Krystian Wieczorek – co to za aktor, wiek, życie prywatne, żona, Maria Szafirska, dzieci, Wikipedia

Krystian Wieczorek - co to za aktor, wiek, życie prywatne, żona, Maria Szafirska, dzieci, Wikipedia (1)

Już przez kilka lat na szczytach popularności znajduje się postać charakterystycznego polskiego aktora teatralnego i telewizyjnego. Najbardziej znany jest z roli Andrzej Budzyńskiego w serialu “ M jak miłość”, gdzie gra męża Magdy, w którą wciela się Anna Mucha. Co to za aktor? Jaki jest jego wiek? Ile ma lat? Czy oprócz życia filmowego wiedzie ciekawe życie prywatne? Czy Krystian Wieczorek ma żonę i dzieci? Co łączy Krystiana Wieczorka i Marię Szafirską? Jakie informacji na temat aktora znajdziesz na Wikipedii? Przeczytaj artykuł, a poznasz wiele ciekawostek na temat aktora.

Krystian Wieczorek – co to za aktor?

Jeśli ktoś nie lubuje się w polskich serialach zapewne nie zna Krystiana Wieczorka, dlatego też przybliżymy jego postać. W tym akapicie dowiesz się, co to za aktor. Droga do popularności Krystiana Wieczorka nie była prosta. Pomimo trudności w dostaniu się na studia aktorskie, po dwóch nieudanych próbach, w końcu za trzecim razem został przyjęty do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Początek ogromnej rozpoznawalności przypisuje się do odgrywania przez Wieczorka roli Martina Halbe w “Czasie Honoru”. 

Krystian Wieczorek - co to za aktor, wiek, życie prywatne, żona, Maria Szafirska, dzieci, Wikipedia (1)

Jego gra aktorska w tym serialu jest oceniania bardzo wysoko. Kreował się tam na bardzo charyzmatycznego, o ciekawym usposobieniu majora. Wiele osób zadaje pytanie – co to za aktor? W odpowiedzi na to pytanie można również odpowiedzieć – przystojny. Nie można ukrywać, że zdobył serca wielu kobiet przed telewizorami. Błękit jego oczu i nietuzinkowy głos przykuwają uwagę. Rok 2013 przyniósł mu wygraną w plebiscycie “Viva! Najpiękniejsi”.  Aktor znany jest także z komedii “Ambasada” reżyserii Juliusza Machulskiego. Obecnie można go zobaczyć w TVP, jako prawnika Andrzeja Budzyńskiego w “M jak miłość”. Fani są zawiedzeni z teraźniejszego scenariusza, w którym to udane dotychczas małżeństwo z Magdą zostaje zepsute przez zdradę Andrzeja z dawną stażystką kancelarii. Skoro wiesz już, co to za aktor, może ciekawi Cię jego wiek, ile ma lat?

Sprawdź również – Karolina Pisarek-Salla – kto to, wiek, narzeczony, choroba, „Taniec z Gwiazdami”, Wikipedia

Krystian Wieczorek – wiek, ile ma lat?

Nie można zaprzeczyć, iż Krystian Wieczorek jest uważany za jedno z najprzystojniejszych polskich aktorów. Jaki jest więc jego wiek, ile ma lat? Wieczorek urodził się 5 sierpnia 1975 roku we Wrocławiu, stolicy dolnego śląska. W tym roku skończył 47 lat. Ma 180 cm wzrostu. Czy życie prywatne aktora również jest tak barwne jak życie zawodowe?

Krystian Wieczorek – życie prywatne

Życie prywatne aktora Krystiana Wieczorka obfituje w spokój i szczęście. Jest w szczęśliwym małżeństwie z Marią Szafirską. Historię ich miłości poznasz w poniższej treści artykułu. Rezygnacja z roli policjanta w serialu “Komisarz Alex” była dowodem na to, że aktor bardzo ceni swoje życie prywatne i jest ono dla niego ważniejsze aniżeli zawodowe. Wieczorek na pierwszym miejscu stawia swoją żonę i córeczkę Anielę, która urodziła się w 2018 roku. Zdecydowanie jest ona jego oczkiem w głowie. Jak poznali się Krystian Wieczorek i Magda Szafirska? Czytaj niżej.

Krystian Wieczorek i Magda Szafirska

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska po raz pierwszy zobaczyli się na planie serialu “M jak miłość”. Mimo sporej różnicy wieku (Maria jest 17 lat młodsza od partnera), między parą narodziło się ogromne uczucie, które trwa po dziś dzień. Miłość została sformalizowana w 2016 roku na Podlasiu. Ślub odbył się w kameralnym gronie, bez blasku fleszy. Liczyła się dla nich prywatność, swoboda i komfort w tym pięknym i wyjątkowym dla Nich dniu. W podróż poślubną wybrali się na wyspę Celafoni w Grecji, którą wyróżnia cisza i brak tabunów turystów. 

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wydają się być parą wiodącą szczęśliwe życie prywatne, jak i zawodowe. Razem wychowują 4 letnią córkę Anielę, którą kochają ponad życie. Jakich ciekawych informacji można dowiedzieć się na temat Krystiana Wieczorka na Wikipedii?

Krystian Wieczorek – Wikipedia

Na Wikipedii można dowiedzieć się, jaki jest wiek, ile ma lat Krystian Wieczorek. Doszukasz się tam także kilku informacji na temat życia prywatnego aktora. Wikipedia obfituje w dane na temat tego, w jakich filmach, serialach i spektaklach teatralnych grał Wieczorek. Dane o aktorze na Wikipedii można uznać za rzeczowe, skondensowane i przejrzyste. Wykaz filmów i seriali został uporządkowany w tabeli, dzięki czemu można z łatwością odnaleźć interesujące informacje na temat twórczości aktora. Szybki przegląd na Wikipedii potwierdza wybitność i nietuzinkowość Krystiana Wieczorka. Ilość nagród również jest imponująca. Nie są one przypadkowe. Potwierdza to przede wszystkim kunszt aktorski Wieczorka oraz ogrom fanów.

Reklama