HIT serial “Wielka woda” – opinie widzów, statyści, czy będzie sezon 2?

HIT serial “Wielka woda” - opinie widzów, statyści, czy będzie sezon 2 (1)

Kino potrafi wciągać, filmy oraz seriale wzbudzają w nas wiele różnych emocji. Bardzo często utożsamiany się z postaciami, które oglądamy na ekranach, nie zawsze także lubimy wszystkich, niektóre postacie negatywnie na nas wpływają, jednak to nam nie przeszkadza i z ogromną niecierpliwością czekamy na ciąg dalszy. Seriale są bardzo popularne, kiedyś oglądaliśmy jedynie produkcje dostępne w telewizji. Dziś mamy możliwość oglądać wiele znakomitych seriali na platformach telewizyjnych. 

Ludzie pokochali kilkanaście seriali, które podbiły ich serca. Oczekiwania, kiedy pojawia się następny sezon, potrafią nam bardzo długo chodzić po głowie. W ostatnim czasie takie emocje wzbudził serial „Wielka woda”. Widzowie śledzili każdy odcinek w ogromnym skupieniu, dlatego w poniższym artykule zdradzamy kilka faktów dotyczących tej produkcji. 

„Wielka woda” serial, o czym opowiada, jakie opinie otrzymał serial „Wielka woda”, przedstawiamy informację o statystach serialu „Wielka woda”. Dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze tej przyjemności, aby obejrzeć serial „Wielka woda” podpowiadamy, gdzie obejrzeć. Z kolei dla fanów produkcji „Wielka woda” sprawdzamy, czy będzie sezon 2. 

Sprawdź również – Serial „Obi-Wan Kenobi” – gdzie obejrzeć online za darmo?

„Wielka woda” serial

Premierowy serial polskiej produkcji bije rekordy popularności. Serial „Wielka woda” został wyemitowany 5 października  2022 roku, jednak ilość osób, które rozpoczęły oglądanie, jest zadziwiająca. Serial „Wielka woda” jest dramatem katastroficznym, opartym o prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce we Wrocławiu, kiedy to w 1997 roku  do miasta nadciągnęła wielka fala, zalewając miasto. Wydarzenie zostało nazwane powodzią tysiąclecia. 

Reżyserem serialu „Wielka woda” jest Jan Holubek oraz Bartłomiej Ignaciuk. Cała produkcja opiera się o scenariusz Kingi Krzemińskiej oraz Kaspra Bojon. Za produkcje odpowiadają Anna Kępińska, Jacek Dąbrowski-Udziela. 

Premiera serialu „Wielka woda” była wyczekiwana przez wiele osób, ponieważ jest to serial na podstawie prawdziwych wydarzeń, które odbywały się w jednym z popularniejszych miast Polski. Wrocław jest doskonale znany turystom oraz Polakom, którzy pochodzą z drugiego końca kraju. 

Wszystkie sceny były kręcone we Wrocławiu, w Srebrnej Górze, Nysie, Osinie Wielkiej oraz Byczeniu. Mieszkańcy miejscowości doskonale wiedzieli, co się dzieje w ich miastach, dlatego chętnie teraz dołączają do grona widzów. 

„Wielka woda” – opinie widzów

Serial „Wielka woda” nie jest długo dostępny, jednak ilość widzów jest ogromna, dlatego w sieci pojawiają się pierwsze opinie. Pierwsze wrażenie zawsze daje jasne rozeznanie, czy dana produkcja będzie dobra oraz, czy warto dalej oglądać. 

Opinie o serialu „Wielka woda” w przeciągu kilku dni mają wiele znakomitych komentarzy. Wiele osób wskazuje, że cała produkcja jest znakomicie odegrana oraz przedstawiona. Urealnione sytuacje, które miały miejsce podczas powodzi, w serialu „Wielka woda” przyprawiają o ciarki. Widzowie są pod ogromnym wrażeniem całej fabuły oraz tego, w jak doskonały sposób, pokazywane są kolejne wydarzenia. 

Krytycy także zabrali głos, jak możemy przeczytać opinie o serialu „Wielka woda”, wystawiane przez dociekliwe oczy przyznają sporą ilość gwiazdek. Ich zdaniem wydarzenia są znakomicie udokumentowane. Serial wzrusza oraz przypomina, to co się wydarzyło. 

Dobór aktorów ma także ogromne znaczenie, w opinii osób, które miały już możliwość obejrzenia choć jednego odcinka wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. 

HIT serial “Wielka woda” - opinie widzów, statyści, czy będzie sezon 2 (1)

Serial „Wielka woda” – statyści 

W zeszły roku pojawiały się doniesienia, że Netflix szuka statystów do nowego serialu, który będzie odwzorowywał prawdziwe wydarzenie. Castingi nie były specjalnie nagłaśniane w mediach, jednak ten, kto miał się dowiedzieć, z pewnością się udał na przesychanie. 

Produkcja nie była łatwym zadaniem, ponieważ twórcy serialu nie poszli na efekty specjalne, dokonali prawdziwego zalania miasta. Takie wydarzenie kosztowało ekipę serialu sporo pracy oraz wyzwań. Wszystkie mieszkania, w których były kręcone sceny po zalaniu, było napełniane woda za pomocą specjalnych basenów, oczywiście tereny pod zalanie wodą były dobierane tak, aby strony wytrzymały ciężar wody. 

HIT serial “Wielka woda” - opinie widzów, statyści, czy będzie sezon 2 (1)

Statyści zostali wybrani spośród mieszkańców Wrocławia, wielu z nich przeżyło powódź, co znacznie ułatwiało w pracy, ale także budziło wiele emocji. Powódź była 25 lat temu, dlatego praktycznie każdy statysta serialu „Wielka woda” pamięta, to co się działo. Jak potwierdza reżyser, dzięki pomocy statystów wiele scen było autentycznie odegranych. Dodatkowo szacuje się, że do kręcenia serialu “Wielka woda”, która być może doczeka się sezonu 2, wynajęto około 550 statystów.

Sprawdź również – Film Pętla – gdzie obejrzeć za darmo, kiedy na Netflixie?

„Wielka woda” – gdzie obejrzeć?

Przez tak fantastyczną produkcję oraz pokazanie tego, co się działo podczas powodzi tysiąclecia bardzo dużo osób pyta, gdzie obejrzeć serial „Wielka woda”. Produkcja nie jest emitowana w ogólnodostępnych stacjach telewizyjnych. 

Jeżeli będziecie chcieli obejrzeć serial „Wielka woda”, możecie skorzystać z platformy Netflix. 

„Wielka woda” czy będzie sezon 2? Znamy odpowiedź!

Serial „Wielka woda” po premierze okazał się fenomenalną produkcją. Wiele osób w ciągu tych kilku dni zdążyło obejrzeć już cały pierwszy sezon. W sieci jest aż gorącą od pytań, czy będzie sezon 2 serialu „Wielka woda”?

Serial „Wielka woda” pomimo początkowych obaw, czy widzowie docenią tę historię, okazał się hitem, wielu widzów szuka wszędzie informacji, czy będzie sezon 2 serialu „Wielka woda”. 

Na chwilę obecną pojawiają się różne plotki, które odnoszą się do powstania 2 sezonu serialu “Wielka woda”, w którym wzięło udział, aż ponad 550 statystów. Z nieoficjalnych  źródeł wskazuje się, że premiera sezonu 2 serialu “Wielka woda” może mieć miejsce w pierwszym kwartale 2024 roku, natomiast należy mieć na uwadze fakt, iż są to jedynie niepotwierdzone plotki. W związku z tym ciągle czekamy na informacje od producentów, którzy potwierdzą tę datę. Niestety uważamy, że sam temat wielkiej powodzi we Wrocławiu został wyczerpany, natomiast mówi się o tym, że sezon 2 mógłby być oparty na retrospekcjach i samej odbudowie Wrocławia.

Reklama