Karolina Pisarek-Salla – kto to, wiek, narzeczony, choroba, „Taniec z Gwiazdami”, Wikipedia

Karolina Pisarek-Salla - kto to, wiek, narzeczony, choroba, „Taniec z gwiazdami”, Wikipedia

Popularność jest dla wielu młodych ludzi marzeniem, do którego dążą za wszelką cenę. Niekiedy mogą spotkać się z bezlitosnym światem, który albo ich jeszcze bardziej wzmacnia, albo doprowadza, że rezygnują ze swoich marzeń. Niestety świat bywa okrutny, jednak warto wiedzieć, czego się tak naprawdę chce. Jeżeli idziecie przez świat pewnym krokiem, nikt nie będzie w stanie was złamać. 

Takie właśnie słowa zostały zamieszczone w książce młodej influencerki. Karolina Pisarek-Salla jest osobą o wielu talentach. W dzisiejszym artykule przedstawiamy wam tę wspaniałą kobietę. Karolina Pisarek-Salla kto to, wiek, wzrost Karoliny Pisarek-Salla, na co chorowała Karolina Pisarek-Salla? Kim jest narzeczony Karoliny Pisarek-Salla. 

Karolina Pisarek-Salla „Taniec z gwiazdami”, jak poradziła sobie w programie?

Co o Karolinie Pisarek-Salla znajdziemy w Wikipedii.

Karolina Pisarek-Salla – kto to?

Karolina Pisarek-Salla jest obiecującą osobą polskiego show-biznesu. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek oraz modelką. Jest byłą uczestniczką programu „Top model”. Jej początkowa kariera nie była prosta, ponieważ jurorzy produkcji nie byli przekonani, czy dziewczyna odnajdzie się w roli zawodowej modelki. Po wykonaniu Karolinie Pisarek-Salla zdjęć wszystko się zmieniło. Obłędnie duże, niebieskie oczy oraz delikatna twarz sprawiły, że Karolina Pisarek-Salla przeszła do dalszych zmagań programu. 

W finale „Top model” została pokonana przez kolegę, który został wytypowany przez widzów. Drugie miejsce w programie nie zniechęciło Karoliny do pracy w modelingu, ponieważ była twarzą wielu światowych czasopism, m.in. Joy, Shape, Glamour, Harper’s Bazaar, Viva. Karolina Pisarek-Salla otrzymała także propozycję współpracy w Chinach, Japonii oraz Grecji. Dodatkowo realizowała projekty wspólnie z domami mody Juicy oraz BCBG i Conture. 

Karolina Pisarek-Salla w 2020 roku dostała zaproszenie do wzięcia udziału w programie „Ameryka Express”, do którego zabrała swoją przyjaciółkę. Kobiety pokazały ogromny upór oraz rozsądne działanie, ponieważ wygrały zmagania. 

Kolejne programy, w których brała udział Karolina Pisarek-Salla to „Twoja twarz brzmi znajomo”, oraz otrzymała szansę zagrania w filmie „365 dni” i „Kolejne 365 dni”.

W 2021 Karolina Pisarek-Salla wydała swoją książkę „Girl Power. Nie odkładaj marzeń na jutro”.

Karolina Pisarek-Salla - kto to, wiek, narzeczony, choroba, „Taniec z gwiazdami”, Wikipedia

Karolina Pisarek-Salla – wiek, wzrost

Karolina Pisarek-Salla pomimo młodego wieku jest niezwykle cenioną modelką i celebrytką. Jej sława oraz kariera nie polega jedynie na działalności w sieci, gdzie można się wybić i to na szeroką skalę. Karolina Pisarek-Salla jest ambitną młodą kobietą, która jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa co do jej działalności. 

Wiek Karoliny Pisarek-Salla nie jest skrywany, dziewczyna brała udział w różnych programach telewizyjnych, dlatego takie dane są często podawane. Karolina Pisarek-Salla urodziła się 16 sierpnia 1997 roku w Szczecinku. Karolina Pisarek-Salla w wieku 25 lat rozpoczyna swoją działalność na polski rynku, ponieważ ma już poważne plany. 

Wzrost Karoliny Pisarek-Salla był wielokrotnie podany przez jej działalność w modelingu. Już na samym początku możecie się domyślić, że dziewczyna nie jest niska, ponieważ modelki muszą mieć określony wzrost. Karolina Pisarek-Salla ma 174 cm wzrostu. 

Karolina Pisarek-Salla – narzeczony

Związki znanych w mediach osób są na bieżąco śledzone. Każdy portal plotkarski aktualizuje takie dane. Karolina Pisarek-Salla aktualnie w życiu prywatnym jest bardzo szczęśliwą kobietą. Jej narzeczony, z którym jest zaręczona od 2021 roku, jest dla niej niezastąpionym wsparciem oraz życiowym przyjacielem. 

Karolina Pisarek-Salla wraz ze swoim narzeczonym Roger Salla w czerwcu 2022 roku wzięli ślub, tak więc oficjalnie od kilku miesięcy są już małżeństwem. 

Karolina Pisarek-Salla – choroba

Szczęście oraz dobra passa niestety bardzo często idzie w parze z jakimś niemiłym wydarzeniem. Karolina Pisarek-Salla może się pod tym podpisać. Pod koniec września 2022 roku w sieci pojawiły się informację o pogarszającym się stanie zdrowia modeliki. Karolina Pisarek-Salla trafiła do szpitala. 

W swoim Instagramowym profilu poinformowała swoich fanów, że towarzyszy jej niesłychanie silny ból głowy, do tego stopnia, że nie może funkcjonować. Jej aktywność w social mediach znacznie spadła co zaniepokoiło wszystkich obserwujących. Po kilku dniach menadżerka modelki wydała oficjalne oświadczenie, że stan zdrowia Karoliny Pisarek-Salla nie jest najlepszy, jednak nie podała żadnych szczegółów. 

Mąż Karoliny Pisarek-Salla także skomentował całą sytuację. W sieci powiedział, że Karolina Pisarek-Salla przeszła przez szereg badań, otrzymała silne leki, jednak jej stan zdrowia nie ulega poprawie. 

Po wykonaniu wnikliwych badań okazała się, że koszmarne bóle głowy Karoliny były spowodowane torbielom w obszarze przysadki mózgowej. 

Karolina Pisarek-Salla – „Taniec z gwiazdami”

Karolina Pisarek-Salla otrzymał propozycję udziału w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem był Michał Bartkiewicz. Niestety przez chorobę kobiety, jej udział w programie bardzo szybko się zakończył. 

Karolina Pisarek-Salla – Wikipedia

Na Wikipedia już nie raz udowodniliśmy, że znaleźć można większośc informacji, które odnoszą się do znanych gwiazd i celebrytów. Na łamach naszego portalu przygotowywaliśmy opisy takich sylwetek, jak Rafał Maserak, Roger Salla, czy chociażby Agnieszka Litwin. Jak jest w przypadku Karoliny Pisarek-Salla? Wikipedia publikuje wpis o Karolinie Pisarek-Salla, w którym szczegółowo opisuje jej karierę zawodową oraz przygody z programami telewizyjnymi. Dostępna jest także krótka wzmianka o życiu prywatnym Karoliny Pisarek-Salla.

Reklama