Footwear Store – co to za sklep, opinie na forum, czy jest legit, zwroty, podróbki, o co chodzi?

Footwear Store - co to za sklep, opinie na forum, czy jest legit, zwroty, podróbki, o co chodzi (3)

Prawie każdy potrzebuje i szuka na świetnych butów w niskich cenach do codziennego życia. Podczas internetowych poszukiwań natknąć możemy się na wiele ciekawych sklepów. Dlatego też, tak ważne jest wiedzieć którym sklepom możemy ufać i robić zakupy na ich platformach. 

Czy sklep footwear store jest wart zaufania kupujących? Jakie opinie możemy znaleźć na forum? Jak wyglądają zwroty towaru w sklepie? Czy sklep footwear store sprzedaje podróbki? O co chodzi? Na te oraz inne pytania odpowiadamy już poniżej. 

Footwear Store – co to za sklep?

Footwear Store to sklep polski sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą obuwia sportowego. W internecie pojawiają się pytania, czy firma oferuje obuwie oryginalne, prosto od producenta czy też może sprzedaje podróbki masowo produkowane w Azji. 

Klienci mają pełne prawo dowiedzieć się informacji na temat jakości obuwia, które mogą kupić na stronie internetowej sklepu. W tym artykule sprawdzamy zatem sklep Footwear Store – czy legit, a może jednak nie. Szukamy też informacji na temat tego, jak wygląda m.in. dostawa i zwroty w sklepie.

Footwear Store – opinie o sklepie forum

Footwear Store to tylko jeden ze sklepów, które oferują sprzedaż obuwia sportowego przez internet. Można wskazać, iż firma raczej nie należy do grupy rozpoznawalnych i sprawdzonych sprzedawców jak m.in. eobuwie czy gigant odzieżowy Zalando, którzy posiadają w swoim portfolio świetne międzynarodowe marki i proponowane przez nie najnowsze modele. Tym bardziej dziwić mogą  ogromne obniżki na stronie i to na praktycznie cały asortyment. 

Niestety, już pierwsze analizy opinii dostępnych na forach nie pozostawiają złudzeń. Jak się okazuje po komentarzach tych, którzy zdecydowali się przetestować obuwie oferowane przez Footwear Store, wydaje się, że buty pochodzące ze sklepu i z promocji nie są oryginalne. Kolejne pojawiające się opinie na forum nawiązują również do tego, że pojawiają się problemy ze zwrotami i z czasem dostawy zamówionego towaru a to już powinno dać do myślenia klientom, którzy mają zamiar wykonać w tym sklepie swoje pierwsze zakupy.

Przede wszystkim opinie klientów podkreślają to, aby dokładnie zapoznać się z obowiązującym regulaminem po to, aby uniknąć rozczarowania. Inna sprawa to to, że firma ta została dodana do grupy na Facebooku “Oszukani przez fałszywe e-sklepy”.

Czy Footwear Store jest legit?

Po krótkiej analizie opinii internautów, klientów oraz specjalistów w kategorii markowego obuwia, jeśli jakikolwiek sklep oferuje markowe obuwie w cenie ponad 50% niższej niż oferowana w sklepach, nie można mieć pewności, że otrzyma się oryginalne buty od prawdziwego producenta. 

Na forach możemy znaleźć m.in. opinię Grzegorza o treści: “Syf straszny. Brak kontaktu, wirtualne biuro z adresem. Proces reklamacyjny nie istnieje, zwroty też. “Oryginalne” Conversy przyszły po miesiącu z Chin i popruły się po trzech tygodniach. Unikać jak ognia!!!” Podobnych opinii jest niestety sporo, Edyta pisze m.in. o braku kontaktu z działem obsługi klienta: “produkt nie dotarł, kontakt ze sklepem znikomy”. 

Sprawdź również – Esneakers24 pl – co to za sklep, opinie forum, czy jest legit, zwroty, kody rabatowe, kontakt

Footwear Store podróbki – o co chodzi?

Również inne opinie na forach nie pozostawiają złudzeń co do oryginalności produktów oferowanych na stronie Footwear Store. Wajda wskazuje, iż “Buty po sporym czasie oczekiwania (który jest uwzględniony przy zakupie) przyszły, niestety podrobione. Z banku już wcześniej próbowałem uzyskać reklamacje przelewu, ponieważ po fakcie przeglądnąłem opinie klientów. Niestety nie udało się, a od biura obsługi klienta sklepu z obuwiem nie przychodzą żadne odpowiedzi na maile.” 

Kolejne opinii wydają wpisywać się w ten szary obraz. Eliza opisuje, iż “Buty zamówione i zapłacone w poniedziałek, a we wtorek info ze sklepu z przypomnieniem płatności. Wysłałam skan przelewu i znów info z ponagleniem zapłaty. To dało do myślenia czy to czasem nie o… Poczytałam w necie opinie i szybko wysłałam odstąpienie od umowy. Mam nadzieję że odzyskam chociaż kasę. Nie kupujcie tam bo nie otrzymacie butów ani kasy. Jeśli wyrobię się w 14 dni od dnia zamówienia z wysłaniem odstąpienia od umowy jest szansa na odzyskanie pieniędzy.” 

Sprawdź również – Frank Shop – opinie na forum, podróbki, czy oryginalne, co to za sklep?

Footwear Store pl – zwroty

Każdy potencjalny klient może zastanowić się jak wygląda kontakt ze sklepem, a bardziej precyzyjnie, jego pracownikami z działu obsługi klienta. Niestety, opinie pojawiające się na forach w zakresie kontaktu oraz obsługi klienta firmy są bardzo słabe i w przeważającej większości negatywne. Kupujący wskazują, iż próbują nawiązać kontakt z firmą, miesiącami telefonując i zostawiając wiadomości. Nie należy więc się spodziewać zbyt wiele podczas prób kontaktu ze sklepem Footwear Store. Kontakt wydaje się być celowo utrudniony, zaś standardy obsługi klienta nie odpowiadają w żaden sposób obecnym wymaganiom. 

Jakość sklepu Idealnie podsumowuje poniższa opinia “Przestrzegam wszystkich przed kupowaniem z tego sklepu. To oszukiwanie ludzi, ja czekam na buty 2 miesiące, zero kontaktu, zero odp. na maile. Czy ktoś wie jak można inaczej uzyskać informacje? Przestrzegam przed zakupami ponieważ zrazicie się tylko do zakupów przez internet, a co najważniejsze zostaniecie oszukani.”

Reklama