Ile zarabia Robert Lewandowski na sekundę, minutę, dziennie i miesięcznie?

Ile zarabia Robert Lewandowski na sekundę, minutę, dziennie i miesięcznie

Nie od dziś wiadomo, że zawodnicy renomowanych drużyn piłkarskich zarabiają niebotyczne kwoty, które potrafią niekiedy wprawić człowieka w osłupienie. Nic w tym dziwnego nie ma, skoro takie drużyny są w stanie wyłożyć takie duże pieniądze. Dodatkowo, warto uwzględnić fakt, że piłka nożna to dyscyplina sportowa, która cieszy się największą popularnością na świecie, w związku z tym takie wydarzenia, jak chociażby Mistrzostwa Świata, czy Mistrzostwa Kontynentalne należą do najgłośniejszych i najhuczniejszych imprez sportowych.

To właśnie na takich wydarzeniach mamy okazję poznać legendarnych i światowych zawodników, jak np.: Robert Lewandowski, Messi, Mbappe, czy Cristiano Ronaldo. Te nazwiska z pewnością każdy z nas zna. Ostatnimi czasy zaczęto bliżej przyglądać się zarobkom takich gwiazd. W związku z tym, w dzisiejszym wpisie weźmiemy na tapet naszego orła reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego, a następnie sprawdzimy, ile zarabia Lewandowski na sekundę, minutę, dziennie, tygodniowo, miesięcznie i rocznie, bowiem jest to bardzo ciekawa kwestia.

Sprawdź również – wybitny i utalentowany Robert Lewandowski wiek

Robert Lewandowski, bo właśnie o nim dzisiaj mowa, posiada niezwykle zdywersyfikowane źródło dochodów. Jest zawodowym piłkarzem i napastnikiem drużyny Bayern Monachium, dodatkowo jest w posiadaniu wielu nieruchomości i apartamentowców oraz występuje w licznych reklamach, a to zaledwie ułamek jego majątku. Dodatkowo ostatnio słyszy się o tym, że jest kuszony przez czołową drużynę – Barcelonę kosmicznymi pieniędzmi. W związku z tym rodzą się dość różne pytania o to, ile zarabia Lewandowski na sekundę, minutę, czy chociażby tygodniowo. Ludzka ciekawość nie zna granic, choć w tym przypadku nie ma co się dziwić. Robert Lewandowski jest znany w praktycznie większej części świata. Jego sława dociera w najdalsze zakątki globu, w związku z tym jest cenioną osobą, której zarobki przekraczają najśmielsze oczekiwania.

Ten fenomenalny piłkarz jest w centrum zainteresowania największych światowych drużyn piłkarskich, które są w stanie wyłożyć tak potężne sumy, które wykraczają poza wszelką skalę. Jedną z takich drużyn jest właśnie wcześniej wspomniana Barcelona. Na podstawie źródeł, zarówno te pochodzące z naszego kraju, jak i zagranicznych, słyszy się różne pogłoski o tym, że grając pod herbem Barcelony, zarobki Lewandowskiego mogłyby przekroczyć kwotę ponad 40 000 000 zł euro za trzyletni kontrakt. Suma robi wrażenie, prawda? Jak to się jednak przekłada na zarobki Lewandowskiego w przypadku sekundy, minuty, godziny, dnia, tygodnia, miesiąca i roku?

Wiele osób zastanawia się, czy tego rodzaju transfer dojdzie do skutku i czy w rezultacie przełoży się to na lepszą uzyskiwaną pensję przez Lewandowskiego? Oczywiście na chwilę obecną można jedynie gdybać, ponieważ wszelkie doniesienia nie zostały potwierdzone zarówno przez jedną, jak i drugą stronę. Z pewnością tego rodzaju saga transferowa potrwa jeszcze przez jakiś czas, choć pojawia się wiele znaków zapytania, które należy w ostateczności rozwiać.

Niezależnie od tego, czy transfer dojdzie do skutku, czy nie, postanowiliśmy zebrać wszelkie informacje, które odnoszą się do aktualnych zarobków Lewandowskiego. Tym samym przygotowaliśmy zestawienie, które postanowiliśmy rozbić, opisując to, ile zarabia Robert Lewandowski na sekundę, minutę, godzinę, dziennie, tygodniowo, miesięcznie i rocznie. Zestawienie to zostało przygotowane w celu rozwiania wszelkich wątpliwości, związanym z osiąganymi zarobkami Lewandowskiego.

Ile zarabia Robert Lewandowski na sekundę?

W takim razie, ile zarabia Robert Lewandowski na sekundę? Przede wszystkim zanim przejdziemy do odpowiedzi na wyżej określone pytanie, warto cofnąć się wstecz i ocenić, jakie dotychczas zarobki generował Robert Lewandowski w innych klubach. Na przestrzeni kilkunastu lat, Robert Lewandowski grał w zaledwie czterech profesjonalnych klubach piłkarskich. Poniżej postanowiliśmy umieścić szczegółowe dane, które zebraliśmy z różnych wywiadów, for internetowych i magazynów, w związku z tym mogą one nie być potwierdzone.

  • Znicz Pruszków – 2006-2008 rok – przeglądając dostępne informacje w sieci udało nam się doprecyzować zarobki, jakie Robert Lewandowski generował w Zniczu Pruszków. Mówi się o tym, że Lewandowski Zarabiał około 12 000 złotych rocznie, czyli w przeliczeniu na euro wychodzi ~3210. W tamtym roku średni kurs jednego euro wynosił około 3.80 zł).

  • Lech Poznań – 2008-2010 – tutaj już sytuacja uległa znacznej zmianie, zarobki roczne Lewandowskiego oscylowały w granicach około 1.5 mln złotych, czyli w przeliczeniu na euro wychodziło około 350 tysięcy.

  • Borussia Dortmund – 2010-2014 – grając w Bundeslidze, Lewandowski generował roczne zarobki na poziomie około 1.6 mln euro rocznie, co daje w przeliczeniu na złotówki około 6.2mln.

  • Bayern Monachium – ile zarabiał Lewandowski grając pod Barwami Bayernu Monachium? Pierwszy kontrakt podpisany w 2014 do 2019 opiewał na kwotę 11 mln euro rocznie. Kolejny kontrakt podpisany w 2019 opiewał na kwotę 23 mln euro rocznie, w związku z tym zauważyć można pewną zależność w zarobkach z 2006 roku a do tych z chwili obecnej.

W takim razie ile zarabia Robert Lewandowski na sekundę? W tej kwestii ciężko w jednoznaczny sposób odpowiedzieć, ponieważ należy zadać sobie pytanie, czy w temacie zarobków liczymy tylko i wyłącznie pensję generowaną z Bayernu Monachium, czy również kwoty pochodzące z innych źródeł typu reklamy, czy wynajem apartamentowców. Oczywiście w drugim przypadku nie można w jasny sposób odpowiedzieć, ponieważ dane te zazwyczaj są nieoficjalne i w związku z tym nie da się prawidłowo wskazać to, ile zarabia Robert Lewandowski na sekundę.

W związku z tym postanowiliśmy oprzeć się na wcześniej wspomnianych oficjalnych kontraktach, które podpisał Lewandowski z Bayernem Monachium. Wiele źródeł wskazuje pobieżne dane, niektóre z nich wskazują to, że Robert Lewandowski rocznie zarabia 22 mln euro, z kolei inne 20 mln euro. Postanowiliśmy zebrać wszelkie dane i wyliczyć średnią, która wynosi 21 mln euro – czyli ~97 mln złotych. Dodatkowo w dalszych częściach wpisu liczymy na tej podstawie ile Lewandowski zarabia na minutę, na godzinę, dziennie, tygodniowo, miesięcznie i rocznie.

Tak więc odpowiadając na pytanie, ile zarabia Lewandowski na sekundę – na podstawie wyliczeń wskazujemy, że Robert Lewandowski zarabia około 3.13 złotych na sekundę.

Ile zarabia Robert Lewandowski na sekundę

Ile zarabia Robert Lewandowski na minutę?

Wiemy ile zarabia Robert Lewandowski na sekundę, jak sytuacja wygląda w przypadku zarobków na minutę? Zanim przejdziemy do odpowiedzi na to pytania, warto słów kilka postawić w kwestii zarobków Lewandowskiego. Przede wszystkim kwestia związana z zarobkami w piłce nożnej, jakie osiągają gwiazdy typu Messi, czy Cristiano Ronaldo budzą pewne kontrowersje. Oczywiście należy pamiętać o tym, że drużyny piłkarskie poza występami i inkasowaniem pieniędzy za bilety, ma podpisane wiele umów z różnymi sponsorami. Dodatkowo duży przychód generuje sprzedaż różnych pamiątek, czy chociażby koszulek z nazwiskami piłkarzy. Ile zarabia Robert Lewandowski na minutę?

Przede wszystkim należy pamiętać, że takie gwiazdy, jak chociażby Robert Lewandowski jest znany w zdecydowanej większości kraju i na świecie. Wiele osób woli kupić koszulkę z jego nazwiskiem niż wybrać te mniej znanego piłkarza. Oczywiście wcześniej wspomnieliśmy o zarobkach na sekundę i o tym, że Robert Lewandowski ma prawdopodobnie podpisany kontrakt na około 21 mln euro. Należy jeszcze do tej kwoty doliczyć m.in. premię za zdobyte gole, asysty i wygrane mecze m.in. w Lidze Mistrzów.

Zatem przechodząc do odpowiedzi na pytanie o to, ile zarabia Robert Lewandowski na minutę – na podstawie wcześniej przygotowanych danych, wskazujemy, że Robert Lewandowski zarabia około 189 złotych. Kwota robi wrażenie, jak ona będzie wyglądać w przypadku godziny?

Ile zarabia Robert Lewandowski na minutę

Ile zarabia Robert Lewandowski na godzinę?

Znamy wartości i to ile zarabia Robert Lewandowski na sekundę i na minutę, jak sytuacja będzie wyglądać w przypadku zarobków Lewandowskiego na godzinę? Robert Lewandowski to światowej klasy gwiazda. Reprezentuje naszą kadrę Narodową, gra pod barwami Bayernu Monachium w pozycji napastnika. Dodatkowo był on widoczny w wielu reklamach, promując markowe produkty. W ten sposób stał się on gwiazdą numer jeden naszych czasów, dodatkowo dochodzi do tego występ na Mistrzostwach Świata w Katarze, w związku z tym, coraz większa ilość osób zaczyna interesować się tym, ile zarabia Robert Lewandowski na godzinę?

Do tej pory udało nam się określić w przybliżonych, choć niepotwierdzonych danych, ile zarabia Robert Lewandowski na sekundę i minutę. Jak sytuacja wygląda w przypadku zarobków godzinowych? Warto w tym przypadku podkreślić, iż obecnie najniższa krajowa wynosi około 2300 złotych netto. W związku z tym przerazi was fakt, ile zarabia Lewandowski na godzinę.

Sprawdź również – Budowa stadionów w Katarze i śmierć pracowników – odsłaniamy szokującą prawdę

Zatem przechodząc do odpowiedzi na nurtujące Was pytanie związane z tym, ile zarabia Lewandowski na godzinę – na podstawie przeprowadzonej symulacji i obliczeń, wskazujemy, że zarobki Lewandowskiego na godzinę wynoszą około 11 340 złotych. Tak, jak już wcześniej wspomnieliśmy, jest to pięciokrotność zarobków w przypadku osoby, która zarabia najniższą krajową około 2300 złotych netto.

Ile zarabia Robert Lewandowski na godzine

Ile zarabia Robert Lewandowski dziennie?

Kwestia zarobków Roberta Lewandowskiego, jakie generuje na sekundę, na minutę i na godzinę nie jest nam obca. W związku z tym zapewne interesuje Was, jak sytuacja wygląda w przypadku zarobków dziennych? Ile zarabia Robert Lewandowski dziennie? Robert Lewandowski to ceniona postać zarówno w Polsce, w Niemczech, jak i na całym świecie. W związku z tym coraz większa ilość najpopularniejszych marek chce, aby Lewandowski promował ich produkty. Dotychczas zauważyć można było Lewandowskiego w reklamach 4F, Gillette, Head and Shoulder, Coca Coli, czy chociażby napojów izotonicznych Oshee.

Wszystkie wymienione marki znane są na całym świecie, generują one zarobki liczone w miliardach. W związku z tym wynajęcie Roberta Lewandowskiego w tym przypadku jest dla nich zapewne pestką finansową. Oczywiście Lewandowski czerpie olbrzymie korzyści finansowe z takich reklam. Gdzieś pojawiały się głosy, że chodzi tutaj o kwotę przekraczająca ponad 1 mln euro za występ w takich reklamach.

Należy pamiętać o tym, że najczęściej tego rodzaju głosy nie mają żadnego potwierdzenia, a są jedynie plotką. Oczywiście nic w tym dziwnego, chodzi tutaj o prywatne sprawy. Mimo wszystko Lewandowski zarabia krocie i nie tylko chodzi tutaj o zarobki generowane z reklam, ale z kontraktów Bayernu Monachium.

Przechodząc dalej, w odpowiedzi na pytanie, ile zarabia Lewandowski dziennie – na podstawie przygotowanych obliczeń, wskazujemy, że Robert Lewandowski zarabia obecnie dziennie około 272 160 złotych. Kwota jest na tyle wystarczająca, aby można było kupić lepszy model Porsche z salony.

Ile zarabia Robert Lewandowski dziennie

Ile zarabia Robert Lewandowski tygodniowo?

Obecnie znamy wartości i to ile zarabia Lewandowski na sekundę, minutę, godzinę i dziennie. W takim razie pozostaje nam jeszcze kwestia związana z odpowiedzeniem na pytanie, ile zarabia Lewandowski tygodniowo, miesięcznie i rocznie. Tak, jak już mogliśmy wcześniej zauważyć, zarobki Roberta Lewandowskiego są na tak oszałamiającym poziomie, że mógłby on codziennie kupować sobie samochód za 200 tysięcy. Choć są to nieoficjalne dane, są w dalszym ciągu przybliżone, w związku z tym pojawia się pytanie o zarobki generowane tygodniowo.

Ile zarabia Robert Lewandowski tygodniowo i co za to mógłby sobie sprawić? Przede wszystkim na podstawie przeprowadzonych obliczeń, chcielibyśmy wskazać to, że zarobki Roberta Lewandowskiego w skali tygodniowej, wynoszą obecnie około 1 905 120 złotych. Kwota zwala z nóg, tym bardziej, że w obecnych czasach wiele osób musiałoby poświęcić całe życie, aby zarobić taką sumę.

Ile zarabia Robert Lewandowski tygodniowo

Ile zarabia Robert Lewandowski miesięcznie?

Zbliżamy się wielkimi krokami do poznania zarobków, jakie generuje Lewandowski miesięcznie i rocznie. Dotychczas mogliśmy poznać wartości na sekundę, na minutę, na godzinę, dziennie, tygodniowo, co mógłby Robert Lewandowski sobie sprawić za miesięczne zarobki? W tym przypadku możliwości pojawia się niesamowicie wiele, dla wielu osób takie kwoty są wręcz niewyobrażalne.

Wiadomo nie od dzisiaj, że Robert Lewandowski jest nie tylko wyśmienitym napastnikiem Bayernu Monachium, ale i również inwestorem. Na podstawie zebranych informacji wskazuje się, że Robert Lewandowski jest w posiadaniu kilkunastu apartamentowców, o wysokiej wartości. Dodatkowo jest współwłaścicielem agencji marketingowej Stor9. Zainwestował pokaźne pieniądze w aplikację Less, która zajmuje się sprzedażą ubrań. Posiada również znaczne udziały w spółce Bio-Lider.

Robert Lewandowski zalicza się do 100 najbogatszych Polaków, a jego majątek z roku na rok stale się rozrasta. Ile zarabia Robert Lewandowski miesięcznie? Podkreślamy raz jeszcze, że dane są nieoficjalne, tak naprawdę nigdy się nie dowiemy, ile konkretnie zarabia Robert Lewandowski, możemy jedynie obliczać średnią, ze zgromadzonych w sieci źródeł. W związku z tym miesięczne zarobki Lewandowskiego opiewają w kwocie około 10 293 345 złotych.

Ile zarabia Robert Lewandowski miesięcznie

Ile zarabia Robert Lewandowski rocznie?

Roczne zarobki Roberta Lewandowskiego są niesamowicie olbrzymie, w tym przypadku powstaje wiele teorii spiskowych, iż z sumując wszystkie możliwe źródła oficjalne i te nieoficjalne, Robert Lewandowski może zarabiać kilkaset milionów rocznie. My na rzecz tego artykułu skupiliśmy się na obliczeniu zarobków rocznych na podstawie podpisanego kontraktu z Bayernem Monachium.

Oczywiście kwota, która została tutaj podana jest nieoficjalna i nie zawiera zarobków ze zdobytych goli, asyst i występów w Lidze Mistrzów. Z pewnością sumując te wartości, kwota roczna mogłaby być jeszcze większa. Zatem przechodząc do sedna, ile zarabia Robert Lewandowski rocznie? Na rzecz tego artykułu, przeprowadziliśmy obliczenia, które wskazują, że Robert Lewandowski zarabia rocznie około 99 400 000 złotych.

Ile zarabia Robert Lewandowski rocznie
Reklama