Empikfoto – co to jest, opinie na forum, czas realizacji, ceny

Empikfoto – co to jest, opinie na forum, czas realizacji, ceny (1)

XXI wiek to bez wątpienia wiek internetu, nie ma rzeczy, której nie byłoby można załatwić poprzez takie urządzenia, jak komputer, telefon, czy laptop. Wystarczy prosty dostęp do internetu i świat staje przed nami otworem. Nie ma rzeczy, której nie dałoby się zamówić poprzez parę kliknięć w klawiaturę bądź ekran. Człowiek może zamówić części do samochodu, żywność, więc czemu nie mógłby prostych zdjęć, fotoksiążek lub fotopoduszek?

Dlatego właśnie w tym celu powstał empikfoto. Natomiast, co to tak naprawdę jest za strona, jakie są opinie o niej oraz o fotoksiążkach i fotopoduszkach, ile to tak naprawdę kosztuje? Jak długo trzeba czekać? Na te pytania odpowiemy w poniższym artykule.

Co to jest Empikfoto?

Empikfoto to nic innego, jak serwis, który oferuje usługi fotograficzne. Należy on do Empiku, czyli serwisu, w którym można kupić wiele rzeczy w tym m.in. gry, czy książki. Podmiotem odpowiedzialnym za tą stronę empikfoto jest Empikfoto Group. W serwisie empikfoto zakupić można odbitki zdjęć, fotoksiążki w różnych rozmiarach, fotopoduszkę czy nawet fotoposzewkę. Empikfoto pozwala wykorzystać swoje ulubione zdjęcia do stworzenia fotokalendarza, natomiast jakie pojawiają się na jego temat opinie na forum?

Natomiast żeby nie było za łatwo fotokalendarze dzielą się na biurowe, poziome, pionowe, trójdzielne Możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Dla fanów ceramiki również coś się znajdzie. Swoje ulubione zdjęcie można umieścić na kubku, filiżance, kufrze. W przypadku młodzieży też się coś znajdzie, gdyż można stworzyć etui na telefon ze swoim ulubionym zdjęciem. Empikfoto podąża za trendami i daje możliwość zrobienia koszulki z wybranym zdjęciem oraz wiele innych rzeczy. My natomiast skupimy się dzisiaj na fotopoduszkach i fotoksiążkach, następnie omówimy pojawiające się opinie na forum. 

Jakie są opinie o empikfoto, fotoksiążkach i fotopoduszkach, ile to kosztuje i ile się czeka? Na te pytania odpowiadamy w dalszej części artykułu.

Empikfoto – jakie ma opinie na forum?

Skoro wiemy już, czym zajmuje się empikfoto i jaką ma ofertę, należy przyjrzeć się również opinią. Jakie opinie ma empikfoto na forum? Klienci empikfoto uważają, iż nad aspektem estetycznym, serwis powinien jeszcze popracować. Według opinii na forum o empikfoto, zdjęcia, które serwis wysyła, wyglądają jak figury geometryczne, zdarzały się również poprzycinane części ciała, co niezbyt dobrze wyglądało. Niektórzy klienci uważają również, że czas dostawy podany na stronie jest całkowitą nieprawdą i jest znacznie dłuższy. Część klientów na forum o empikfoto jest jednak zadowolona. Dużym plusem okazały się bardzo przystępne ceny. Natomiast niestety na tym się kończą plusy serwisu empikfoto. 

Sprawdź również – Aplikacja Duolingo – rzetelne opinie na forum, recenzja, czy warto?

Fotoksiążka – opinie klientów

Kiedyś światem rządziły albumy, do których wkładało się zdjęcia, teraz tę rolę przejęła fotoksiążka. Fotoksiążek na empikfoto jest bardzo dużo. Można kupić fotoksiążkę w miękkiej okładce lub twardej. Fotoksiążkę kieszonkową, A4, XL, a nawet XXL. Natomiast jak oceniają dany produkt konsumenci? Opinie o fotoksiążce są bardzo dobre, ponieważ aż osiemdziesiąt jeden procent klientów poleca dany produkt. Konsumenci zwracają uwagę na bardzo dobre wykonanie i staranny wydruk. Według nich jakość fotoksiążki nie odbiega od tego, co zamówili. Oczywiście zdarzały, się opinie mówiące o tragicznej jakości zdjęć i nazywające zakup fotoksiążki loterią. Klienci w opiniach o fotoksiążce zwrócili uwagę na zawieszający się edytor. Bardzo duże problemy sprawiało wgrywanie zdjęć, zdarzało się, że wgrane zdjęcia zacinały się, a w konsekwencji czego, w ogóle nie przechodziły. Problem sprawiało również zapisywanie gotowego projektu. 

Fotopoduszka – opinie

Jakie można znaleźć opinie odnoszące się do fotopoduszek? Niestety na temat fotopoduszki ciężko jest znaleźć jakąkolwiek opinie. Prawdopodobnie taka forma usytuowania zdjęcia nie jest jeszcze zbyt popularna. Gdzieniegdzie pojawiają się wpisy, które odnoszą się do niskiej jakości poduszek, natomiast są to jedynie nieliczne wpisy, które nie mają żadnego pokrycia w faktach.

Sprawdź również – Goodiebox Polska – opinie klientów na forum 2022, co to jest?

Empikfoto – czas realizacji

Czas realizacji danego zamówienia jest zależny od tego, co się zamawia i w jaki sposób się zamawia. My skupimy się na zamówieniach z dostawą do domu oraz na dostawie normalnej. Jednakże dla osób chętnych, w niektórych przypadkach, istnieje możliwość dostawy priorytetowej. Czas realizacji zamówień w empikfoto waha się między pięcioma dniami, za odbitki do nawet czternastu dni za fotoksiążke premium. Na normalną fotoksiążke trzeba poczekać około tygodnia. Natomiast na fotopoduszkę około ośmiu dni. Oczywiście do czasu realizacji w empikfoto, trzeba doliczyć weekendy oraz wypadające w tygodniu dni wolne od pracy. Jednakże biorąc pod uwagę opinie ludzi na forum, czas dostawy może się wydłużyć. 

Empikfoto – ceny

Ceny na empikfoto, tak samo, jak czas realizacji, zależne są od tego, co się zamawia. Najtaniej na empikfoto wychodzą odbitki, gdyż ich cena zaczyna się już od dziewiętnastu groszy za sztukę. Najwyższą ceną na empikfoto jest w przybliżeniu osiemdziesiąt pięć złotych za fotoksiążkę premium. Normalna fotoksiążka na empik premium kosztuje w przybliżeniu trzydzieści złotych. Natomiast fotopoduszka około pięćdziesięciu pięciu złotych. Ceny na empikfoto zależą między innymi od ilości rzecz, które się zamawia, gdyż w przypadku odbitek im więcej się ich zamówi, tym jest taniej. Uwagę trzeba zwrócić również na różnego rodzaju przeceny oraz kody rabatowe.

Reklama