Esmeralda Godlewska – kim jest, wiek ,wzrost, waga, partner, dziecko, Wikipedia

Esmeralda Godlewska - kim jest, wiek ,wzrost, waga, partner, dziecko, Wikipedia (1)

Życie celebrytów może różnić się znacznie w zależności od tego, w jaki sposób osiągnęli sławę i popularność oraz to jakie są ich cele i zainteresowania. Niektórzy celebryci są znani z ich pracy w filmie, telewizji, muzyce lub sztuce, inni zaś zdobyli sławę dzięki swoim osiągnięciom sportowym lub działalności biznesowej, a jeszcze inny taką popularność zyskali dzięki głupocie. Wiele osób uważa, że życie celebrytów jest luksusowe i pełne przyjemności, ale prawda może być znacznie bardziej złożona. Celebryci często muszą pracować bardzo ciężko, aby utrzymać swoją pozycję. Muszą też zmagać się z ciągłym naciskiem mediów, którzy często śledzą ich każdy krok. Wielu celebrytów ma trudności z utrzymaniem prywatności i musi nauczyć się żyć pod ciągłą presją i oceną publiczności.

Mimo tych trudności, życie celebrytów może być również pełne niezapomnianych przygód i możliwości, takich jak podróżowanie, spotkania z innymi sławnymi osobami i uczestniczenie w wydarzeniach specjalnych. Wielu celebrytów również korzysta ze swojej sławy, aby wesprzeć ważne sprawy społeczne i filantropijne.Podsumowując, życie celebrytów może być zarówno trudne, jak i korzystne, w zależności od indywidualnych doświadczeń i okoliczności.

Popularność i sława kusi coraz więcej osób, więc znajdują to coraz dziwniejsze sposoby, aby zaistnieć. O takim życiu zdaje się, marzyła także Esmeralda Godlewska i dlatego dzisiaj opowiemy wam o jej życiu. Postaramy się, odpowiedzieć na najważniejsze pytania ile ma lat? Skąd pochodzi? Jak wygląda jej życie prywatne i co robi zawodowo.

Esmeralda Godlewska – kim jest? 

 Odpowiedzi na pytanie, kim jest Esmeralda Godlewska, może być wiele, więc postaramy się znaleźć je wszystkie. Esmeralda a tak naprawdę Monika Godlewska zyskała sławę dzięki filmikom, które wraz z siostrą nagrywała na kanale YouTube. Udostępniane nagrania były różnorodne pod kątem treści, jednak łączyło je jedno, wszystkie były kontrowersyjne i i zawierały konteksty erotyczne. Esmeralda Godlewska zadbała także o swój wizerunek, który pasował idealnie do jej występów. 

Zastanawiając się, kim jest Esmeralda Godlewska, można trafić na opinię, że jest celebrytką, byłą modelką. Gwiazda wzięła udział także w transmitowanej walce MMA oraz programie telewizyjnym ex na plaży. Więc kim jest Esmeralda Godlewska? Na pewno osobowością telewizyjną, kontrowersyjną i odważną celebrytką i bez względu na to, jaka odpowiedź wydaje się właściwa, niewątpliwie Esmeralda Godlewska przebojem wdarła się na polskie salony i nie zamierza zniknąć. 

Esmeralda Godlewska – wzrost, wiek, waga

W takim razie jaki jest wiek, wzrost i waga Esmeraldy Godlewskiej? Monika Esmeralda Godlewska pochodzi z Malborka. Celebrytka urodziła się 21 kwietnia 1993 roku w wielodzietnej rodzinie, jest bowiem najmłodsza z sześciorga dzieci. Najbardziej związana była ze swoją siostrą Małgorzatą, z która to właśnie prowadziła kanał na YouTube, jednak ich drogi się rozeszły, a siostry nie darzą się już sympatią. Pomimo wulgarnego i przerysowanego wyglądu, który może zmylić obserwatorów, Esmeralda Godlewska ma zaledwie 29 lat i mierzy 164 cm wysokości. Jest szczupłą, ważącą 54 kg kobietą, która bardzo dba o swój wygląd. W jednym z wywiadów przyznała się do operacji plastycznej piersi i powiększenia ust.

Sprawdź również – Siostry Godlewskie – ile ich jest, imiona, wiek, skąd pochodzą, bez makijażu, Wikipedia

Esmeralda Godlewska – partner

Kim dokładnie jest partner Emeraldy Godlewskiej? Życie prywatne Esmeraldy Godlewskiej wydaje się tak samo barwne, jak życie medialne. Kobiecie towarzyszą skandale i afery głównie rozgrywane publicznie i takie także było rozstanie celebrytki z jej długoletnim partnerem Arkadiuszem Płońskim, odbiło się ono szerokim echem w sieci, ponieważ celebrytka nie szczędziła gorzkich słów byłemu partnerowi i jego nowej wybrance. Jednak zdaje się, że to już przeszłość dla Esmeraldy Godlewskiej, bo kobieta opublikowała na swoim Instagramie filmik z nowym partnerem. Tajemniczy Mikołaj to nowy wybranek serca celebrytki jednak na razie nie mówi o nim za wiele. 

Esmeralda Godlewska – dziecko

 Celebrytka, pomimo że nie chroni przesadnie swojego życia prywatnego i często opowiada o nim publicznie to na temat  swojego syna Milana jest mniej wylewna. Esmeralda Godlewska sporadycznie pokazuje zdjęcia ze swoim dzieckiem i choć usilnie stara się uchronić go od medialnego szumu to jej konflikt z ojcem dziecka oraz kłopoty z prawem spowodowały, że mały Milan znalazł się na świeczniku. 

Problemy Esmeraldy Godlewskiej zaczęły wraz z jej wzrostem popularności i jak sama mówi, łatwe pieniądze zwróciły jej w głowie, a potem hejt doprowadził do problemów z alkoholem i załamania nerwowego w wyniku czego ojciec chłopca Artur Płoński znany kucharz i krytyk kulinarny otrzymał pełną opiekę nad chłopcem. Esmeralda ma ustanowione sądownie kontakty z dzieckiem, jednak jak sama oświadcza, będzie walczyć o pełną opiekę nad synem. 

Sprawdź również – Damian Zduńczyk „Stifler” – kim jest, wiek, Warsaw Shore, dziewczyna, biografia

Esmeralda Godlewska – Ex na plaży

Płynąc na fali popularności, Esmeralda Godlewska wzięła udział w telewizyjne show ex na plaży, w którym na słonecznym Cyprze po raz kolejny stawiała czoła swojemu byłemu. Trzecia edycja programu MTV polska cieszyła się sporą popularnością właśnie za sprawą udziału celebrytki. Efektowna i pewna siebie Esmeralda Godlewska cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród męskich uczestników programu, choć jak się później okazało jej frywolne zachowanie i skąpe ubrania nie umknęły także uwadze innych uczestniczek, co doprowadziło do konfliktu. Po jednym z odcinków programu ex na plaży Esmeralda Godlewska wdała się w awanturę z dziewczynami. Uczestniczki  szarpały się za włosy, popychały i obrzucały wyzwiskami, w wyniku czego Esmeralda zakończyła swój pobyt w programie ex na plaży.

Esmeralda Godlewska – Wikipedia 

Jeżeli interesuje cię Esmeralda Godlewska, to w internecie znajdziesz dużo informacji o niej, ale nie licz na Wikipedię, bo na temat celebrytki internetowa encyklopedia milczy. Na hasło Esmeralda Godlewska Wikipedia nie ma wyników wyszukiwania. Podjęliśmy próbę znalezienia jej pod prawdziwym imieniem, ale to także nie przyniosło rezultatów. Wygląda na to, że Esmeralda Godlewska nie zyskała jeszcze tak dużej popularności, aby zaistniała na Wikipedii, jednak patrząc na jej aktywność w mediach, można spodziewać się, że wkrótce tam się znajdzie.

Reklama