Michał Mikołajczak – kto to, wiek, wzrost, żona, dziecko, Edyta Zając, Wikipedia

Michał Mikołajczak - kto to, wiek, wzrost, żona, dziecko, Edyta Zając, Wikipedia (1)

Polska scena show-biznesu rodzi coraz więcej wspaniałych gwiazd, które mają bardzo dużo do zaoferowania światu. Coraz więcej możliwości własnego rozwoju daje internet, dlatego osoby, z każdego miejsca w naszym kraju mogą zaprezentować swoje umiejętności. 

Do jednych z takich osób należy Michał Mikołajczak, który od kilku lat działa w polskim show-biznesie. Michał Mikołajczak kto to, jaki jest wzrost, waga oraz wiek Michała Mikołajczaka. Kim jest żona Michała Mikołajczaka oraz czy mężczyzna ma dziecko. Co łączy Michała Mikołajczaka z Edytą Zając, jaki był udział Michała Mikołajczaka w „Tańcu z gwiazdami”. Co o Michale Mikołajczaku znajdziemy w Wikipedii. 

Michał Mikołajczak – kto to?

Michał Mikołajczak jest fantastycznym aktorem telewizyjnym, teatralnym oraz filmowym. Za sprawą swojego fenomenalnego talentu, mężczyzna z roku na rok rozwija swoją karierę. Pochodzący z małej miejscowości w województwie zachodniopomorskim, Czaplinku z ogromnym zaangażowaniem rozwijał talent aktorski. Jest synem nauczycielki polskiego oraz nauczyciela historii, to właśnie rodzice, zaszczepili w nim pociąg do sztuki. 

Podczas studiów w PWSFTviT w Łodzi dostał szansę zagrania w etiudzie „Transwestyta”, która była realizowana pod czujnym okiem Ewy Braun. To nie jedyny występ Michała Mikołajczaka, ponieważ zagrał jeszcze w przedstawieniu „Pod mlecznym lasem”, którego reżyserem byli Agnieszka Więdłocha i Michał Staszczak. 

Dalszą naukę kontynuował w Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2011 roku. 

Michał Mikołajczak w 2009 roku występował w Teatrze Rozmaitości w Warszawie, gdzie zagrał w sztuce Piera Paolo Pasoliniego „Teoremat”, w 2010 roku zagościł na deskach Teatru Collegium Nobilium w sztukach „Kwiaty polskie”, „Stracone zachody miłości”, „Bracia”. Michał Mikołajczak zagrał także sztukę „Hamlet warszawski” w Krakowskim Teatrze Scena STU. 

W 2012-2015 Mikołaj Mikołajczak wcielił się w postać Bartosza Janowskiego w serialu „Prawo Agaty”. W 2016 roku grał Dariusza Żbika w serialu „Na wspólnej”.

Od lutego 2018 roku do maja 2018 Michał Mikołajczak dzielnie walczył w zmaganiach programu TVN „Agent Gwiazdy”, w którym zwyciężył. 

Michał Mikołajczak oprócz aktorstwa kocha podróże po świecie oraz piłkę nożną. Swoje pasje stara się rozwijać w każdym wolnym momencie, ponieważ są dla niego również ważne. 

Michał Mikołajczak – wiek, waga, wzrost

Informacje dotyczące wieku Michała Mikołajczaka są pożądane przez fanów, ponieważ aktor wygląda bardzo młodo, na swoim koncie ma już wiele sukcesów, dlatego w internecie coraz częściej padają pytania o wiek Michała Mikołajczaka. 

Aktor urodził się 19 sierpnia 1986 roku. Mając 36 lat, Michał Mikołajczak wygląda znakomicie. Kariera nabiera na tempie, co bardzo cieszy wszystkich fanów aktora.

Wzrost oraz waga to informacje bardziej poufne dla Michała Mikołajczaka. Niestety aktor musi zaakceptować swój zawód oraz dociekliwość fanów. Wzrost aktora to 191 cm, waga jest podawana jedynie w przybliżeniu i wynosi 78 kg. 

Michał Mikołajczak – żona, dzieci

Życie prywatne Michała Mikołajczaka jest jedną z częściej wyszukiwanych fraz w sieci. Żona oraz dziecko aktora wzbudza ogromne zainteresowanie, ponieważ Michał Mikołajczak jest znakomitym aktorem, dlatego każdy chce sprawdzić, kim jest wybranka jego serca oraz matka jego dziecka.  

Michał Mikołajczak jest osobą, która nie pokazuje się publicznie, nie relacjonuje każdego wydarzenia ze swojego życia, ponieważ, jak sam mówi, pewna część musi zostać tylko dla niego. 

Żony na chwilę obecną nie ma, jednak naszym zdaniem to kwestia czasu, ponieważ Michał Mikołajczak jest zakochany. 

Dziecko w życiu aktora się jeszcze nie pojawiło, jednak przyznał, że jest już gotowy na świadome ojcostwo. 

Michał Mikołajczak - kto to, wiek, wzrost, żona, dziecko, Edyta Zając, Wikipedia (1)

Edyta Zając i Michał Mikołajczak 

W mediach od jakiegoś czasu zrobiło się głośno wokół Edyty Zając oraz Michała Mikołajczaka. Młoda modelka jest powściągliwa podczas wywiadów, ale zdradziła, że bardzo dobrze dogaduje się z Michałem Mikołajczakiem, tworzą wspaniałą parę, przyjaźnią się oraz wspierają. Nigdy nie ukrywali swoich uczuć, jedynie nie pokazują swojego życia w mediach. 

Para jest ze sobą szczęśliwa, jednak oboje zgodnie odpowiadają, że jest to ich kawałek świata, nie potrzebują udziału kamer w życiu prywatnym. 

Michał Mikołajczak – „Taniec z gwiazdami”

Michał Mikołajczak zadebiutował w bardzo popularnym programie Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. 13 edycja tanecznych rozgrywek pozwoliła aktorowi sprawdzić swoje umiejętności na tanecznym parkiecie. Jego taneczną partnerką jest Julia Suryś. 

Aktor bardzo się cieszy z takiej szansy, ponieważ to nowe doświadczenie dla niego. 

Sprawdź również – Michał Bartkiewicz tancerz – kto to, wiek, wzrost, żona, dzieci, “Taniec z Gwiazdami”, Wikipedia

Michał Mikołajczak – Wikipedia

Michał Mikołajczak staje się coraz popularniejszym celebrytą. W Wikipedii możecie przeczytać wpis o aktorze, który pokazuje jego całą karierę. Niestety Wikipedia nie ma żadnych pikantnych szczegółów z życia prywatnego Michała Mikołajczaka.

Reklama