Joanna Najfeld – wiek, wzrost, żona Cejrowskiego, dzieci, w ciąży, kim jest?

Joanna Najfeld - wiek, wzrost, żona Cejrowskiego, dzieci, w ciąży, kim jest (2)

Joanna Najfeld jest powszechnie kojarzona z działaniami na rzecz obrony moralności katolickiej, instytucji Kościoła katolickiego oraz tradycji. Jej zwolennicy, a także osoby podzielające jej katolickie poglądy, uważają ją za przedstawicielkę konserwatywnego feminizmu pro-life. Z powodu swojego podejścia do kwestii homoseksualizmu, aborcji oraz godności kobiety często spotyka się z krytyką ze strony środowisk LGBT oraz feministycznych. Niemniej jednak, Joanna Najfeld publicznie określa się jako feministka.

Ze względu na fakt, że bardzo dba o swoją prywatność, postanowiliśmy spróbować odpowiedzieć na kilka kluczowych pytań, a mianowicie jaki jest wiek i wzrost Joanny Najfeld, skąd pochodzi i czy ma rodzinę?

Sprawdź również – Krzysztof Orzechowski – mąż Anny Dymnej, wiek, dzieci, żony, aktor, młody, Wikipedia

Joanna Najfeld – wiek, wzrost

Joanna Najfeld niewątpliwie bardzo dba o swoją prywatność gdyż w internecie poza kilkoma wzmiankami nie ma żadnych informacji o dziennikarce, a zwłaszcza o jej życiu prywatnym. Wiemy tylko, że Joanna Najfeld urodziła się w 1982 roku, jednak miejsce pochodzenia nie jest znane. Ze zdjęć umieszczonych w internecie wynika, że Joanna Najfeld jest średniego wzrostu szczupłą brunetką z pięknymi kręconymi włosami. 

Joanna Najfeld – żona Cejrowskiego 

Dziennikarka Joanna Najfeld podobnie jak jej mąż podróżnik Wojciech Cejrowski znana jest ze swoich radykalnych katolickich przekonań. Para pobrała się w 2010 roku w mieście Pelplin w województwie pomorskim. Joannę Najfeld i Wojciecha Cejrowskiego dzieli duża różnica wieku. Nowożeńcy w podróż poślubną wybrali się do Stanów Zjednoczonych, a w 2011 roku w mieście Teksas w USA para ponownie sformalizowała związek. Małżonkowie bardzo dbają o swoją prywatność ani Joanna Najfeld, ani Wojciech Cejrowski nigdy nie udzielili wspólnie żadnego wywiadu. Od kilku lat para mieszka w Stanach  Zjednoczonych, gdzie w Arizonie podróżnik Wojciech Cejrowski ma ranczo. Wydaje się, że pomimo dzielącej ich różnicy 20 lat małżonkowie doskonale się dogadują i tworzą szczęśliwy związek. 

Joanna Najfeld – dzieci

Pomimo że Joanna Najfeld dba o prywatność swojego życia, zdaje się, że młoda dziennikarka nie ma dzieci. Pewne jest, że nie ma dziecka z mężem Wojciechem Cejrowskim. Joanna Najfeld nigdy publicznie nie wypowiadała się w kwestii swojego macierzyństwa ani nawet zamiaru posiadania dzieci dlatego wydaje się, że młoda Joanna Najfeld nie ma dzieci ani z obecnym mężem, ani z poprzednich związków. 

Joanna Najfeld – rodzice 

Podobnie jak w innych tematach prywatnych także i w tym nie wiemy za dużo, bo Joanna Najfeld nie opowiada o życiu prywatnym. W internecie nie ma żadnych informacji ani o pochodzeniu, ani o rodzinie Joanny Najfeld więc nie wiemy, kim są jej rodzice, ani czy ma rodzeństwo. 

Joanna Najfeld – w ciąży 

Joanna Najfeld prawdopodobnie nie ma dzieci więc i nigdy nie była w ciąży, jednak okazuje się, że temat ciąży i dzieci jest bardzo ważny dla Joanny Najfeld, gdyż jest ona zagorzałą przeciwniczką aborcji oraz in vitro. W jednym z wywiadów działaczka Joanna Najfeld przyznała, że jest za bezwzględnym zakazem aborcji i potępia każdą jej formę nawet jeżeli ma służyć obronie życia matki. Według dziennikarki nikt nie ma prawa decydować o przerwaniu ciąży i jasno podkreśliła, że gdyby ona była w ciąży, to bez względu na konsekwencje nigdy by się nie dopuściła aborcji. 

Joanna Najfeld – kim jest? 

Joanna Najfeld to polska działaczka społeczna i katolicka, dziennikarka, publicystka. Znana jest głównie ze swoich radykalnych poglądów na temat wiary i rodziny. Joanna Najfeld jest praktykującą katoliczką, której jak sama podkreśla, przyświeca cel obrony prawdziwych wartości kościoła, rodziny oraz moralności. Joanna Najfeld ma także wielu zwolenników, którzy nazywają jej poglądy konserwatywnym feminizmem pro-life, co znowu spotyka się ze sporym oburzeniem środowisk feministycznych, które uważają, że działalność Joanny Najfeld nie ma nic wspólnego z feminizmem. Dziennikarka stanowczo protestuje przeciwko aborcji, in vitro, LGBT i homoseksualistami. W 2006 roku Joanna Najfeld była współorganizatorką warszawskiego Marszu dla Życia i Rodziny promujące wartości katolickie. 

Dziennikarka na swoim koncie ma także debiut literacki, gdyż w 2008 roku wraz z Tomaszem Terlikowskim napisała książkę „Agata Anatomia manipulacji”, która opisywała autentyczną historię aborcji 14-letniej dziewczyny i miała być hołdem dla zabitego przez Agatę dziecka. Kolejny raz kiedy zrobiło się głośno na temat Joanny miał miejsce w 2009 roku gdy została pozwana przez Wandę Nowicką, za pomówienia jakich dopuściła się dziennikarka podczas wywiadu w telewizji. Ostatecznie jednak Joanna Najfeld wygrała sprawę, a cały proces na wniosek Wandy Nowickiej został utajniony. 

Sprawdź również – Karolina Pajączkowska – kim jest, wiek, wzrost, mąż, dzieci, TVP Info, TOP Model, Wikipedia

Joanna Najfeld – pochodzenie 

Nie jest znane pochodzenie Joanny Najfeld jednak wiadomo natomiast, że pochodzi z katolickiej wierzącej rodziny i przyjęła wszystkie sakramenty święte. W jednym z wywiadów opowiada, że do momentu pójścia na studia nie bardzo interesowały ją sprawy społeczne ani polityczne i dopiero w Poznaniu na anglistyce zaczęły kształtować się je poglądy. Joanna Najfeld wspomina, że uczelnia w Poznaniu nasycona jest feminizmem i jest bardzo liberalna, co z czasem zaczęło jej przeszkadzać. Na zajęciach głoszone teorie feministyczne, pro homoseksualne co było sprzeczne z przekonaniami Joanny Najfeld i właśnie wtedy zdobyła się na odwagę, aby głośno mówić o swoich przekonaniach.

Reklama