Julia Suryś – kto to, wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, partner, dziecko, Wikipedia

Julia Suryś - kto to, wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, partner, dziecko, Wikipedia (1)

Zainteresowania młodych ludzi są coraz częściej nastawione na kilka dziedzin. Wiele osób realizuje swoje pasje w połączeniu z pracą zawodową. Takie życie niesie wiele korzyści, ponieważ wykonuje się to, co się kocha, bez poczucia wypalenia. Nasze pasje nigdy nie sprawiają nam poczucia znudzenia. 

Taką osobą jest znakomita kobieta Julia Suryś. Młoda obiecująca dziewczyna zaskakuje swoich fanów wielozadaniowością. Kto to Julia Suryś, jakie informacje o Julii Suryś znajdziemy w sieci, wiek, wzrost oraz waga kobiety? Sprawdzamy, gdzie mieszka Julia Suryś. Dla wszystkich zainteresowany kobietą, zdradzamy, kto jest partnerem Julii Suryś oraz czy ma dzieci. Julia Suryś i jej występ w „Taniec z gwiazdami”. Co o Julii Suryś znajdziemy na jej profilu Instagramowym oraz co o dziewczynie publikuje Wikipedia. 

Julia Suryś – kto to?

W mediach coraz głośniej robi się wokół młodej, pięknej oraz fantastycznej kobiety. Julia Suryś, kto to jest? Czym się zajmuje oraz czego możemy się o niej dowiedzieć?

Julia Suryś jest światowej klasy tancerką zawodową, która podbija taneczne estrady. Jej talent został połączony z pasją, dzięki czemu kobieta zdobywa coraz więcej nagród za ciężką pracę nad doskonaleniem swojego tańca. 

Taniec kobiety jest doceniany oraz wysoko oceniany przez najlepszych na deskach parkietu. Julia Suryś w młodym wieku rozpoczęła swoje treningu oraz szlifowanie daru do znakomitego poruszania się w rytm muzyki. Specjalizuje się w najwyższej klasie tańca typu S w tańcu klasycznym oraz latynoamerykańskim. 

Od kilku lat z powodzeniem uczestniczy w wielu konkursach oraz turniejach w Polsce, oraz poza granicami naszego kraju. 

Co ciekawe, Julia Suryś odnosi liczne sukcesy w branży modelingu. Kobieta współpracuje z agencjami z Polski, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech oraz Grecji. Wielokrotnie była twarzą reklamową wielu znanych marek. Modelka dumnie powtarza, że jej życie zawodowe jest połączone z jej największymi pasjami, dlatego może pochwalić się tak dobrze rozwijającą karierą. 

Na liście pasji Julii Suryś znajdziemy także piłkę nożną, grę na instrumentach, najczęściej wybiera pianino oraz podróże. Fani dziewczyny bardzo często wyszukują informację na jej temat, ponieważ Julia Suryś pomimo bardzo młodego wieku, bardzo szybko rozwija swoje pasje, a tym samym karierę zawodową. 

W dalszej części naszego artykułu zdradzamy, ile lat ma Julia Suryś, jaki jest jej wzrost oraz waga. Sprawdzamy, gdzie mieszka Julia Suryś. 

Sprawdź również – Michał Bartkiewicz tancerz – kto to, wiek, wzrost, żona, dzieci, “Taniec z Gwiazdami”, Wikipedia

Julia Suryś – wiek, waga, wzrost

Wszystkie informacje dotyczące Julii Suryś niezmiernie interesują jej fanów, ponieważ będąc młodą osobą, Julia reprezentuje bardzo wysoki poziom swojej pracy. Wiele osób może patrzeć na nią z zazdrością, ponieważ wielozadaniowość oraz talent sprawia, że Julia Suryś zdobywa coraz większą popularność. 

Wiek Julii Suryś jest imponujący oraz zaskakuje wiele osób, ponieważ tancerka jest bardzo młoda. Urodziła się 9 października 2001 roku, niedługo skończy 21 lat, a jej popularność oraz talent jest na bardzo wysokim poziomie. 

Wzrost oraz waga Julii Suryś są to informację upublicznione, ponieważ dziewczyna jest modelką oraz tancerką. W takich zawodach waga jest bardzo ważna. Wzrost Julii Suryś jest także w pewnym sensie określony, ponieważ modelka musi spełniać pewne wymagania. Wzrost Julii Suryś to 175 cm. Waga nie jest konkretnie podana, jednak dziewczyna waży około 55 kg. 

Julia Suryś – gdzie mieszka?

Miejsce zamieszkania jest ważne dla fanów, ponieważ wiele osób bardzo by chciało spotkać dziewczynę. Pamiątkowe zdjęcie z modelką byłoby znakomitą pamiątką. Miejsce zamieszkania Julii Suryś nie jest jasno określone, ponieważ dziewczyna dba o swoją prywatność w tym kontekście. Obecnie Julia Suryś przebywa w Warszawie. 

Julia Suryś – partner, dzieci

Życie prywatne Julii Suryś jest w ostatnim czasie pod lupą reporterów oraz fanów tancerki. Ludzie pytają o wszystko, ponieważ dziewczyna imponuje wielu osobom. Partner Julii Suryś jest nam znany, co więcej jest rozpoznawalny, co prawda w mniejszym gronie widzów. 

Julia Suryś związana jest z Marcinem Stromieckim, który jest piłkarzem w GKS Katowice. Mężczyzna gra na pozycji pomocnika. 

To nie jedyny klub, z którym był związany piłkarz, wcześniej reprezentował m.in. Skra Częstochowa, Znicz Pruszków oraz Górnik Łęczna. 

Dzieci Julia Suryś jeszcze nie ma, modelka jest jeszcze bardzo młoda, mając 21 lat nawet nie myśli o macierzyństwie, ponieważ całą swoją uwagę skupia na karierze zawodowej. 

Julia Suryś – „Taniec z gwiazdami”

Julia Suryś została doceniona przez producentów znanego programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Dziewczyna bierze udział w 13 edycji programu, u jej boku stanął Michał Mikołajczak, doskonale znany wspaniały aktor. 

Julia Suryś - kto to, wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, partner, dziecko, Wikipedia (1)

Julia Suryś – Instagram

Sprawdzając oficjalne konto na Instagramie, Julia Suryś publikuje wiele zdjęć z sesji zdjęciowych, na których prezentuje się znakomicie. Dodatkowo Julia Suryś dodaje wiele zdjęć ze swoim partnerem Marcinem oraz uwiecznia swoje taneczne występy. 

Julia Suryś – Wikipedia

Wikipedia jest bardzo często odwiedzaną stroną w celu znalezienia potrzebnych informacji. Julia Suryś, nie znalazła swojego miejsca w Wikipedii, jednak naszym zdaniem jest to kwestia czasu, ponieważ wiadomości o dziewczynie są coraz częściej wyszukiwane.

Reklama