Monika Miller – kim jest, wiek, wzrost, wykształcenie, matka, gliniarze, choroba, Wikipedia

Monika Miller - kim jest, wiek, wzrost, wykształcenie, matka, gliniarze, choroba, Wikipedia

Pojawiła się w mediach nagle i od razu zaznaczyła swoją obecność. Monika Miller swoim wyglądem prowokuje i bulwersuje opinię publiczną. Kim jest Monika Miller? Ile ma lat? Kim są jej rodzice? I czym się zajmuje? Jeżeli te pytania was ciekawią, to zapraszamy do lektury artykułu. 

Monika Miller – kim jest? 

Monika Miller niewątpliwie jest nietuzinkową i barwną postacią polskiego show-biznesu, jest także wnuczką polskiego premiera Leszka Millera. O Monice Miller zrobiło się głośno właśnie za sprawą polityka, który umieścił w sieci zdjęcie z oryginalnie wyglądającą dziewczyną, a ona zdecydowanie skorzystała z zainteresowania swoją osobą i zaczęła pojawiać się w prasie i telewizji. Monika Miller wzbudza duże zainteresowanie i zdecydowanie korzysta z tego, bo bardzo chętnie relacjonuje swoje życie prywatne. 

Dziewczyna nie tylko wyglądem, ale także wypowiedziami często zbulwersowała opinię publiczną. Monika Miller niewątpliwie korzysta ze swoich pięciu minut sławy i bierze udział w programach telewizyjnych, można było zobaczyć ją np. w „Tańcu z gwiazdami” albo w taki show Kuby Wojewódzkiego. Niewątpliwie jest duszą artystyczną, poza fotografią zajmuje się modelingiem, śpiewem. We wszystkich działaniach bezwarunkowo popiera ją dziadek Leszek Miller, który mocno zaangażował się w życie wnuczki po tym, jak w 2018 roku jego syn popełnił samobójstwo. 

Sprawdź również – Karolina Rosińska – kim jest, wiek, wzrost, pierwszy mąż, Piotr Bukowiecki, co robi?

Monika Miller – wzrost, wiek 

Wnuczka polityka urodziła się 10 sierpnia 1995 roku w Kamieńcu Podolskim, Ukraińskim mieście leżącym w obwodzie chmielnickim stamtąd właśnie pochodzi matka Moniki Miller. Dziewczyna dorastała w Warszawie i miała ciężkie dzieciństwo, bo jej rodzice się rozwiedli. Monika Miller ma 1,65 cm wzrostu i wygląda bardzo oryginalnie, gdyż większość jej ciała pokryte jest tatuażami, nosi kolorowe dredy i ma kolczyki na twarzy. 28-letnia wnuczka Leszka Millera słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi, co powoduje, że Monika Miller wciąż jest porządna w mediach. 

Monika Miller – wykształcenie 

Rodzina zadbała o dobre wykształcenie Moniki Miller, gdyż ukończyła ona prestiżową angielsko-amerykańską szkołę World Hill Academy w Warszawie. W jednym z wywiadów Monika Miller wyznała, że wykształcenie jest dla niej bardzo ważne, dlatego podjęła studia na jednej z Warszawskich Uczelni. Ponieważ Monika Miller bez wątpienia ma duszę artystyczną, studiuje fotografię, jednak jest pewna, że to nie są ostatnie jej studia. Zapytana o karierę w polityce z uśmiechem mówi, że kto wie może kiedyś, jednak na chwilę obecną bardziej pociąga ją show-biznes.

Sprawdź również – Bartosz Walaszek – kim jest, wiek, żona, dzieci, Blok Ekipa, skąd jest?

Monika Miller – matka

 Mama Moniki Miller ma na imię Irena i jest Ukrainką, pochodzi z południowo-zachodniej części kraju i tam też urodziła się Monika. W związku z wojną na Ukrainie i pomocą w jaką zaangażowała się Polska, Monika Miller często pytana jest o rodzinę. W jednym z wywiadów opowiedziała o zależnościach panujących na Ukrainie i o pochodzeniu swojej rodziny. Babcia Moniki Miller z pochodzenia jest Ukrainką a dziadek Rosjaninem i przyznała, że do momentu wybuchu wojny jej rodzina głosiła poglądy proputinowskie. Teraz jednak wszystko się zmieniło i jej mama ciężko znosi wojnę w jej ojczyźnie. 

Monika Miller – Gliniarze 

Dzięki rosnącej popularności Monika Miller coraz śmielej pokazuje się w mediach. Zadebiutowała także w roli aktorki w polskim serialu Gliniarze. Gdy w mediach pojawiła się informacja, że Monika Miller dołączy do obsady serialu, od razu znalazły się głosy, że pracę załatwił jej znany dziadek Leszek Miller. Zapytana o to Monika Miller stanowczo zaprzecza i opowiada, że po prostu poszła na casting tak jak inni chętni. Starała się być naturalne i spokojna, choć przyznała, że zjadał ją stres, w ostateczności wygrała casting i zagra hakerkę Żanetę Kujawską. 

Monika Miller – choroba

 Monika Miller jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i skrupulatnie relacjonuje swoje życie prywatne i zapewne dlatego, gdy trafiła do szpitala, od razu o tym fakcie poinformowała swoich followersów. W połowie grudnia 2021 roku Monika Miller trafiła do szpitala, gdzie zrobiono jej kompleksowe badania, ponieważ dziewczyna bardzo źle się czuła, a lekarze nie mogli ustalić przyczyny. Diagnoza była poważna, okazało się, że Monika Miller cierpi na nieuleczalną chorobę fibromialgię, to przewlekła choroba należąca do schorzeń reumatycznych. Charakteryzuje się szerokim spektrum objawów, przez co jest ciężka do wykrycia. Influencerka poinformowała także, że ma tę samą chorobę, cierpi Agata Młynarska i Lady Gaga więc jest w doborowym towarzystwie.

Monika Miller Wikipedia 

Młoda Monika Miller nie doczekała się jeszcze swojego hasła w Wikipedii, co zapewne nie znaczy, że nigdy się tam nie pojawi. Podejmując próby wyszukania hasła Monika Miller w Wikipedii, napotykamy jej dziadka Leszka Millera, co zapewne nie dziwi, bo polityk był ministrem polski i aktywnym działaczem. O Monice Miller wspomina Wikipedia, właśnie opisując rodzinę jej dziadka Leszka Millera.

Reklama