Karolina Rosińska – kim jest, wiek, wzrost, pierwszy mąż, Piotr Bukowiecki, co robi?

Karolina Rosińska - kim jest, wiek, wzrost, pierwszy mąż, Piotr Bukowiecki, co robi

Dzisiaj opowiemy o polskiej aktorce Karolinie Rosińskiej, znanej z roli Noemi w komedii „Poranek kojota” kim jest? Jak wygląda jej życie prywatne?, czym zajmuje się obecnie? 

Karolina Rosińska – kim jest? 

Karolina Rosińska to Polska aktorka filmowa i teatralna, której wróżono świetlaną przyszłość i wielką karierę. Zadebiutowała w 1993 roku w dramacie Marka Piwowskiego „Uprowadzenie Agaty”. Zagrała w takich filmach jak „Łowca. Ostatnie starcie”, „Królowa złodziei” czy „Bajland”, a następnie widzowie pokochali ją za rolę Noemi w „Poranku kojota”. Jak sama opowiada, aktorką została z przypadku, gdyż poszła na przesłuchanie z koleżanką, jako osoba towarzysząca a została wybrana do roli głównej. Młoda wówczas Karolina Rosińska nie skorzystała ze sławy i wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiowała i pracowała jako modelka. 

Po powrocie do kraju nie myślała już o aktorstwie, jednak nie mogła znaleźć swojego miejsca i ostatecznie wróciła do Los Angeles, gdzie do dzisiaj wiedzie spokojne szczęśliwe życie. Karolina Rosińska rzadko pokazuje się w mediach i chroni swoją prywatność i raczej nie zobaczymy jej w dużych produkcjach filmowych. Zdarza się, że aktorka co jakiś czas pojawia się w polskich serialach, ale jako postać drugoplanowa. Jak sama podkreśla, odpowiada jej takie życie i wraz z rodziną są bardzo szczęśliwi. 

Sprawdź również – Bartosz Walaszek – kim jest, wiek, żona, dzieci, Blok Ekipa, skąd jest?

Karolina Rosińska – wiek, wzrost

Karolina Rosińska pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, urodziła się 2 czerwca 1974 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Ukończyła Uniwersytet Łódzki. Jako 19 latko zadebiutowała w roli aktorki w kultowym filmie „Uprowadzenie Agaty”. Pięknej, eterycznej aktorce wróżono wspaniałą karierę, ale Karolina Rosińska wycofała się z życia publicznego i w 1995 roku wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła pracę modelki oraz kolejne studia aktorstwa, filozofii i dziennikarstwa na kalifornijskim uniwersytecie UCLA. 49-letnia dzisiaj Karolina Rosińska nadal zachwyca urodą ma 164 cm wzrostu i nienaganną figurę a jej delikatność i czar z biegiem lat nie minął. 

Karolina Rosińska – pierwszy mąż 

Aktorka Karolina Rosińska ma na swoim koncie kilka nieudanych związków i nie jest tajemnicą, że była dwukrotnie mężatką. Pierwszego męża Karolina Rosińska poznała w stanach Zjednoczonych, do których aktorka wyjechała na studia. Amerykanin był także jednym z producentów pierwszego filmy Karoliny Rosińskiej „Escape”. Problemy w związku pojawiły się, gdy Karolina Rosińska przyjechała do polski, aby zagrać w filmie, bo wtedy wdała się w romans z polskim aktorem Olafem Lubaszenko. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a winę za jego rozpad wzięła na siebie aktorka, przyznając się do zdrady męża.

Karolina Rosińska – Piotr Bukowiecki 

Drugim mężem Karoliny Rosińskiej był Piotr Bukowiecki, para poznała się w Stanach Zjednoczonych, gdy aktorka wyjechała po nieudanym romansie z polskim aktorem. Oboje mocno się wspierali, gdyż życie w USA nie zawsze było łatwe. Para postanowiła zakończyć emigrację i wrócić do Polski. Karolina Rosińska wraz z mężem zamieszkała w Szczecinie, jednak nie mogła odnaleźć się w nieznanym dla siebie otoczeniu. Jak sama wspomina, czuła się opuszczona i zagubiona, nie miała przyjaciół, rodzinę daleko a męża nigdy nie było. Piotr Bukowiecki mąż aktorki jest instruktorem nurkowania i przez swoją pracę rzadko bywał w domu, a osamotniona Karolina Rosińska coraz trudniej znosiła życie w pojedynkę oraz samotną opiekę nad dwójką małych dzieci. Po paru latach para rozstała się, a finalnie Karolina Rosińska znowu wyjechała do Stanów Zjednoczonych. 

Karolina Rosińska – z dziećmi

Karolina Rosińska wraz z byłym mężem Piotrem Bukowieckim ma dwoje dzieci 15-letnią córkę Vivien i 14-letniego syna Melchiora, które po rozwodzie zostały z nią. Aktorka wychowuje dzieci w Stanach Zjednoczonych gdzie od lat mieszka. W jednym z wywiadów Karolina Rosińska opowiedziała, że dzieci mają dobry kontakt z tatą, który obecny jest w ich życiu zwłaszcza teraz gdy wchodzą w okres dorastania, a ona bez problemu dzieli się opieką z byłym mężem. 

Karolina Rosińska – co robi? 

Prawie każdy kojarzy Karolinę Rosińską z filmu „Uprowadzenie Agaty” albo kultowej polskiej komedii „Poranek kojota”. Aktorka stała przed możliwością wielkiej kariery, gdyż po sukcesie ostatniego filmu otrzymywała mnóstwo propozycji filmowych, jednak z powodów osobistych wróciła do Stanów Zjednoczonych i słuch po niej zaginął. Przez wiele lat nie wiadomo było, co dzieje się z polską aktorką, a w prasie pojawiały się jedynie szczątkowe informacje o jej życiu. Obecnie Karolina Rosińska żyje z dala od sławy i czerwonych dywanów, wraz z dziećmi wiedzie spokojne życie. Aktorka uczy języka angielskiego i bardzo aktywnie zaangażowała się w wolontariat. Co prawda sporadycznie pojawia się w telewizji w serialu „Klan” czy „Pierwszej miłości”, ale to raczej małe epizody, a nie wielkie znaczące role filmowe.

Reklama