Jacek Jeschke – kto to jest, wiek, wzrost, żona, dzieci, Taniec z Gwiazdami, Wikipedia

Jacek Jeschke - kto to jest, wiek, wzrost, żona, dzieci, Taniec z Gwiazdami, Wikipedia (1)

Gwiazdy sceniczne zarówno w naszym kraju, jak i na świecie zawsze wzbudzają zainteresowanie. Niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie działają, ludzie bardzo interesują się ich życiem. Każda osoba występująca w mediach oraz na scenach ma swoją grupę fanów, dla których każde wydarzenie z ich życia jest bardzo ważne. 

Niezwykle popularną oraz budzącą zainteresowanie osobą jest Jacek Jeschke. Z tego powodu w dzisiejszym artykule zdradzamy, kto to jest Jacek Jeschke, jakie jest pochodzenie Jacka Jeschke, dla wyjątkowo zainteresowanych przedstawiamy wiek, wzrost oraz wagę Jacka Jeschke. Sprawdzamy, kim jest brat Jacka oraz kim jest żona. Co łączy Jacka Jeschke z Hanną Żudziewicz. Jacek Jeschke „Taniec z gwiazdami”. 

Na koniec zobaczymy co o Jacku Jeschke zamieszcza Wikipedia. 

Sprawdź również – Muskularny „Gigachad” – co to znaczy, kto to, jak wygląda, czy żyje, Wikipedia

Jacek Jeschke – kto to jest? 

Jacek Jeschke jest coraz popularniejszym mężczyzną w świecie mediów. Jego sława wynika z pracy, jaką wykonuje. Jacek Jeschke jest zawodowym tancerzem w najbardziej wymagającej oraz najwyższej klasie tańcach „S”. Specjalizuje się w tańcach standardowych, tj. walc wiedeński, angielski, tango, fokstrot, quickstep. Ponadto Jacek Jeschke jest mistrzem w tańcach latynoamerykańskich. 

Jacek Jeschke jest naszą narodową dumą, ponieważ zdobył już tytuł mistrza Polski sześć razy. Dodatkowo Jacek Jeschke jest kilkukrotnym wicemistrzem świata w tańcu standardowym oraz w stylu dziesięciu tańców. W 2013 roku Jacek Jeschke zdobył pierwsze miejsce w Blackpool Dance Festival Rising Stars. 

Jacek Jeschke jako młody człowiek zawsze marzył o karierze tanecznej, podczas nauki bardzo ciężko pracował nad swoją formą oraz coraz lepszym talencie. Po skończeniu Politechniki Warszawskiej na dobre oddał się deską parkietu tanecznego. 

Jacek Jeschke – pochodzenie 

Przez obco brzmiące nazwisko Jacka Jeschke wiele osób pyta, jakie jest pochodzenie Jacka Jeschke, czy tancerz jest Polakiem, ponieważ nie wszyscy wiedzą, skąd pochodzi.

Pochodzenie Jacka Jeschke nie jest żadną tajemnicą, mężczyzna z dumą odpowiada na pytania o jego narodowość. 

Jacek Jeschke urodził się w Kowarach, w województwie dolnośląskim. Później wraz z rodzicami zamieszkał w Jeleniej Górze, gdzie tancerz ukończył liceum. 

Jacek Jeschke – wiek, wzrost, waga

Informacje o tak sławnym tancerzu są pożądane, każdy chce wiedzieć jak najwięcej. Wiek Jacka Jeschke poruszany jest w wielu wywiadach oraz na portalach plotkarskich. Jacek Jeschke urodził się 30 sierpnia 1991 roku. Mając 31 lat, osiągnął wiele sukcesów, a jego kariera ciągle się rozwija. 

Wzrost oraz waga Jacka Jeschke jest również ważną informacją, ponieważ jako zawodowy tancerz musi spełniać pewne wymagania. Będąc zawodowym tancerzem, trzeba dbać o swoje zdrowie oraz kondycję. 

Jacek Jeschke jest wysokim mężczyzną, co możemy zobaczyć podczas jego występów na scenie. Jacek Jeschke prezentuje się znakomicie, jego wzrost to 190 cm. 

Waga Jacka Jeschke jest ściśle kontrolowana, zawód tancerza wymusza to na każdym, kto chce osiągnąć sukces. 

Waga Jacka Jeschke nie jest oficjalnie podana, jednak pojawiają się pogłoski, że tancerz waży około 80 kilogramów. 

Jacek Jeschke – brat, żona

Rodzina Jacka Jeschke jest dla niego najważniejszą świętością, jaką posiada. Brat Jacka Jeschke, podobnie jak on, jest tancerzem. Wojciech Jeschke jest młodszy od Jacka o rok i poszedł w ślady starszego brata w karierze tanecznej. 

Wojtek Jeschke brat Jacka Jeschke nie jest tak znany, jak starszy brat, jednak w świecie tanecznym oraz w social mediach Wojtek jest rozpoznawalnym człowiekiem. Talent obu panów do znakomitych występów tanecznych jest zapisany w ich genach. 

Wojciech Jeschke jest doskonale znanym tancerzem programu „Taniec z gwiazdami”, gdzie mógł zaprezentować swoje umiejętności. 

Żona Jacka Jeschke jest dla tancerza przyjacielem oraz wsparciem przed każdym występem, ponieważ sama zawodowo tańczy. 

Sprawdź również – Roger Salla – kto to jest, wzrost, wiek, pochodzenie, rodzice, Karolina Pisarek, Wikipedia

Jacek Jeschke - kto to jest, wiek, wzrost, żona, dzieci, Taniec z Gwiazdami, Wikipedia (1)

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke

Hanna Żudziewicz jest znaną tancerką na polskich oraz światowych parkietach. Co łączy Jacka Jeschke i Hannę Żudziewicz? Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są małżeństwem, które doskonale się rozumie oraz nawzajem się wspierają. Wielokrotnie mogli razem tańczyć oraz walczyć o najwyższe tytuły.

Bardzo dobrą informacją dla wszystkich fanów pary jest nowina ciąży Hanny Żudziewicz. Jacek Jeschke zostanie tatą, z czego się bardzo cieszy. Para znanych oraz kochanych tancerzy oczekuje narodzin córeczki. 

Jacek Jeschke – „Taniec z Gwiazdami”

Jacek Jeschke jest znakomitym tancerzem, który otrzymuje wiele propozycji współpracy. W 2022 roku skorzystał z zaproszenia do udziału w programie Dancing with the Stars – “Taniec z Gwiazdami”. 13 edycja lubianego przez Polaków programu umożliwia śledzenie poczynań oraz przekazania wiedzy tańczonej ukraińskiej piosenkarce Jamali. W programie Jacek Jeschke niezwykle dobrze prowadzi swoją partnerkę i otrzymuje o oceniających wysokie noty.

Wszyscy trzymają kciuki za Jacka Jeschke oraz Jamale w zmaganiach na deskach parkietu.

Jacek Jeschke - kto to jest, wiek, wzrost, żona, dzieci, Taniec z Gwiazdami, Wikipedia (1)

Jacek Jeschke – Wikipedia

Wikipedia to kompendium wiedzy, z którego praktycznie korzysta każdy z nas, aby odpowiedzieć sobie na różne pytania. Na platformie Wikipedia znaleźć można masę artykułów, które poświęcone są znanym postaciom czy nawet wydarzeniom historycznym. Jak jest w przypadku Jacka Jeschke?  Wikipedia publikuje wiele treści, oczywiście o Jacku Jeschke także znajdziemy wpis. Wszystkie zawarte w Wikipedii informacje o Jacku Jeschke dotyczą jego fenomenalnej kariery tanecznej. Jest także wątek dotyczący rodziny, młodości oraz żony.

Reklama