat, wzrostu, czy ma męża, dzieci co z jej ciąża i odnajdziecie ja na Wikipedii. Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Aleksandra Janiec – kim jest? 

Aleksandra Janiec to dziennikarka i prezenterka od lat związana z mediami. W styczniu zadebiutowała w programach telewizji Polsat, do której przeszła po wieloletniej współpracy z grupą TVN. Prezenterka poza pracą na wizji mocno angażuje się i współtworzy programy telewizyjne. Niewątpliwie Aleksandra Janiec zachwyca urodą, co w sumie nie powinno dziwić, bo już jako nastolatka rozpoczęła karierę modelki. Brała udział w konkursach piękności oraz chodziła na wybiegach. 

Aleksandra Janiec od czasów liceum wiedziała, że chce pracować w mediach i konsekwentnie realizowała swoje marzenia. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i rozpoczęła pracę w telewizji. Piękna i inteligentna dziennikarka ceniona jest przez współpracowników, którzy mówią o jej profesjonalizmie i oddaniu pracy. Dziennikarka została zauważona i już jako 27-latka prowadziła program informacyjny w TVN24. Prywatnie Aleksandra jest bardzo aktywna fizycznie, uwielbia sporty zimowe, tenisa i jazdę konno. Interesuje się sztuką i architekturą. Aleksandra ma grono swoich wiernych fanów, a jej Instagram obserwuje ponad 10 tysięcy followersów. 

Aleksandra Janiec – wiek, wzrost 

Jakiego jest wzrostu i w jakim wieku jest Aleksandra Janiec? Znana dziennikarka telewizji Polsat Aleksandra Janiec urodziła się w 1986 roku. Pochodząca z miasta Łobez w zachodniopomorskim prezenterka w latach młodości zachwycała urodą, jako 18-latka została Miss Miedwia. W 2003 roku wzięła udział w Look Model Search a w 2004 Miss Pomorza Zachodniego. Młodziutka Aleksandra Janiec nie próżnowała i w 2007 roku zdobyła tytuł Miss Warszawy. Brała udział także w sesjach zdjęciowych do katalogów bielizny, którymi zachwycała wszystkich. Większość osób nie wierzyła, że Aleksandra zostanie dziennikarką i wróżyło jej karierę modelki. 36-letnia Aleksandra Janiec jak przystało, na modelkę jest wysoka, ma 178 cm wzrostu. 

Sprawdź również – Lech Dyblik – kim jest, wzrost, wiek, żona, dzieci, nie żyje, Wikipedia

Aleksandra Janiec – mąż 

Kim jest mąż Aleksandry Janiec, co wiadomo na jego temat? Prezenterka Aleksandra Janiec jest aktywna na swoich social mediach, na których publikuje swoje prywatne zdjęcia i filmiki, jednak próżno szukać na nich mężczyzny u jej boku. Czy Aleksandra Janiec ma męża? To pytanie nurtuje wszystkich jej obserwatorów, prawda natomiast jest taka, że nie wiadomo czy ma męża lub partnera. Zapytana o związki Aleksandra Janiec nie udziela odpowiedzi, więc można domyślać się, że albo nie jest w związku, albo skrzętnie to ukrywa. Także podczas gali i eventów firmowych nigdy nie towarzyszył jej żaden mężczyzna. Ten temat bardzo ciekawi, ponieważ, Aleksandra Janiec jest piękną kobietą i niewątpliwie budzi duże zainteresowanie mężczyzn. Wiele osób zastanawia się jak to możliwe, że prezenterka prawdopodobnie jest singielką. 

Aleksandra Janiec — ciąża 

Czy Aleksandra Janiec jest w ciąży? To powracające jak bumerang pytanie zadają wszyscy zainteresowani życiem dziennikarki. Co jakiś czas pojawiają się w mediach wzmianki albo o mężu, albo rzekomej ciąży Aleksandry Janiec, jednak póki, co żadna z nich nie okazała się prawdą. Także sama zainteresowana konsekwentnie nigdy nie wypowiedziała się na tematy prywatne związane ani z mężem, ani z dziećmi. Strategia dziennikarki wydaje się działać, ponieważ pojawiają się domysły, szybko cichną. Aleksandra Janiec ma niezmiennie od lat nienaganną figurę więc pewnie ciężko by jej było ukryć ciążowy brzuszek. 

Aleksandra Janiec – dzieci 

Nie wiadomo nic, aby Aleksandra, Janiec miała dzieci. W całym internecie nie ma żadnej informacji, wskazującej jakoby dziennikarka była mamą. Na swoich profilach internetowych Aleksandra Janiec nie pokazała nigdy żadnego zdjęcia z dzieckiem czy choćby z wózkiem lub akcesorium dziecięcym, nigdy również nie widziano jej z dzieckiem. Nigdy także sama nie bierze udziału w dyskusjach o dzieciach. Możliwe, że domysły i spekulacje na temat macierzyństwa Aleksandry Janiec wynikają ze stereotypowego założenia, że kobieta w tym wieku powinna mieć już rodzinę. 

Sprawdź również – Siostry Godlewskie – ile ich jest, imiona, wiek, skąd pochodzą, bez makijażu, Wikipedia

Aleksandra Janiec — Wikipedia 

Wikipedia to kopalnia wiedzy, z której codziennie korzysta miliony osób. Mówi się, szukajcie, a znajdziecie, jednak w tym przypadku może nie być tak łatwo, bo w temacie Aleksandry Janiec Wikipedia milczy jak zaklęta. Nie ma zawartych żadnych informacji o dziennikarce. Co prawda o Aleksandrze Janiec można przeczytać w internecie jednak głównie za sprawą przejścia jej z TVN do Telewizji Polsat. Możliwe, że z biegiem czasu oraz rozwojowi kariery Aleksandry Janiec znajdzie się ona na stronie Wikipedii, internetowej encyklopedii.

Reklama